نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: نصب دات نت 4 در ویندوز 8

نصب دات نت 4 در ویندوز 8

سلام
    دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید که دات نت 4 رو چطور رو ویندوز 8 نصب کنم (نصبش میکنم پیغام میده که از قبل نصب شده ولی نخیر نصب نیستش)
    لطفا راهمایی کنید

نقل قول: نصب دات نت 4 در ویندوز 8

باید با command promp نصبش کنی

دستور زیر
    Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:D:\sources\sxs /LimitAccess

ایمیج ویندوزت رو باید بزاری رو درایو دی یا هر درایو دیگه ای فقط باید اسم درایو رو تو مسیر بالا تغییر بدی اگه رو درایو دیگه ای گذاشتی

کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

نقل قول نوشته شده توسط mehliaeb مشاهده تاپیک
    باید با command promp نصبش کنی

دستور زیر
    Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:D:\sources\sxs /LimitAccess

ایمیج ویندوزت رو باید بزاری رو درایو دی یا هر درایو دیگه ای فقط باید اسم درایو رو تو مسیر بالا تغییر بدی اگه رو درایو دیگه ای گذاشتی
    این دستور اگه استباه نکنم برای نصب .net 3.5 هست.

سلام
    دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید که دات نت 4 رو چطور رو ویندوز 8 نصب کنم (نصبش میکنم پیغام میده که از قبل نصب شده ولی نخیر نصب نیستش)
    لطفا راهمایی کنید
    الان شما مطمئن هستید نصب نیست؟؟؟ چون ویندوز دیگه در این حد اشتباه نمیکنه.

با سلام
    دوست عزیز دات نت 4 بطور پیشفرض همراه ویندوز 8 نصب میشه و لازم نیس شما نصبش کنی، شما از کجا میدونی نصب نیست؟ میخوای چه کاری انجام بدی که به دات نت 4 وابسته ست و از انجامش عاجز میمونی؟
    حدس من اینه که شما میخوای با دات نت 4 برنامه بنویسی، درصورتی که این حدس بنده درست باشه، شما به دات نت مخصوص برنامه نویسی احتیاج داری که به اصطلاح مایکروسافت بهش میگن developer pack یعنی شما الان نیازه که بری DotNet 4 Developer pack رو دانلود کنی چون با دات نت معمولی نمیشه برنامه نوشت

نقل قول نوشته شده توسط mr.sirwan مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوست عزیز دات نت 4 بطور پیشفرض همراه ویندوز 8 نصب میشه و لازم نیس شما نصبش کنی، شما از کجا میدونی نصب نیست؟ میخوای چه کاری انجام بدی که به دات نت 4 وابسته ست و از انجامش عاجز میمونی؟
    حدس من اینه که شما میخوای با دات نت 4 برنامه بنویسی، درصورتی که این حدس بنده درست باشه، شما به دات نت مخصوص برنامه نویسی احتیاج داری که به اصطلاح مایکروسافت بهش میگن developer pack یعنی شما الان نیازه که بری DotNet 4 Developer pack رو دانلود کنی چون با دات نت معمولی نمیشه برنامه نوشت
    سلام
    دوست عزیز من یه ستاپ از برنامم تهیه کردم که رو ویندوز 7 بدون مشگل نصب میشه و کار میکنه حالا ویندوز 8 رو نصب کردم و وقتی میخوام ستاپ رو نصب کنم اس کیو ال نصب میشه ولی نوبت که به نصب دات نت 4 میرسه پیغام میده از قیل نصب شده

مطمئنم نصب نیستش

نقل قول نوشته شده توسط titipop1 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز من یه ستاپ از برنامم تهیه کردم که رو ویندوز 7 بدون مشگل نصب میشه و کار میکنه حالا ویندوز 8 رو نصب کردم و وقتی میخوام ستاپ رو نصب کنم اس کیو ال نصب میشه ولی نوبت که به نصب دات نت 4 میرسه پیغام میده از قیل نصب شده
    خب دوست عزیز الان این مشکل از ستاپ شماس نه ویندوز، شما باید تنظیمات ستاپت رو جوری تنظیم کنی که وقتی یکی از پیشنیازهای برنامه ت روی سیستم کاربر نصب بود دیگه اون رو نصب نکنه و بره سراغ پیشنیاز بعدی (هرچند فک کنم بیشتر ستاپ ساز ها این مورد رو خودشون بصورت اتوماتیک هندل میکنن، احتمالا شما اون دات نت رو تنظیمش رو دستکاری کردی و یجورایی به ستاپ گفتی حتما حتما این مورد رو نصب کنه) شما از چه ستاپ سازی استفاده میکنین؟

install shield

ستاپ اصلا مشگل نداره مطمئنم مشگل از نصب نشدن دات نت 4 هستش

شما از کجا مطمئن هستی نصب نیست؟

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud.Afrad مشاهده تاپیک
    شما از کجا مطمئن هستی نصب نیست؟

مهندس جان خب اگه نصب بودش توو لیست برنامه های نصب شده اسمش بود غیر از اینه؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط titipop1 مشاهده تاپیک
    مهندس جان خب اگه نصب بودش توو لیست برنامه های نصب شده اسمش بود غیر از اینه؟؟؟؟؟
    نه، در لیست features هست و البته به صورت پیشفرض نصب
    https://msdn.microsoft.com/en-us/win...4-5-is-default
    https://superuser.com/a/491010
    شما ستاپ رو طوری تنظیم کنید که قبل از نصب دات نب4 چک کنه اگه نصب نبود اقدام به نصب کند.

تاپیک های مشابه

1. مشکل با نصب برنامه تحت دات نت 4 در ویندوز XP
    نوشته شده توسط bita_naz در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 24 دی 1397, 00:50 صبح
  2. سوال: مشکل با نصب دات نت نیوک در لوکال .....
    نوشته شده توسط senaps در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 10 بهمن 1390, 12:43 عصر
  3. مشکل در نصب دات نت نیوک در سایت somee
    نوشته شده توسط alibaghi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 06 مهر 1390, 08:13 صبح
  4. مشکل سرعت کم وی بی دات نت 2010 در ویندوز سون
    نوشته شده توسط mostafabestman در بخش VB.NET
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 02 مرداد 1390, 04:08 صبح
  5. نصب دات نت در ویندوز 2003