نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشکل با آپدیت عکس در دیتابیس sql server با linq

مشکل با آپدیت عکس در دیتابیس sql server با linq

دوستان عزیز سلام

بنده یه نرم افزار نوشتم که که اطلاعات و عکس پرسنل رو درون دیتابیس ذخیره میکنه. نرم افزار به سه بخش تقسیم شده. بخش اول که اطلاعات و عکس وارد میشه و بخش دوم اطلاعات به صورت gridview نمایش داده میشه و بخش سوم در واقع بخشی هست که برای ویرایش اطلاعات کاربران استفاده میشه. یعنی بنده وقتی اسم کاربر رو از طریف combobox انتخاب میکنم اطلاعات کاربر نمایش داده میشه( اطلاعات شامل مشخصات و عکس کاربر است) و میتونم از اونجا اطلاعات فرد رو ویرایش کنم. و اما مشکل اینجاست:

- زمانی که اطلاعات جدید شخص و همینطور عکس جدید آن شخص را وارد میکنم و دکمه ویرایش رو میزنم همه ی اطلاعات متنی ویرایش میشن و عکس جدید به باینری تبدیل میشه اما جایگزین باینری قدیمی در دیتابیس نمیشه. این اولین مشکل بوود.

بعد از کلی کلنجار رفتن تصمیم گرفتم ایندفه یه فولدر پیش فرض درست کنم و همه ی عکسا رو بجای ذخیره کردن در دیتابیس درون خود هارد ذخیره و مسیر و نام عکس ها رو در دیتابیس ذخیره کنم و هربار بعد از ویرایش عکس مسیر ثابت بماند اما فقط نام و مسیر عکس را به صورت رشته درون دیتابیس ذخیره کنم ولی باز هم متاسفانه این امکان وجود نداره و هرکاری میکنم نام و مسیر عکس جدید جایگزین نام و مسیر قدیمی نمیشه اما نام و نام خانوادگی و مشخصات فرد ویرایش میشن.

دیگه ذهنم بیشتر از این نمیکشه. من تازه وارد هم هستم دوستان. اکه لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم

یـــا عــــــلــــــی

نقل قول: مشکل با آپدیت عکس در دیتابیس sql server با linq

پیغام خطایی، کدی چیزی قرار بدید.

تاپیک های مشابه

1. سوال: اضافه کردن چندین عکس در دیتابیس sql با سی شارپ
    نوشته شده توسط مریم فاضل در بخش C#‎‎
    پاسخ: 11
    آخرین پست: سه شنبه 08 تیر 1395, 18:48 عصر
  2. پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 30 اسفند 1391, 22:18 عصر
  3. ذخیره عکس در بانک sql server به چه شکله؟
    نوشته شده توسط mr.habiz در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 24 اردیبهشت 1390, 10:28 صبح
  4. ذخیره عکس در یانک sql server
    نوشته شده توسط mr.habiz در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 16 آذر 1387, 09:49 صبح
  5. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 28 دی 1383, 17:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •