نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: راهنمایی برای یک مصاحبه کاری

راهنمایی برای یک مصاحبه کاری

درود
    پیش ازهرچیز پوزش اگه تاپیک رو جای اشتباه مطرح کردم.
    چند روزی فرم استخدام یه فروشگاه رو یه بنده خدایی برام پر کرده که امشب بهم برای مصاحبه زنگ زدن/اینجور که فهمیدم تا الان از طریق تلگرام کالاها رو تبلیغ میکردن الان یه سایت زدن و احتیاج به مدیر سایت دارن/چون تجربه ای تو این کار ندارم رسما گند زدم به مصاحبه گمونم/
    پرسید :چیکار بلدید؟. گفتم: دات نت و ا.وی.سی و... بلدم و چند سالی هست کار میکنم اما فعلا نمونه کار آپ نکردم ولی تا چند وقت دیگه سایت خودم رو آپ میکنم
    گفت: با توجه به اینکه میخاید تو خونه کار کنید حقوق پیشنهادی تون چیه؟ منم که نمی دونستم چی بگم گفتم: نمی دونم یه تومن خوبه! راستش من یه خوبی دارم اینکه 24 ساعت تو خونم و میتونم همیشه مشغو کارم باشم
    طرف مثه اینکه جا خورد گفت واسه شما که غیر حضوری هستید یه تومن خیلیه گفتم راستش نمیدونم هرچی شما بگید گفت نه برو تحقیق کن دوباره زنگ میزنم حقوق پیشنهادی رو بگو.
    بعد تازه گفت از سئو چی میدونه ؟ من چون دوره سئوی آقای مهرداد نادری رو دیدم گفتم آشنایی دارم که گفت پس مسلط نیستی و...
    حالا
    1-من اینکار برام خیلی مهمه بنظرتون سری بعد با اعتماد بنفس تر حرف بزنم یا همینجوری با احتیاط؟!همه این مهارتها رو بلدم اما بصورت کار هنوز استفاده نکردم میترسم تو کار فروشگاه طرف گند بزنم و شرمنده طرف بشم
    2-پیشنهاد حقوق رو چقدر بدم با روزی چند ساعت؟

کاربر دائمی آواتار moslem.hady
    محل زندگی
    پشت میز کامپیوتر

نقل قول: راهنمایی برای یک مصاحبه کاری

مدیریت یه فروشگاه اینترنتی اصلا نیازی به دونستن برنامه نویسی و css و... نداره.
    شما باید توی مطلب نویسی، سئو، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و صدالبته فتوشاپ تسلط داشته باشید. روی این ها هم باید توی مصاحبتون مانور بدید.
    من کسی رو برای گردوندن فروشگاه اینترنتی و صفحات اجتماعیش استخدام کرده بودم. از ساعت9 صبح تا حدود 2 میومد دفتر، ماهی 500 حقوق میدادم. برای غیر حضوریش هم همین مدنظرم بود .

نقل قول نوشته شده توسط moslem.hady مشاهده تاپیک
    مدیریت یه فروشگاه اینترنتی اصلا نیازی به دونستن برنامه نویسی و css و... نداره.
    شما باید توی مطلب نویسی، سئو، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و صدالبته فتوشاپ تسلط داشته باشید. روی این ها هم باید توی مصاحبتون مانور بدید.
    من کسی رو برای گردوندن فروشگاه اینترنتی و صفحات اجتماعیش استخدام کرده بودم. از ساعت9 صبح تا حدود 2 میومد دفتر، ماهی 500 حقوق میدادم. برای غیر حضوریش هم همین مدنظرم بود .
    سپاس از راهنمایی هاتون
    برای گرفتن این کار تو توانمندی هایی که گفتید باید خیلی مهارت داشت؟ مثلا من فتوشاپ با ابزارهاش اشنایی دارم و اموزهای تصویری زیادی هم ازش دیدم .برای مدیریت سایت باید فتوشاپ رو حرفه ای بلد باشم؟
    در زمینه سئو و مطلب نویسی و... چی؟همونجور که گفتم یه دوره اموزشی سئو هم دیدم.میخوام بگم از همون اول که مدیر سایت میشم باید تو همهاین زمینه ها تخصص داشته باشم یا میشه توی کار مهارت هام رو افزایش بدم جوری که به کسب و کار طرف لطمه وارد نشه؟درباره بازاربی و تبلیغات توسط یه مدیر هم میشه یکم توضیح بدید؟
    بازم سپاس

محل زندگی
    پشت میز کامپیوتر

نقل قول نوشته شده توسط پروگرامنویس مشاهده تاپیک
    سپاس از راهنمایی هاتون
    برای گرفتن این کار تو توانمندی هایی که گفتید باید خیلی مهارت داشت؟ مثلا من فتوشاپ با ابزارهاش اشنایی دارم و اموزهای تصویری زیادی هم ازش دیدم .برای مدیریت سایت باید فتوشاپ رو حرفه ای بلد باشم؟
    در زمینه سئو و مطلب نویسی و... چی؟همونجور که گفتم یه دوره اموزشی سئو هم دیدم.میخوام بگم از همون اول که مدیر سایت میشم باید تو همهاین زمینه ها تخصص داشته باشم یا میشه توی کار مهارت هام رو افزایش بدم جوری که به کسب و کار طرف لطمه وارد نشه؟درباره بازاربی و تبلیغات توسط یه مدیر هم میشه یکم توضیح بدید؟
    بازم سپاس
    فتوشاپ رو برای اینکه توی شبکه های اجتماعی تبلیغ یا مطلب بذارید باید تسلط داشته باشه. بستگی به کارفرما داره. من خودم خیلی حساس بودم و باید حرفه ای می بود. چون مهمه. حالا ممکنه یه نفر براش مهم نیست گرافیک طراحی شده عادی باشه یا فوق حرفه ای.
    برای سئو اگه همون مواردی که میدونید رو + یه سری مطالب جدید، اجرا کنید، مشکلی پیش نمیاد و میتونید خودتون رو ارتقا بدید.
    بازاریابی هم که دیگه لازمه. مثلا شما باید بدونید کجاها و با چه هزینه ای تبلیغات کنید. مثلا اگه محصولات فروشگاه، وسایل ورزشیه، باید تو سایت ها یا شبکه های مرتبط با ورزش که خریدار بالقوه دارن تبلیغات کنید. و...

دمت گرم خیلی بهم کمک کردی
    فقط دوتا نکته دیگه
    1-اگه دوباره زنگ زد با توجه به اینکه تو خونه قرار سایت رو مدیریت کنم همراه با دستمزد پیشنهادی بهش ساعت کار هم بگم یا نه چون توی خونست کارم 24 ساعتست؟!اگه اره ، مثلا بگم از ساعت 9-14 600 تومن خوبه؟
    2-پس منظور از بازاریابی همون تبلیغات توی سایتهای مرتبط و شبکه های اجتماعی و تبادل لینکه درسته؟ چون من فکر کردم باید با تلفن به سبک بازاریاب ها برای جذب مشتری زنگ بزنم که اینکار یه آدم چرب زبون میخواد که من نیستم راستش !
    بازم سپاس برای راهنمایی هاتون

محل زندگی
    پشت میز کامپیوتر

نقل قول نوشته شده توسط پروگرامنویس مشاهده تاپیک
    دمت گرم خیلی بهم کمک کردی
    فقط دوتا نکته دیگه
    1-اگه دوباره زنگ زد با توجه به اینکه تو خونه قرار سایت رو مدیریت کنم همراه با دستمزد پیشنهادی بهش ساعت کار هم بگم یا نه چون توی خونست کارم 24 ساعتست؟!اگه اره ، مثلا بگم از ساعت 9-14 600 تومن خوبه؟
    2-پس منظور از بازاریابی همون تبلیغات توی سایتهای مرتبط و شبکه های اجتماعی و تبادل لینکه درسته؟ چون من فکر کردم باید با تلفن به سبک بازاریاب ها برای جذب مشتری زنگ بزنم که اینکار یه آدم چرب زبون میخواد که من نیستم راستش !
    بازم سپاس برای راهنمایی هاتون
    قیمت رو که بستگی به خودتون و کیفیت کارتون و دست و دلبازی کارفرما داره. میتونید بگید روزانه مثلا 8 ساعت. ولی خوب ساعت کاری مشخص نیست.
    2- آره. همون جذب مشتری از طریق تبلیغات و شبکه ها و...
    خواهش میکنم.

تاپیک های مشابه

1. سوال: درخواست راهنمايي براي يك كوئري
    نوشته شده توسط als_1360 در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 23 مرداد 1388, 00:46 صبح
  2. سوال: در خواست راهنمایی برای یک بر طرف کردن یک پیغام
    نوشته شده توسط شرلوک هلمز در بخش C#‎‎
    آخرین پست: یک شنبه 07 تیر 1388, 19:48 عصر
  3. راهنمایی برای یک تازه کار
    نوشته شده توسط bmanfy در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 00:19 صبح
  4. راهنمایی برای یک مرجع خوب برای طراحی الگوریتم
    نوشته شده توسط mahdi_negahi در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    آخرین پست: چهارشنبه 18 مرداد 1385, 13:30 عصر
  5. راهنمایی برای یک نوشتن پروژه طراحی یک سایت
    نوشته شده توسط pooneh_ce در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 13 تیر 1385, 12:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •