نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ساخت فایل setup در Advanced Installer

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ساخت فایل setup در Advanced Installer

برای ساخت setup به خار نبود installshield مجبورم از Advanced Installer استفاده کنم. در پروژه ار telerik و devexpress و Stimulsoft استفاده کردم.دیتابیس هم entityframework.
    در Advanced Installer برای dll از کدوم گزینه استفاده کنم. gac یا register یا normal. تا حالا با Advanced Installer کار نکردم. فیلم ها و آموزش ها هم هیچ کدوم کامپونت های پروژه من استفاده نکردن.خود ویژوال استادیو هم برای ساخت فایل نصبی هنوز اشکال داره و فیکس نشده.برای ساخت setup چی کار باید بکنم؟
    آخرین ویرایش به وسیله gama_slv : شنبه 03 تیر 1396 در 13:49 عصر

نقل قول: ساخت فایل setup در Advanced Installer

در پروژه از گزینه Copy To local برای Dll های بکار برده شده در پروژه استفاده کنید تا در کنار فایل Exe کپی بشن و بعد همونها رو به ستاپ اضافه کنید

شما به راحتی میتونید با استفاده از برنامه Advanced Installer یه ست آپ قوی و آسون بسازید. اگه سوالی داشتید میتونید همینجا بپرسید

نقل قول نوشته شده توسط blackrose86 مشاهده تاپیک
    شما به راحتی میتونید با استفاده از برنامه Advanced Installer یه ست آپ قوی و آسون بسازید. اگه سوالی داشتید میتونید همینجا بپرسید
    سلام. یه سوال داشتم: من برنامه ای که نوشتم رو با sql server local db توسعه دادم. حالا می خوام برنامه و دیتابیس رو به یه سیستم دیگه فقط برای تست منتقل کنم. نمی خوام فایل نصبی بسازم و فقط می خوام فایل ها رو منتقل کنم و با اجرای فایل Exe برنامه روی اون سیستم کار بکنه. دیتابیس sql server local db هم روی اون سیستم نصبه والبته ویژوال استودیو و یا sql server management studio نصب نیست. آیا این کار ممکنه و اگر بله چه کارهایی باید انجام بشه؟

ممنون.

سوال تون برای من کمی نامفهوم هست. چون میگید که نمیخوایید فایل نصبی بسازید ولی بعدش میگید میگید میخواید باجرای exe روی اون سیستم کار کنید؟
    اگه منظورتون اینه که برنامه دیباگ شده رو روی یک سیستم دیگه ببرید کافی هست که قبل از دیباگ solution configuration را روی release قرار بدید و از منوی Build گزینه Rebuild را بزنید. حالا به پوشه سورس برنامه برید و پوشه Bin سپس release را بازکنید. در این پوشه شما یه فایل exe دارید که می تونید در کامپیوتر مقصد (به شرط اینکه runtime های مورد نیاز در اون کامپیوتر هم موجود باشه: مثل بانکی که فرمودید) کپی و اجرا بگیرید

تاپیک های مشابه

1. آموزش: آموزش ساخت فایل setup توسط Wise Installation System
    نوشته شده توسط fool66 در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 26 مهر 1393, 11:53 صبح
  2. بهترین روش برای ساخت فایل setup در VS2012
    نوشته شده توسط niloo17 در بخش WPF
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 24 دی 1392, 10:53 صبح
  3. سوال: خطا در ساخت فایل setup در installshield 2010
    نوشته شده توسط h.rezaee در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1