نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: نوشتن برنامه کلاینت و اتصال آن به سرور

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نوشتن برنامه کلاینت و اتصال آن به سرور

با سلام

من یک سرور آماده دارم با یک پورت و ادرس ip خاص مخصوص به خودش. میخام یک صفحه ورد به سیستم داشته باشم که وقتی کاربر نام کاربری و پسوردش وارد کرد به سرور هدایت بشه.

میخام برناممه کلاینت که به سرور اتصال پیدا میکنه در asp.net بنویسم ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر

کاربر دائمی آواتار _behnam_
    محل زندگی
    سونای ایران ( بوشهر )

نقل قول: نوشتن برنامه کلاینت و اتصال آن به سرور

سلام. توی پیام خصوصی ارسال کردم. اینجاهم مینویسم شاید مشکل برای کس دیگه ای هم پیش بیاد.
    اول اینکه اگه سرور واسه خودتون هست بهتره که بجای استفاده از برنامه کلاین روی سرور IIS نصب کنید و ب صورت asp.net خیلی معمولی کدهاتون رو بنویسید و =روسه هارو انجام بدید
    اما اگر سرور کدهاش از قبل آماده هست و حتما باید از طریق client بهش متصل شد ، باید از طریق سوکت اقدام کنید.
    چند سال پیش وقتی که ویژوال بیسیک 6 کار میکردم یه کامپوننت بود به نام winsock که اتصال رو برای کاربر راحت میکرد یعنی کلی از توابع رو آماده داشت اما شما در سیشارپ اگه بخواید از سوکت ها استفاده کنید نیاز هست که حتما چندنخی رو بلد باشید .
    یه بار توی نت میگشتم به به پروژه خیلی جالب برخوردم که یکی از برنامه نویس ها دقیقا winsock رو برای دات نوشته بود . من لینک پروژه رو برای شما میزارم شما فقط کافیه یه مقاله درمورد winsock بخونید به راحتی میتونید توی دات نت ازش استفاده کنید و برنامه سمت کلاین رو بسازید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •