نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: روش انتقال رکوردها بین دو تا دیتابیس مثل هم اما جداگانه چطور ؟؟

Question روش انتقال رکوردها بین دو تا دیتابیس مثل هم اما جداگانه چطور ؟؟

درود و صد بدرود بر مردمان ایران زمین

من دو تا دیتابیس SQL Server دارم A , B با جدول های مثل هم
    می خوام از دیتابیس اصلی ( A ) به دیتابیس Backup ( B ) اطلاعات رو بفرستم به این صورت که از جدول A به جدول مشابه در B رکوردهای دلخواه رو بفرستم.
    فرض کنید کاربر در روز 20 رکورد جدید به جدول اضافه می کنه حالا باید این 20تا به جدول B هم اضافه بشه اما نه در همون موقع بلکه در پایان روز یا هر موقع که کاربر خواست یا در پایان ماه یا سال
    چطور باید این کار رو بکنم
    اگه روش دیگه ای هم برای Back up گیری هست غیر از این روش بفرمائید شاید بهتر باشه
    با تشکر
    پایدار باشید

عزیزم چیزی که ما بهش میگیم Backup با تعریفی که SQL Server از اون میدونه کمی متفاوته. اصولا ما به هر شکل که اطلاعات رو از دیتابیس بیرون بکشیم و جایی ذخیره کنیم، بهش میگیم Backup. اما Backup از دید خود SQL Server یعنی فقط اون چیزی که با دستور BACKUP ساخته میشه. کاری که شما میخواین انجام بدین شبیه به Replication هستش.
    اگر قصدتون واقعا Backup هست، بهتره از دستور BACKUP استفاده کنین. در غیر این صورت بفرمایید هدف شما از جا به جا کردن رکوردها چیه تا راه خوبی براش پیدا کنیم!

منون استاد
    منظور من همون نگهداری اطلاعات در یک فایل جداگانه هست غیر محل اصلی
    روز به روز یا هر زمان که برنامه نویس تعریف کنه یا کاربر بخواد طوری که اگر برای دیتابیس اصلی اتفاقی افتاد اطلاعات از بین نره
    در ضمن نمی خوام با کپی کردن تمام دیتابیس هر دفعه که می خوایم بک آپ بگیریم وقت تلف بشه بلکه فقط رکوردهای جدید کپی بشه
    Replication چطوری ؟؟
    با تشکر

شما میتونین دفعه اول یک Complete Backup بگیرین و در دفعات بعدی Differential Backup که فقط از تغییرات Backup میگیره و بسیار سریعه(و حجمش کمه).
    Replication هم داستان مفصلی داره که در اینجا نمیگنجه. اما ظاهرا با Backup مشکل شما حل میشه

Red face

نقل قول نوشته شده توسط AminSobati
    شما میتونین دفعه اول یک Complete Backup بگیرین و در دفعات بعدی Differential Backup که فقط از تغییرات Backup میگیره و بسیار سریعه(و حجمش کمه).
    Replication هم داستان مفصلی داره که در اینجا نمیگنجه. اما ظاهرا با Backup مشکل شما حل میشه
    ببخشید استاد اما کتاب SQL من کدهای لازم رو نداره می شه string های لازم رو برام بزارید
    هم Complete Backup و هم Differential Backup ( فقط دستور sql رو اگه بفهمم !!! )
    باتشکر

محروم شده آواتار Babak-Aghili
    محل زندگی
    در خاطرات شما
    نقل قول نوشته شده توسط ahmadahmadi
    ببخشید استاد اما کتاب SQL من کدهای لازم رو نداره می شه string های لازم رو برام بزارید
    هم Complete Backup و هم Differential Backup ( فقط دستور sql رو اگه بفهمم !!! )
    باتشکر
    BOL تون که داره

Question

نقل قول نوشته شده توسط Babak-Aghili
    BOL تون که داره
    ببخشید می شه بگید این BOL چیه ؟؟؟ من تو چند تا گفتگو دیگه هم این رو دیدم اما نمی دونم چیه ؟
    اگه لینکی تو سایت هست که توضیح داده بزارید
    منون

BOL = Books On Line
    در محیط SQL کلید F1 رو بزن

Unhappy

نقل قول نوشته شده توسط h_baqery
    BOL = Books On Line
    در محیط SQL کلید F1 رو بزن
    منون از همه اساتید
    اما من از دات نت استفاده می کنم و SQL جداگانه ندارم و توی MSDN هم هرچی گشتم چیزی نداشت
    اگه می شه یک مثلا بزنید.

محل BOL در MSDN
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg sql.JPG‏ (79.3 کیلوبایت, 26 دیدار)

تاپیک های مشابه

1. نرم افزاری برای مهندسی معکوس؟؟
    نوشته شده توسط naeeme در بخش PHP
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 28 آذر 1387, 23:06 عصر
  2. برنامه چت ؟؟ :-؟
    نوشته شده توسط farazjoonam در بخش WCF , Web Services , .Net Remoting
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 19 خرداد 1387, 12:05 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید