نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چگونه گی ارسال مقادیرsessionدرتمامی صفحات سایت

چگونه گی ارسال مقادیرsessionدرتمامی صفحات سایت

باسلام
    من میخوام وقتی با سشن لاگین میکنم و وارد یک صفحه میشم نام کاربری درتمامی صفحات سایت ارسال بشه و بتونم از این نام کاربری یا دیگرویژگی موجوددردیتابیسم استفاده کنم.مثلا کابری که وارد میشه تنها بتونه نمرات مربوط به خودش روببینه

کاربر دائمی آواتار reza_alie
    محل زندگی
    <Tehran/>

نقل قول: چگونه گی ارسال مقادیرsessionدرتمامی صفحات سایت

سلام خدمت شما
    به این سایت سر بزن
    http://phppot.com/php/php-login-script-with-session/
    موفق باشی

نقل قول: چگونه گی ارسال مقادیرsessionدرتمامی صفحات سایت

من خودم اینکارو میکنم .

1. پوشه ای جدید در روت میسازم به اسم core و داخل این پوشه دو پوشه به اسم های database و functions دارم و داخل همین پوشه کوره یک فایل به اسم init.php دارم .
    2. توی پوشه دیتابیس خب مشخصا فایل کانفینگ دیتابیس رو قرار میدم و داخل فانکشن ها هم همه ی فانکشن هایی که تو وبسایت دارم مثلا یوزر ها و ...
    3. داخل فایل init.php اون دو فایل دیتابیس و فانکشن ها رو فراخوانی میکنم و سشن هام رو هم توی همین فایل قرار میدم . و فایل اینیت رو همیشه توی هدر فراخوانی میکنم . ازین پس تو همه ی وبسایتم سشن ها و دیتابیس و فانکشن ها رو دارم . هر وقت بخوام صدا میزنم .

همچنین این روش با روش اسلاید کردن وبسایت خوب کار میکنه . مثلا اگر قالب صفحه اصلی و همه ی صفحات دیگر یکی است میتونید قسمت هدر و فوتر و بقیه اجزای صفحه را بصورت مجزا تیکه تیکه کنید و مرتب دوباره تو یک فایل ایندکس اینکلود کنید . اینجوری همیشه دسترسی به همه ی قسمت های وبسایت اسان تر میشه و تقریبا میشه گفت یه جور ویدجت سازی است .

نمونه :

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •