نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: خروجی گرفتن از سایت طراحی شده

خروجی گرفتن از سایت طراحی شده

با سلام و خسته نباشید
    ببخشید شاید سوالم خیلی ساده و مسخره بیاد ولی من اصلا asp کار نکردم و الان که کار کردم به مشکل خوردم
    من یک پروژه web ایجاد کردم و درونش چندتا صفحه داره که به بانک اطلاعاتی متصل میشه و یکسری کارها انجام میدم.

حالا سوال اینجاس من ازین سایت چهار صفحه ای که طراحی کردم چطور باید خروجی بگیرم و اجراش کنم روی یک سیستم دیگه.!؟ الان اگر ویژوال استدیو باز باشه سایت کار میکنه ولی اگر بسه باشه هیچ کدوم از لینک ها کار نمیکنن.! اصلا این صفحاتی که من طراحی کردم کجان.!؟ چطوری خروجی بگیرم.
    من اصلا تسلط ندارم خواهش میکنم یک مقدار دقیق و با جزئیات توضیح بدین. چون چندتا سایت دیدم ولی متوجه نشدم باید چکار کنم.
    با تشکر

نقل قول: خروجی گرفتن از سایت طراحی شده

شما همونطور که یک سایت با PHP میسازید و داخل هاست قرارش میدید و یا روی XAMPP یا WAMP اجراش میکنید ، در Asp هم به همین شکل هست .
    روی اسم سایتتون در Solution کلیک راست کنید و Publish رو بزنید تا از سایتی که نوشتید خروجی بگیرید ، بعدش باید سایتتون رو روی یک سرور ویندوزی آپلود کنید .
    آموزش کامل : http://www.c-sharpcorner.com/UploadF...sual-studio-2/

نقل قول: خروجی گرفتن از سایت طراحی شده

نقل قول نوشته شده توسط sajaaaaad مشاهده تاپیک
    با سلام و خسته نباشید
    ببخشید شاید سوالم خیلی ساده و مسخره بیاد ولی من اصلا asp کار نکردم و الان که کار کردم به مشکل خوردم
    من یک پروژه web ایجاد کردم و درونش چندتا صفحه داره که به بانک اطلاعاتی متصل میشه و یکسری کارها انجام میدم.

حالا سوال اینجاس من ازین سایت چهار صفحه ای که طراحی کردم چطور باید خروجی بگیرم و اجراش کنم روی یک سیستم دیگه.!؟ الان اگر ویژوال استدیو باز باشه سایت کار میکنه ولی اگر بسه باشه هیچ کدوم از لینک ها کار نمیکنن.! اصلا این صفحاتی که من طراحی کردم کجان.!؟ چطوری خروجی بگیرم.
    من اصلا تسلط ندارم خواهش میکنم یک مقدار دقیق و با جزئیات توضیح بدین. چون چندتا سایت دیدم ولی متوجه نشدم باید چکار کنم.
    با تشکر
    سلام سجاد جان ...
    ما هممون یه روز اینطوری داشتیم ...

برای اینکه بتونید تو یه سیستم دیگه پروژه رو Run کنید بدون نصب و اجرا کردن vs ... باید سیستمتون رو تبدین به سرور کنید .

نکته : نیازی هم نیست که پروژه رو Publish کنید .

چند مرحله داره :

1) ابتدا IIS 7 رو نصب کنید : http://accsupport.nosa.com/tabid/63/...7/Default.aspx

2) باید بانک اطلاعاتی رو مستقل نصب کنید ، از خود Sql Server ویژوال استودیو نمیتونید استفاده کنید بهتون SQL Server 2008 R2 رو پیشنهاد میدم : http://accsupport.nosa.com/tabid/63/...2/Default.aspx

نکته : تنظیمات کانکشن هاتون رو باید در web.config تغییر بدید .

3) بعد از نصب IIS تو کنترل پنل تو قسمت Administrative Tools یه گزینه اضافه شده به نام : Internet Information Service .

بعد از باز کردن از منوی سمت چپ اسم سیستمتون هست و وقتی باز کنید یه گزینه Site داره . روش راست کلیک کن گزینه Add Website رو بزن .

تو پنجره باز شده تو قسمت Site Name یه اسم وارد کن
    از قسمت : Physical path از سیستم خودت آدرس فولدری رو بده که پروژت اونجاست .
    بعد اوکی رو بزن .

الان با وارد کردن آدرس http://localhost:80 ( میتونی :80 رو هم نزنی ، اما اگه بجای پورت 80 ، یه پورت دیگه رو وارد کردی باید حتما وارد شه )

اگه سوالی داشتی بپرس ...

تاپیک های مشابه

1. خروجی گرفتن از عکس ذخیره شده در sql
    نوشته شده توسط h1and1saman در بخش T-SQL
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 07 آذر 1395, 21:34 عصر
  2. سوال: ساخت بسته ی نصبی از سایت طراحی شده با php و mysql
    نوشته شده توسط asma69 در بخش PHP
    پاسخ: 67
    آخرین پست: شنبه 04 بهمن 1393, 12:27 عصر
  3. سوال: مشکل در خروجی گرفتن از سایت
    نوشته شده توسط NiMble_m در بخش ASP.NET Web Forms