سئو و تثبیت کلمات کلیدی با رقبایی که ادوردز دارند google adwords چگونه است؟؟؟
سلام دوستان بنده سعید اسحق زاده مدرس سئو و بازاریابی آنلاین هستم و حدود 5 سال است در حوزه سئو و کاهش رتبه الکسا فعالیت منظمی دارم
در چند پروژه اخیری که به مشتریان خود تحویل داده ام به مسئله و معذل بزرگ رقابت با گوگل ادوردز گوگل رسیدم که خوب کاری بسیار دشوار و پیچیده است.
یعنی فرض کن تمام دانش سئو جهان یکطرف و گوگل (google adwords) یکطرف کدام برنده است؟؟ خوب مشخص است سئو خوب، چه شد تعجب کردید؟؟ بله سئو خوب قابل رقابت با خود گوگل هم هست چرا که الگوریتم های گوگل هدفشان دادن بهترین نتیجه به کاربران است و هیچ گاه و به هیچ هزینه ای این نگرش خود را فنا نخواهد کرد.
و اما راهکار هایی که بنده در این چند سال کار تجربی و تخصصی به آن رسیدم برای رقابت با گوگل ادوردز اینها هستند :
1- رعایت تمام اصول ذکر شده در پکیج سئو ما
2- بکلینک سازی (بکلینک با کیفیت و همراستا با موضوع سایت) در سایت های مرتبط
3- شبکه های اجتماعی علی الخصوص پلاس یوتیوب فیسبوک و تویتر (از درج لینک سایت به همراه هشتگ در نظرات نباید فراموش کرد).
و........
فرض کنید میخواهید کلمات کلیدی زیر را به صفحه اول برسانید با توجه به اینکه سایت شما تازه تاسیس هم هست :
لوله بازکنی - لوله بازکنی تهران - تخلیه چاه تهران
خوب ایده های باطل عبارتند از :
خرید ادوردز
خرید بک لینک
درج مطالب تکنولوژی خبری و... در سایت برای بروز نگه داشتن آن
کپی یک مطلب آماده شده برای چندین عنوان مطلب و درج آن به دفعات در سایت با عناوین متعدد
درج بیش از حد برچسب
تکرار بی رویه کلمات کلیدی در مطالب
تکرار تمام کلمات کلیدی در همه مطالب با هر عنوانی
کار روی عروسک بازی سایت و درج بیش از حد تصاویر و اسلایدر ها در سایت برای جذب کاربر
درج برگه ها و دسته بندی های زیاد
و اما کارهای خوبی که در این راه میشود انجام داد :
کار روی بکلینک کلمه کلیدی و افزایش آن
ثبت سایت در وبمستر های مختلف

ایندکس سریع مطالب در گوگل

بک لینک رایگان بگیرید

به خاطر ذیق وقت همینجا خاتمه میدهم بحث را در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون این تاپیک به بنده پیغام دهید @asreetelaat در تلگرام
دوستان میخواستم بدونم کسی تجربه مشابه با موضوع این تاپیک رو داشته؟؟اگر داشته اید با درج پاسخ به اطلاعات من و سایر دوستان بیافزایید...