نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: اتصال اپلیکیشن به درگاه پرداخت انلاین

اتصال اپلیکیشن به درگاه پرداخت انلاین

سلام دوستان
    وقت بخیر

من یه فروشگاه اندرویدی دارم راه میندازم و نیاز به سیستم پرداخت انلاین دارم

اما میخوام مستقیم باشه ،،، یعنی مثل بازار نباشه که بخواد یه درصدی خودش برداره

اولا : روش پرداخت مستقیم چطوریه ؟؟؟ (بانک چقدر درصد برمیداره) (و کلا راهش چطوریه)

دوما : اگه از درگاه واسط بخوام اقدام کنم چطوریه ؟؟؟ (چن درصد در کل کسر میشه) (وکلا پیشنهاد میشه یا نه)

مممنون میشم راهنمایی کنین

کاربر دائمی آواتار hharddy
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اتصال اپلیکیشن به درگاه پرداخت انلاین

برای درگاه مستقیم داخل اپلیکیشن از سیستم "همراه پی " استفاده کنید به نظرم بهتره چون کار کردن باهاشم راحت تره.

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

درگاه های پرداخت اینترنتی (IPG) رو شرکت های متفاوتی ارائه میدن، مثل به پرداخت ملت، سامان کیش، فناپ، فن آوا و...
    هیچ درصدی بابت تراکنش ها کسر نمیشه و مبالغ هم با فاصله ی ۱ روز تسویه میشه

روند کار به این صورت هست که ابتدا درخواست می دید، که معمولن همه ی اینها هم برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی خدمات رو ارائه میدن.
    بعد از عقد قرارداد و تعریف پایانه، مدت محدودی فرصت دارید تا نماد اعتماد الکترونیک رو دریافت کنید. درواقع برای اخذ نماد باید درگاه پرداخت داشته باشید و برای گرفتن درگاه هم باید نماد داشته باشید ! به هرحال فرصت کوتاهی دارید که نماد رو دریافت کنید.

درگاه های واسط هم چندتا هستن که چون از ابتدا درگاه مستقیم داشتیم باهاشون کار نکردم، اما بسته به شرکت ممکنه ۱ تا ۵ درصد کارمزد بگیرن.

مزیت درگاه واسط این هست که سریع راه اندازی میشه و درگیر پروسه ی عقد قرار داد و نماد اعتماد نمی شید (که میتونه تا یکی دو ماه طول بکشه) ولی درعوض کارمزد پرداخت می کنید.

اگر همه چیز آماده هست و فقط منتظر درگاه هستید منطقی تر این هست که اول از درگاه واسط استفاده کنید و در فرصتی که ایجاد میشه و محصول عرضه شده، کارهای دریافت درگاه مستقیم رو انجام بدید.

برای پیاده سازی درگاه هم اگر از PHP استفاده می کنید کتابخانه ای برای اینکار نوشتم که می تونید ازش استفاده کنید و درحال حاضر درگاه های سامان کیش، فن آوا، پارسیان و به پرداخت ملت رو ساپورت می کنه: https://github.com/Nevercom/php-ipg-ir

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

سلام :-)
    بعد اونوقت مارکت هایی مثل بازار یا ... اجازه میدن برنامه ای که این نوع پرداخت رو داره توی مارکتشون منتشر بشه !؟

مدیر بخش آواتار محمد رضا فاتحی
    محل زندگی
    کهنسالترین موجود زنده در شهر منه

صد در صد نه!
    یک نقطه بیشتر فرق بین رحیم و رجیم نیست...از نقطه ای بترس که شیطانیت می کند

نقل قول نوشته شده توسط Nevercom مشاهده تاپیک
    درگاه های پرداخت اینترنتی (IPG) رو شرکت های متفاوتی ارائه میدن، مثل به پرداخت ملت، سامان کیش، فناپ، فن آوا و...
    هیچ درصدی بابت تراکنش ها کسر نمیشه و مبالغ هم با فاصله ی ۱ روز تسویه میشه

روند کار به این صورت هست که ابتدا درخواست می دید، که معمولن همه ی اینها هم برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی خدمات رو ارائه میدن.
    بعد از عقد قرارداد و تعریف پایانه، مدت محدودی فرصت دارید تا نماد اعتماد الکترونیک رو دریافت کنید. درواقع برای اخذ نماد باید درگاه پرداخت داشته باشید و برای گرفتن درگاه هم باید نماد داشته باشید ! به هرحال فرصت کوتاهی دارید که نماد رو دریافت کنید.

درگاه های واسط هم چندتا هستن که چون از ابتدا درگاه مستقیم داشتیم باهاشون کار نکردم، اما بسته به شرکت ممکنه ۱ تا ۵ درصد کارمزد بگیرن.

مزیت درگاه واسط این هست که سریع راه اندازی میشه و درگیر پروسه ی عقد قرار داد و نماد اعتماد نمی شید (که میتونه تا یکی دو ماه طول بکشه) ولی درعوض کارمزد پرداخت می کنید.

اگر همه چیز آماده هست و فقط منتظر درگاه هستید منطقی تر این هست که اول از درگاه واسط استفاده کنید و در فرصتی که ایجاد میشه و محصول عرضه شده، کارهای دریافت درگاه مستقیم رو انجام بدید.

برای پیاده سازی درگاه هم اگر از PHP استفاده می کنید کتابخانه ای برای اینکار نوشتم که می تونید ازش استفاده کنید و درحال حاضر درگاه های سامان کیش، فن آوا، پارسیان و به پرداخت ملت رو ساپورت می کنه: https://github.com/Nevercom/php-ipg-ir

سلام ممنون از توضیحات کاملت
    خوب ببین من راستش هنوز هیچ اقدامی نکردم
    الان اول باید برم بانک ،، که درخواست بدم
    بعد برای نماد الکترونیک هم که فک کنم باید برم تو eNamad اگه نه لطفا بگین باید چکار کنم

درکل
    1-باید درخواست درگاه اینترنتی بدم
    2-نماد الکترونیک بگیرم
    3-حالا چطور باید اپلیکیشن رو به درگاه وصل کنم ؟؟؟ یا چطوری باید اینو راه اندازی کنم ؟؟

مممنون

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

برای دریافت درگاه:

به سایت شرکتی که می خوای ازش درگاه بگیری مراجعه کن (شعبه های بانک کمکی نمیتونن بهت بکنن) و شرایط رو مطالعه کن

مراحل عقد قرارداد رو که طی کنی، اطلاعات درگاه رو بهت میدن و مدت زمانی مشخص فرصت داری تا درگاه رو پیاده سازی کنی و اولین تراکنش رو انجام بدی.
    بعد از پیاده سازی درگاه، مدتی بهت فرصت میدن تا نماد اعتماد رو برای اون دامینی که معرفی کردی بگیری، ممکنه شرایط برای درگاه های هر شرکت متفاوت باشه.

برای پیاده سازی هم نیاز به یک سرور با IP اختصاصی داری (شاید هاست های اشتراکی برای این منظور مناسب نباشن)
    اگر زبان سمت سرورت PHP هست که کتابخانه رو بهت معرفی کردم که هر چهار درگاه بالا رو پشتیبانی می کنه (اینا رو مثال زدم چون باهاشون کار کردم، شرکت های دیگری هم درگاه ارائه میدن)

برای دریافت نماد اعتماد هم از سایتش باید اقدام کنید که شرایط رو توضیح داده و درجالت کلی باید تو سایتت بخشی داشته باشی که خرید صورت بگیره، بررسی میکنن و نهایتاً وقتی نماد گرفتی باید لوگوی نماد اعتماد رو توی سایت قرار بدید.

برای پرداخت در اپلیکیشن هم این تاپیک رو مطالعه کنید: https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2129571

همون که دوستان گفتن شما برای داشتن درگاه پرداخت نیاز هست از شرکت psp یا درگاه واسط درخواست درگاه بدید و با استفاده از api در برنامه خودتون پیاده سازی کنید.
    یه راه سادترش هم اینه، از فرم یا لینک پرداخت استفاده کنید و مشتری پرداخت رو تو یکی از صفحات سایت شما انجام بده و بعدش اطلاعات رو در برنامه فعال کنید برای اون اکانت.

Red face نقل قول: اتصال اپلیکیشن به درگاه پرداخت انلاین

سلام دوست خوبم باید در این زمینه بگم که نوینو پی بهترین مسیر رو برای شما فراهم کرده تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن درگاه رو برای اپلیکیشنتون ثبت کنید کارمزدش هم بسایر پایین تر از همه جا هست و کارمزد برای درگاه پرداخت مستقیم و درگاه پرداخت واسط پایین ترین مقدار قرار داره یعنی همون سقف دو هزار تومان.
    به لحاظ پیاده سازی فی هم مستندات بری اپلیکیشن آماده شده.
    این هم لینک سایتش
    https://novinopay.com/sipg

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اتصال به درگاه پرداخت آنلاین بانک ملی با ASP.Net
    نوشته شده توسط j.noruzi@gmail.com در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 19
    آخرین پست: شنبه 17 شهریور 1397, 16:16 عصر
  2. اتصال به درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت
    نوشته شده توسط HOSSEINONLINE7 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 18 آذر 1393, 10:20 صبح
  3. سوال: مشکل در وصل شدن به درگاه پرداخت انلاین پاسارگاد
    نوشته شده توسط 007farzad در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 10 اسفند 1392, 15:23 عصر
  4. حرفه ای: کمک در اتصال سایت به درگاه پرداخت (کمک فوری)
    نوشته شده توسط ahmadii در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 17 بهمن 1391, 15:36 عصر
  5. کمک در اتصال سایت به درگاه پرداخت (کمک فوری)
    نوشته شده توسط ahmadii در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 17 بهمن 1391, 15:36 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •