نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ساخت پروژه به صورت سامانه های جدا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

ساخت پروژه به صورت سامانه های جدا

با سلام

من میخوام هر سامانه از پروژه ام را به صورت جداگانه برنامه نویسی کنم و طبق درخواست مشتری فقط سامانه های که میخواد را بهش بدم...در واقع یک سورس پایه داشته باشم و در این سورس بتونم به سامانه ها وصل بشم.
    سامانه ها به هم وابسته هستند...
    به چند دلیل میخوام اینکار انجام بدم:
    1-حجم سورس پایه کمتر میشه
    2- اگر سورس کرک شد همه سامانه ها با هم نیستند.
    3- حق دسترسی کاربر کاملا کنترل میشه...یعنی به جای اینکه بیام یک قسمتی از برنامه کنترل کنم که ایا کاربر میتونه سامانه فلان را مشاهده کنه...کلا سامانه را در اختیارش نمیگذارم و هر موقع درخواست کرد سامانه را براش ارسال میکنم.

آیا امکان این کار هست؟چطور باید اینکار را انجام داد؟

با تشکر

کاربر دائمی آواتار alireza_s_84
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: ساخت پروژه به صورت سامانه های جدا

نقل قول نوشته شده توسط narges_j مشاهده تاپیک
    با سلام

من میخوام هر سامانه از پروژه ام را به صورت جداگانه برنامه نویسی کنم و طبق درخواست مشتری فقط سامانه های که میخواد را بهش بدم...در واقع یک سورس پایه داشته باشم و در این سورس بتونم به سامانه ها وصل بشم.
    سامانه ها به هم وابسته هستند...
    به چند دلیل میخوام اینکار انجام بدم:
    1-حجم سورس پایه کمتر میشه
    2- اگر سورس کرک شد همه سامانه ها با هم نیستند.
    3- حق دسترسی کاربر کاملا کنترل میشه...یعنی به جای اینکه بیام یک قسمتی از برنامه کنترل کنم که ایا کاربر میتونه سامانه فلان را مشاهده کنه...کلا سامانه را در اختیارش نمیگذارم و هر موقع درخواست کرد سامانه را براش ارسال میکنم.

آیا امکان این کار هست؟چطور باید اینکار را انجام داد؟

با تشکر
    سیستم رو بصورت Pluginable طراحی کنید و باید از تزریق وابستگی ها استفاده کنید.
    سامانه های شما بصورت یک کامپوننت (Dll) بصورت runtime قابل تزریق به پروژه پایه است. میتونید از سیستم لایسنس مبتنی بر Signed XML استفاده کنید و چک کنید آیا مجوز استفاده از اون کامپوننت رو داره یا نه بعد لود بشه. در این حالت حتی اگه کاربر از سیستم دیگه ای پلاگین رو کپی کنه نمیتونه ازش استفاده کنه.
    در کل راه حل خواسته شما اینه. اما در عمل همه چی بستگی به ساختار پروژه شما داره و اینکه به چه شکلی اون رو پیاده سازی کردین.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط alireza_s_84 مشاهده تاپیک
    سیستم رو بصورت Pluginable طراحی کنید و باید از تزریق وابستگی ها استفاده کنید.
    سامانه های شما بصورت یک کامپوننت (Dll) بصورت runtime قابل تزریق به پروژه پایه است. میتونید از سیستم لایسنس مبتنی بر Signed XML استفاده کنید و چک کنید آیا مجوز استفاده از اون کامپوننت رو داره یا نه بعد لود بشه. در این حالت حتی اگه کاربر از سیستم دیگه ای پلاگین رو کپی کنه نمیتونه ازش استفاده کنه.
    در کل راه حل خواسته شما اینه. اما در عمل همه چی بستگی به ساختار پروژه شما داره و اینکه به چه شکلی اون رو پیاده سازی کردین.
    بنده هم این موارد رو پیگیری کردم ، اما به نتیجه نرسیدم . توضیحات بیشتری ،آموزشی ، نمونه ای چیزی موجود هست ؟ Sample . ؟؟؟

کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

نقل قول نوشته شده توسط NasimBamdad مشاهده تاپیک
    بنده هم این موارد رو پیگیری کردم ، اما به نتیجه نرسیدم . توضیحات بیشتری ،آموزشی ، نمونه ای چیزی موجود هست ؟ Sample . ؟؟؟
    من هم نیاز دارم

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نمونه ش میتونه برنامه فاکتور محسن باشه. که منم خیلی پیگیرش بودم. اما همش جوابهایی که رسیدم در حد اسم بردن از یه واژه خاص بود. ولی در عمل هیچ جا نمونه ای پیدا نکردم که بشه ازش یادگرفت و الگو برداری کرد.

من این کار قبلان انجام دادم باید بگردم ببینم سورس برنامه را پیدا میکنم یا نه مثلا برنامه حسابداری مزخرف پارسیان که مهندس همیش داخل سورس هم همین طور

کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

کسی از دوستان این کار رو انجام نداده

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •