نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: فروش اپلیکیشن در مارکت ها اندروید !

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

Question فروش اپلیکیشن در مارکت ها اندروید !

سلام به همه :-)
    دوستان من اولین برنامه اندرویدم رو تموم کردم ! حالا چه روشی رو واسه فروش در نظر بگیرم (لطفا تجربیات تون رو دریغ نکنید )

گفتم اول روی یکی از پر بازدیدها مثل بازار آپلود کنم ... بعد اگه خوب روی مایکت و ایران اپس هم آپلود کنم !
    یا اینکه همزمان با هم !؟؟ (که خیلی جالب نیست)

و یه سوال دیگه از دستانی که اپ های زیادی رو آپلود کردن ، چه فروش و چه رایگان ؛ اپی که اولین بار اپلود میشه بدون پرداخت پول و رشوه و ... میره توی فهرست تازه ترین ها !؟
    یا اینکه مورد دارن .... چون چند تا مورد خودم شنیدم که شاخ درآوردم

و سوال دیگه اینکه مارکت های جهانی مثل گوگل پلی و ... توی ایران بازاری دارن !؟ ارزش هزینه کردن دارن (فارغ از سطح و کیفیت برنامه)

باس ببخشید اگه سوال مبتدی بود !

نقل قول: فروش اپلیکیشن در مارکت ها اندروید !

اولا در همه مارکتها همزمان بزار
    چون مارکتها به هم ربطی ندارند و تناقضی در این کار نیست
    دوما اینطور که بازار میگه خودشون تشخیص میدهند که چه اپی در فهرست بره و به کسی ربطی نداره!!!

کاربر دائمی آواتار hharddy
    محل زندگی
    تهران

سلام
    معمولا پرداخت درون برنامه ای فروش بالاتری به همراه داره.
    بازار قسمت تازه ها و برداشته و در حال پیشرفت و... داره که خب باید تبلیغات کنید و برنامتون زیاد دانلود داشته باشه و خودتون هم بهشون ایمیل بزنید تا بررسی کنن. مایکت هم به این صورت برای قرار گیری در قسمت های پر بازدید باهاشون مکاتبه کنید شرطشون کیفیت بالاست اکثر مارکت ها.
    گوگل پلی, به نظرم شما ابتا داخل بازار مارکت های ایرانی به موفقیت برسید و تجربه که کسب کردید وارد گوگل پلی بشید شتاب زده و عمل نکنید پیشنهاد شخصیم اینه بجای هزینه برای گوگل پلی هزینه کنید تعداد نصب برنامه و داخل بازار یا مایکت بالا ببرید.

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

پولی قرار نده مگر اینکه برنامه ت [خیلی ببخشید اما واقعیته] انداختنی به کاربر ت باشه! در غیر این صورت برنامه ت رو در شبکه های اجتماعی برای دانلود میزارند و همه اونو شیر میکنن.

اگر برنامه ت چیز خوبیه فقط به فکر پرداخت درون برنامه باش. البته باید بدونی که چطوری جلو برنامه هایی مثل لاکی رو بگیری.

مورد دوم داخل کافه بازار خبری از رشوه این چیزا نیست برنامه ت خوب باشه ارزشش رو داشته باشند بهت ایمیل میزنن.

قسمت تازههاشون هم با اینکه تغییر کرده اما به نظر من بهتر شده دیگه هر برنامه الکی خیلی در معرض دید قرار نمیگره.

مایکت هم خوبه .

اما چیزی که بهت واقعا توصیه میکنم اینکه طرف اول مارکت نرو! هیچ وقت! مطمئن باش که شرکتی که رابطه ای با اپراتور ها داشته باشه به خلق خدا که هیچ به خود خداهم پاسخ گو نیست.

ببین الان چند نفر ایرانی داخل گوگل پلی هستند؟ حالا فرض کن که یک میلیارد برنامه داخل گوگل پلی باشه .. یک حساب سر انگشتی بهم میگه که مصرفه یا نه.

کاربر دائمی آواتار BOB
    محل زندگی
    http://www.mshams.ir

اگر برنامه درون پرداخت دارید، انتشار آن در بقیه مارکتها غیر از بازار چندان تاثیری ندارد. اصلا به وقتی که برای تغییر برنامه جهت آن مارکت اختصاص میدهید نمی ارزد. هر چقدر هم که تبلیغات کنند، تعداد کاربران آنها خیلی کمتر از بازار است. ضمن اینکه عمدتا در انتشار آمار دانلود برنامه هایشان، خیلی اغراق میکنند و چند برابر بیشتر نشان میدهند.
    فقط برای تبلیغات برنامه در بازار هزینه کنید.

تاپیک های مشابه

1. فروش برنامه در مارکت های جهانی
    نوشته شده توسط mob-pay در بخش مباحث مرتبط با مهندسی نرم‌افزار
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 16 مرداد 1395, 18:00 عصر
  2. فروش برنامه در مارکت های جهانی
    نوشته شده توسط mob-pay در بخش آگهی‌ها
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 13 اسفند 1394, 06:07 صبح
  3. پذیرش برنامه ها در مارکت ها
    نوشته شده توسط hhossein73 در بخش Android Studio
    پاسخ: 1