نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: قفل نرم افزاری آرتان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

قفل نرم افزاری آرتان

قفل نرم افزاری آرتان محصولی است کاملا" بومی که بواسطه تلاش جمعی از مهندسین در حوزه امنیت اطلاعات و توسعه نرم افزار تولید گردیده است، توسط این محصول برنامه نویسان قادر خواهند بود با کمترین پیچیدگی و درگیری با مفاهیم رمزنگاری اطلاعات و ... محصول نهایی خود را در برابر کپی غیرمجاز محافظت نمایند

از جمله امکانات قفل نرم افزاری آرتان

• عدم محدودیت در تعریف محصولات و قفل گذاری
    • ارائه هسته SDK به صورت فایل اجرایی با قابلیت دریافت پارامتر جهت سهولت استفاده
    • سازگار با کلیه زبانهای برنامه نویسی (C++‎‎‎,Delphi,Visual Basic,VB.NET,C#‎‎‎.NET,ASP.NET Applications,Qt)
    • استفاده از رمزنگاری غیرمتقارن با استفاده از الگوریتم RSA 1024 و الگوریتم بومی TAHA جهت تولید پرونده مجوز فعالسازی
    • امکان ذخیره اطلاعات محرمانه درون پرونده مجوز محصولات قفل گذاری شده
    • مقاوم در برابر ایجاد SDK تقلبی و جایگزینی آن با نسخه اصلی
    • مقاوم در برابر اجرای محصولات قفل گذاری شده درون محیط های شبیه سازی اعم از VMWare,VirtualBox,QEMU و ...
    • ارائه SDK متفاوت برای هر کدام از خریداران برای امنیت بیشتر
    • استفاده از موتور مجازی ساز اختصاصی برای مبهم سازی کدهای هسته SDK
    • جایگزین مناسب قفل های سخت افزاری
    • مجهز به سامانه مدیریت مجوز محصولات کاملا" فارسی با کاربری بسیار آسان
    • ضمانت عودت وجه در صورت بروز هرگونه مشکل از سمت قفل نرم افزاری و عدم حل آن طی 7 روز
    • یک سال پشتیبانی فنی رایگان

وب سایت محصول : http://artansoftlock.ir
    تلفن تماس : 09211859840
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : چهارشنبه 03 خرداد 1396 در 00:17 صبح

نقل قول: قفل نرم افزاری آرتان

سلام من نرم افزار و نصب کردم انتی ویروس بهش گیر داد و اینکه اگه ممکنه نمونه کد برای ویژال بیسک 6 رو هم بذارید.

سپاس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: قفل نرم افزاری آرتان

نقل قول نوشته شده توسط isaac23 مشاهده تاپیک
    سلام من نرم افزار و نصب کردم انتی ویروس بهش گیر داد و اینکه اگه ممکنه نمونه کد برای ویژال بیسک 6 رو هم بذارید.

سپاس
    خطایی که مشاهده کردین از نوع False-Positive هستش و احتمال زیاد ضدبدافزار شما ESET یا Avira هستش ؛ از این بابت نگرانی نداشته باشید
    حتما" ، نمونه کد VB6 رو هم آماده میکنیم و در اختیار عزیزان قرار میدیم

به روز رسانی :

مشکل نسخه آزمایشی با آنتی ویروس های فوق حل شده و فایل Setup در وب سایت قرار گرفت ؛ دوستان میتوانند جهت راحتی استفاده نسخه جدید را از وب سایت دریافت نمایند.
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : چهارشنبه 03 خرداد 1396 در 05:39 صبح دلیل: حل مشکل تداخل با آنتی ویروس ها و ارائه نسخه جدید

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •