نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: آیا استفاده از .NET Core فایده ای هم برای سایت تحت سرور ویندوز داره ؟

آیا استفاده از .NET Core فایده ای هم برای سایت تحت سرور ویندوز داره ؟

سلام دوستان

میخوام بدونم کسی که میخواد ASP.NET MVC کار کنه و وبسایتش روی یک هاست سرور ویندوز است، فایده ای براش داره که به جای استفاده از ASP.NET معمولی، بره سراغ ASP.NET Core ؟؟؟

با تشکر

---------------------------------------------------------------------------------------------
    یک نکته خدمت ادمین های محترم: اگه میبینید من بعد از سالها عضویت و ارسال سوال در سایتتون هنوز در سطح مبتدی هستم و از این سوالها میپرسم دلیلش اینه که هنوز نتونستم یاد بگیرم. چرا؟ چون هنوز یادگیری رو شروع نکردم. آخه من مریضی اسکیزوفرنی(روان پریشی) دارم و بعضی از عوارض اون تنبلی، بی ارادگی و بی انگیزگی است. تنها کمی علاقه از اون علاقه شدید دوران نوجوانی در من باقی مونده. از 13 سال پیش مبتلا شدم. برام دعا کنید خوب بشم. التماس دعا
    آخرین ویرایش به وسیله meSaad : جمعه 29 اردیبهشت 1396 در 20:06 عصر

نقل قول: آیا استفاده از .NET Core فایده ای هم برای سایت تحت سرور ویندوز داره ؟

تنها یکی از مزایای استفاده از دات نت Core چند سیستم عاملی بودن اون هست. سرعت و کارایی این ابزار از نسخه ی قبلی خیلی بیشتره و همینطور امکاناتی داره که در نسخه های قبلی نبود. یا انجام دادنشون به دلیل قدیمی بودن .Net خیلی سخت بود. ولی Core هنوز در ابتدای راه است. به زودی (تا ابتدای فصل تابستان) نسخه ی 2 آن منتشر میشود. شاید این نسخه نقطه ی عطفی در اوج گیری این تکنولوژی و همه گیر شدن آن باشد.

دوستان لطفآ بیشتر بگید. ASP.NET Core چه مزایایی نسبت به ASP.NET معمولی داره؟

.NET Core and .NET Standard 2.0

https://blogs.infosupport.com/net-co...-standard-2-0/

کاشکی انگلیسی میفهمیدیم

What can I do in .NET Core that I can’t in the full .NET Framework?

در صفحه بالا جدول زیر عنوان Go faster with .NET Core ببینید. سرعت 6 برابر شده. دات نت کور یا دات نت خفن!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Performance Improvements in RyuJIT in .NET Core and .NET Framework

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 31 تیر 1395, 09:37 صبح
  2. پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 21 آبان 1391, 19:57 عصر
  3. سوال: آیا استفاده از فریم ست بجای آی فریم تاثیری روی سئوی سایت داره؟
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 12
    آخرین پست: یک شنبه 01 آبان 1390, 21:54 عصر
  4. پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 15 آذر 1389, 15:25 عصر
  5. آیا استفاده از ASP.NET Membership توصيه ميشه؟
    نوشته شده توسط sav68.net در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 24 شهریور 1388, 14:52 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •