نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: ساختن help فارسی برای برنامه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

ساختن help فارسی برای برنامه

سلام دوستان
    درباره ساخت help فارسی برای برنامه و روش های تولید راهنما کسی چیزی می دونه راهنمایی کنه؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    سلام
    یعنی هیچ کس اینجا تا حالا برای برنامه اش help فارسی نگذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟
    کسی می دونه چطور می شه chm file ساخت آن هم فارسی؟؟؟؟

جستجو کن قبلاً مطرح شده.
    میتونی از Microsoft HTML Help استفاده کنی، از سایت مایکروسافت میتونی دانلود کنی البته نرم افزار های دیگری هم برای اینکار وجود دارند.

Angry

نقل قول نوشته شده توسط Milad Mohseny
    جستجو کن قبلاً مطرح شده.
    میتونی از Microsoft HTML Help استفاده کنی، از سایت مایکروسافت میتونی دانلود کنی البته نرم افزار های دیگری هم برای اینکار وجود دارند.
    آقا پیدا نشد تا جایی که من دیروز تایپیک زدم و این دوستمون یک روز قبل از زده و من قبلا از این که گفتگو ایجاد کنم گشتم مال پری روز رو برام پیدا نکرد و الان این رو دیدم
    اگه لینک دارید بزارید ( تو همین سایت )

دوست عزیز ناراحت نشید اما تمام این لینک ها که دادید مال تالارهای دیگه است نه #C پس وقتی می گم پیدا نشد منظورم این تالار شما که حرفه ای تر از این هستید که بدونید کدهای دیگه بدرد زبان دیگه نمی خوره اما بهر حال از وقتی که گذاشتید منون

یعنی هیچ کس اینجا تا حالا برای برنامه اش help فارسی نگذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟
    کسی می دونه چطور می شه chm file ساخت آن هم فارسی؟؟؟؟
    شما دنباله برنامه ساخت help بودی، حالا این برنامه تو هر تالاری معرفی شده باشه چه فرقی به حاله شما داره ؟؟؟؟؟؟ شما وقتی Help رو درست کردی استفاده از اون توی برنامت کار راحتی است در ضمن اولین لینکی هم که گذاشتم ماله بخش #C هست تاریخش هم 22 شهریور 1385 است.

دورد و صد بدرود بر مردمان ایران زمین

با تشکر فراوان از شما

من برنامه های EasyCHM و PowerCHM و HTML Help Workshop هر سه تا رو از اینترنت گرفتم
    کاملترینش همون ورک شاپ هستش
    اما یک مشکل دارم
    در حالت معمول وقتی می خوام از داخل یک صفحه، صفحه دیگر رو لینک بدم با دستورهای html این کار رو می کنم
    اما چطور می تونم داخل یک صفحه وقتی به یک صفحه دیگه از قسمت Contents لینک می دم وقتی صفحه جدید باز می شه نمودار درختی فایل ها روی صفحه جدید قرار بگیره
    دو تا عکس هم گذاشتم تا منظورم روشن باشه البته تو این لینک
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=53620

پایدار باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •