نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: تبلیغ رایگان کانال تلگرام

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - تبریز

تبلیغ رایگان کانال تلگرام

تبلیغ رایگان کانال تلگرام
    سلام دوستان عزیز
    همه ما میدانیم که تبلیغات اینترنتی اکنون بسیار بیشتر از تبلیغات فیزیکی در شهرها جوابگوی نیاز مردم است .
    مردم ما که ماشالله نصف وقتشون با اینترنت و موبایل میگذره. یه نمونه همین برنامه دیوار یا شیپوره که تبلیغ میدید با هزینه بسیار ارزان و همه میان و میبینند.
    حالا بخواهید همین کار رو بنر فیزیکی بزنید باید برید مجوز بگیرید چند روز سفارش بدهید ، به تایید هزار جا برسونید تا بنر بزنی ..
    اونم کسی ببینه یا نه.
    الان هر مغازه و فروشگاه فیزیکی اگه زرنگ باشه میتونه از همین تلگرام و اینترنت هم فروش و سود داشته باشه.
    اما چطور ؟ الان میگم :
    ابتدا باید ایرانیا شما رو ببینند و بشناسند. مردم که علم غیب ندارند.
    و چون در ایران تقریبا ۶۰ میلیون نفر با پیام رسان تلگرام کار میکنند به جرات میشه گفت تبلیغات تلگرامی بسیار موثره.
    ایتدا یک کانال برای شغل و کاری که میخواین ازش کسب درآمد کنید در تلگرام بسازید.
    یکی کارش مربی گری هست ، یکی خیاطه ، یکی آرایشگره ، یکی بیکاره ، یکی مهندسه ، یکی ابزار فروشی داره ، یکی نقاشه و …

(توضیح اینکه کسی که بیکاره هم میتونه با افزایش ممبر کانالش ، با گذاشتن تبلیغات دیگران کسب درآمد کنه)
    نکته مهم :
    چطور فروش کنیم ؟
    برای فروش در کانال بایستی اول ممبر داشته باشیم اونم ممبر واقعی که بتونیم یا ازش در قبال تبلیغات در کانالمون پول بگیریم.
    یا اینکه جنس فیزیکی یا مجازی (ebook , ..) کانالمون رو تبلیغ کنیم و بفروشیم .
    ما تبلیغات رایگان کانال تلگرام شما رو در سایتمون با بیش از ۲۰ هزار بازدید روزانه و بیش از ۱۵۰ هزار مشاهده صفحات انجام میدیم.
    ابتدا وارد صفحه ثبت و تبلیغ رایگان کانال تلگرام در پاراگراف زیر بشوید. و اطلاعات مربوط به اسم و آدرس و توضیحات کامل و عکس زیبای کانالتون رو وارد کرده و ثبت کنید.
    ما کانال شما را در سایت و کانال تلگرامی سایت و … تایید کرده و تبلیغات میکنیم.
    افزایش ممبر کانال = بیشتر دیده شدنتان = افزایش کسب درآمد از کانال تلگرام

ورود به صفحه : “ثبت و تبلیغ رایگان کانال تلگرام شما“ =>
    http://www.daramadeonline.com/تبلیغ-...-تلگرام/

دانلود فایل PDF این مقاله
    http://www.daramadeonline.com/wp-con...am-channel.pdf
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: تبلیغ رایگان کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام چگونه انجام میشود
    در این قسمت سعی بر ان است آموزش کاملی از نحوه افزایش ممبر کانال تلگرام در اختیار دوستان قرار گیرد امید است این آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام دبد کاملی از این موضوع به شما بدهد
    شما تصور کنید که میخواهد کار افزایش ممبر کانال تلگرام را انجام دهید برای این کار به چه چیزی نیاز مندین جواب خیلی ساده ایت من اگر هزار تا سیم کارت ایرانسل داشتم و تلگرام ان ها را فعال میکردم میتونستم اون هزار تا اکانت فعال شده را به کانالی اضافه کنم و بابات این کار پولی از کاربر دریافت کنم اما دو سال مطرح است
    - مگر میشود هزار یا دو هزار سیم کارت ایرانسل خرید
    2-فعال کردن 2 هزار سیم کارت ابرانسل کار خیلی سخت است
    3-فرض محال که محال نیست :) فرض من دو هزار سیم کارت ایرانسل خریدم و فعال هم کردم باید بشینم دونه دونه به هر کدام لاگین و بعد از لاگین کانال را حوین کنم اینکار اصلا شدنی نیست برای این کار راه ساده تری هست
    برای مشکل اول که نمیشه به تعداد زیاد شماره ایرانسل یا همراه اول خرید میتوان تا هر چند هزار تا که میخواین شماره مجازی بخرین برای راهنمایی اینجا کلیک کنید
    برای مشکل دوم لازم نیست این اکانت ها دستی فعال شود شما میتوانید با برنامه نویسی اتوماتیک کنید برای راهنمای اینجا کلیک کنید
    برای مشکل سوم میتوان یه برنامه نوشت که کار جوین کردن را اتوماتیک کرد.برای راهنمای اینجا کلیک کنید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 05 خرداد 1396, 21:31 عصر
  2. نظرسنجی در مورد کانال تلگرام
    نوشته شده توسط حمیدرضاصادقیان در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 60
    آخرین پست: سه شنبه 10 فروردین 1395, 18:27 عصر
  3. کانال تلگرام webly : آموزش طراحی و توسعه وب رایگان
    نوشته شده توسط mmdsharifi در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 12 دی 1394, 10:05 صبح
  4. کانال تلگرام ابزار های طراحی وب
    نوشته شده توسط imdeveloper در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 01 دی 1394, 12:05 عصر
  5. ارسال پست به کانال تلگرام
    نوشته شده توسط افشین66 در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 13 آبان 1394, 12:36 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید