نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: رمزنگاری با C++‎ و رمزگشایی با #C

Unhappy رمزنگاری با C++‎ و رمزگشایی با #C

باسلام

میخوام که با ++C متنی رو رمزکنم و با #C اون رو رمزگشایی کنم با Wincrypt در الگوریتم RSA

برنامه من در ++C بخوبی کار میکنه و میتونه هم رمزکنه و هم رمزگشایی و کلیدهایی که تولید میکنه میتونه در سی شارپ هم رمزکنه و رمزگشایی کنه
    مشکل اینجاست که من میخوام با سی پلاس رمزکنم و با سی شارپ رمزگشایی کنم وقتی که میخوام این کار رو انجام بدم با خطای OAEP مواجه میشم :
    "Error occurred while decoding OAEP padding."

اگه میخواید کدهای منو ببینید در اینجا میتونید ببینید. ممنون میشم کسی اگه اطلاعات کافی داره کمک کنه.

نقل قول: رمزنگاری با C++‎ و رمزگشایی با #C

من همیشه از openssl و C++‎ برای رمزنگاری استفاده کردم و چندان با C#‎ آشنایی ندارم ولی معمولا مشکلات در رمزنگاری به سه دسته تقسیم میشن:
    1 مشکلات مربوط به رمز و کلید (بهتره پابلیک کی و پرایوت کی تون رو برسی کنید).
    2 مشکلات مربوط به دیتا(مشکلات مربوط به اینکد و... ممکنه تابع با هگزا کار کنه و بجای هگزا بهش داده معمولی بصورت استرینگ بدیم یا مشکلات مربوط یه ناقص بودن یا تغییر دیتا).
    3 مشکلات مربوط به تنظیمات و برنامه نویسی(یعنی استفاده نابجا از فلق ها یا توابع و....).

یه مشکل رایج تو رمز همینه.
    شما داری رمزگشایی رو با کلید عمومی انجام میدی.

نه چون هم کلید عمومی و هم خصوصی رو دارم، با کلید عمومی نمیتونم حتی در C++‎ رمزگشایی کنم فقط با کلید خصوصی میتونم رمزگشایی کنم

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •