نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: راه حل نهایی بکاپ گیری از اکسس

راه حل نهایی بکاپ گیری از اکسس

سلام. دوستان من چندین روزه کل سایت رو زیر و رو کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم. خیلی پراکنده جواب داده شده و اصلا مشکلم حل نشد. ببینید اساتید محترم من میخوام داخل خود برنامه اکسسم فرمی باشه که وقتی دکمش رو میزنم یک بکاپ فقط و فقط از جداولم در آدرسی که از کاربر سوال میشه تهیه بشه. اسم فایل باید تاریخ روز رو در خودش داشته باشه. زیپ بودنش هم اصلا اهمیتی نداره. فقط مساله اینه که باید کدی باشه که اولا خودش یک فایل ایجاد کنه با رعایت در بر داشتن تاریخ روز, بعد بیاد جداولم رو به این فایل کپی کنه. روز بعد یه بکاپ دیگه که اسمش به خاطر تغییر تاریخ متفاوته تهیه بشه وهمینطور الی آخر. برای بازگردانی هم فرمی باشه که آدرس فایل رو بپرسه بعد از همون فایل استفاده کنه و اطلاعاتش رو وارد برنامم کنه. خیلی واضحه سوالم ولی متاسفانه هیچ کدوم از نمونه های موجود در سایت این کار رو انجام نمیده. یا توصیه کردن به استفاده از ماکرو یا کویری که خب اون مستلزم اینه اول فایل خامش رو خوذمون دستی ایجاد کرده باشیم بعد جداول رو با ماکرو کپی کنیم در اون فایل. من میخوام فایل رو هم خودش ایجاد کنه و اسمش رو هم خودش با توجه به تاریخ روز قرار بده. لطفا اگه همچین موردی را بلدید به صورت نمونه آماده قرار بدید. کد خالی به دردم نمیخوره. خیلی لطف میکنید. ممنون

نقل قول: راه حل نهایی بکاپ گیری از اکسس

کسی نبود لطف کنه مشکل منو حل کنه؟ خیلی واجبه. راستی یه سوال دیگه. میخواستم بدونم آیا فعال کردن گزینه compact on close واقعا ایده خوبیه؟ من شنیدم استفاده بیش از حد از این امکان و زیاد کامپکت کردن میتونه مشکلاتی رو واسه دیتابیس ایجاد کنه. درسته؟

تاپیک های مشابه

1. سوال: بکاپ گیری از اکسس
    نوشته شده توسط khosroofallah در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 18 شهریور 1388, 14:25 عصر
  2. یه راه حل >>> برای نوعی خاص از Upload >>> ?
    نوشته شده توسط atf در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 09 مرداد 1384, 09:06 صبح
  3. Report گیری از اکسس و پرینت Report با #C
    نوشته شده توسط Farhad-Csharp در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 02 مرداد 1384, 15:44 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید