نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: شرکت ها و اشخاص در زمینه تولید اپلیکیشن اندروید

شرکت ها و اشخاص در زمینه تولید اپلیکیشن اندروید

سلام دوستان
    متاسفانه یکی از مواردی که هرگز بنده نتونستم با سرچ در گوگل به نتیجه برسم پیدا کردن یک شرکت، یا تیم، یا شخص حرفه ای برای پیاده سازی اپلیکیشن (یا سایت) هست، و متاسفانه عموما با نتایج غیر مرتبط مواجه میشم.
    سایت های برون سپاری هم عمدتا (نه همواره) افراده تازه کار پیشنهاد ثبت میکنند

ممنون میشم اگر اشخاص یا شرکت های مطرحی رو که میدونید در زمینه ی تولید اپلیکیشن اندروید فعالیت میکنن معرفی کنید.

طبیعتا معیارهای مختلفی برای حرفه ای بودن وجود داره و ما هم که عیار علمی افراد رو نمیدونم، منظور بنده در حد شناخته شده بودن و نمونه کار قوی و ... هستش
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

نقل قول: شرکت ها و اشخاص در زمینه تولید اپلیکیشن اندروید

یکی از کارهایی که میتونید انجام بدید این هست که تو برنامه های بازار بگردید و اونهایی که با معیارهاتون سازگار میاد رو پیدا کنید، و به توسعه دهنده هاشون پیغام بدید.
    اگر شخص یا تیم باشن از روی نام توسعه دهنده تا حدودی مشخص میشه. ضمن اینکه ممکنه لینک وب سایتشون رو هم قرار داده باشن که کمک می کنه بیشتر باهاشون آشنا بشید.

من پروژه های متفاوتی از طراحی گرافیک تا برنامه نویسی رو برون سپاری کردم. در مورد طراحی گرافیک از نتیجه ی کار بسیار راضی هستم و قطعاً باز هم به این شکل پروژه رو برون سپاری می کنم.

در مورد برنامه نویسی هم نتیجه ی نهایی از نظر کیفیت کد چندان راضی کننده نبود، اما نکته ای که میخوام بهش اشاره کنم این هست که همون شخص (یا تیم) که پروژه ی من رو انجام داده بود، در وبسایتشون ده ها اپلیکیشن رو لیست کرده بودن که توسط اونها تولید شده.
    اگر شما به هر شکل به اون سایت می رسیدید، به نظرتون میمود که در کارشون حرفه ای هستن، اما در مثال من، گرچه پروژه مشکل خاصی از نظر اجرا نداشت، اما مشخص بود که کیفیت کدها پایین و خیلی درهم و کثیف هست.

به هرحال چه تیمی بهتون پیشنهاد شد، چه خودتون پیداشون کردید و چه در سایت هایی مثل پارس کدرز یا پونیشا بهشون پروژه دادید، حتماً نیازهاتون رو مشخص کنید و در مورد کیفیت کدها هم براشون تبیین کنید که خروجی نهایی از نظر شما باید این مشخثه ها رو داشته باشه. و یه بازه ای رو هم برای رفع باگ درنظر بگیرید (که اگر از میزان معمول و مرسوم بیشتر باشه، باید هزینه ش رو بدید)

نقل قول: شرکت ها و اشخاص در زمینه تولید اپلیکیشن اندروید

بله درسته.
    بنده هم دقیقا تجربه ای مشابه دارم که گرافیک کار کاملا اوکی شد اما متاسفانه کد نویسی که برونسپاری شد نتیجه ی خوبی نداشت :(

همونطور که خودتون هم اشاره کردید تنها بر اساس یک نمونه کار و ... نمیشه کار رو جلو برد به همین دلیل خواستم اگر دوستان تجربه ی خاصی دارن، میشناسن کسی رو، کار کردن باهاش و یا حتی تعریفش رو شنیدن معرفی بکنند که ما هم آشنا بشم :)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •