نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ
    ما در آژانس دارت به سه اصل بسیار مهم استراتژی ، خلاقیت و مدیا (رسانه) در ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال اعتقاد ویژه ای داریم . سه اصلی که اگر در یک کمپین دیجیتال مثل قطعات یک پازل به درستی کنار هم چیده شوند، آن کسب و کار قطعا به اهدافش خواهد رسید . پس با دارت به هدف بزنید!

طراحی استراتژی

استراتژی واژه ای جذاب در بازاریابی و تبلیغات است. اما این جذابیت بی حد و حصر، بعضا با مشکلاتی در اجرا روبروست. اینکه هنوز تبلیغی مشاهده می شود که هدف مشخصی ندارد، پیام مناسبی ندارد و یا به درستی منتقل نشده است، گروه هدف مناسبی برای آن انتخاب نشده است و یا فاکتور یکپارچگی در کمپین دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد، نشان از عدم توجه برخی از مجریان تبلیغاتی به استراتژی است. آژانس دارت با تحلیل و آنالیز دقیق نقاط قوت و ضعف، تهدید ها و فرصت های موجود در کسب و کارتان، سعی در اجرای کمپین های بازاریابی دیجیتال با اثربخشی بالا دارد .

خلاقیت در ارائه پیام

معمولا یکی از مشکلاتی که در کمپین های بازاریابی دیجیتال زیاد به چشم و گوش می خورد نداشتن خلاقیت است. اعتقاد ما این است که خلاقیت در یک تبلیغ ، اثربخشی آن را تا حد زیادی افزایش خواهد داد اما قطعا این خلاقیت می بایست در راستای استراتژی طراحی شده کمپین باشد تا صرفا یک آرت ورک خلاقانه نباشد بلکه بتواند بر رفتار خرید گروه هدف تاثیر بگذارد. آژانس دارت پیام ابتدایی و کانسپت کلی کمپین دیجیتالی شما را با چاشنی خلاقیت آغشته کرده و در قالب یک پیام خلاقانه و تاثیرگذار در فضای دیجیتال توزیع خواهد کرد.

مدیا (رسانه)

قطعا انتخاب نادرست و یا بدون برنامه ریزی دقیق و منسجم برای حضور در یک رسانه موجب شکست یک کمپین دیجیتال مارکتینگ خواهد شد . متاسفانه بعضا به دلیل استفاده شخصی افراد از رسانه ها و شبکه های اجتماعی ، باعث شده که بازاریابی و تبلیغات در آنها بسیار ساده انگارانه پنداشته شود . این موضوع می تواند بعضا صدمات غیرقابل جبرانی به کسب و کارها وارد نماید . استراتژیست های آژانس دارت برای حضور قدرتمند شما در رسانه های دیجیتال قطعا برنامه ریزی دقیق و منسجمی خواهند داشت .

Thumbs up نقل قول: دیجیتال مارکتینگ

به نظر من بهتر از همه این جاها وب سایت ایوند هست
    چرا که هم از نظر سئو موقعیت عالی داره و سریع میشه توی نتایج موتورهای جستجو SERPبالا اومد و هم میشه به راحتی از طریقش کسب درامد کرد
    علاوه بر این داشتن سیستم ایمیل مارکتینگ خیلی خوب و سرعت و زیبایی محیط سایت و امکاناتی که در اختیار افراد قرار میگیره عالیه
    همه ی اینها رو بذارید کنار اینکه اگر قصد رایگان برگزار کردن دوره ای رو داشته باشید کاملا رایگان هست و اگر هم بخواید پولی برگزار کنید فقط 4% ازتون میگیره که خیلی معقوله

من آموزش مفصلی رو ساختم به اسم ایوند مارکتینگ که اینجا لینک بخش رایگانش رو میذارم شاید به دردتون بخوره
    https://evand.com/events/evand-marketing-free
    دلیلم از رایگان قرار دادن بخشی از آموزش هم این بود که خیلی ها نمیدونن چقدر سریعتر و راحت تر میتونن با کمک این پلتفرم به کسب درآمد برسنمن خودم با اینکه سئو کار هستم و سایت هایی در زمینه های مختلف رو در کلمات کلیدی مختلفی به رتبه یک گوگل رسوندم و این کار رو آموزش هم میدم ولی وقتم رو روی یک سایت شخصی نمیذارم تا برای خودم برسونمش صفحه یک گوگل
    اولا که باید کلی وقت بذارم جهت طراحی و نگهداری و ...
    دوما که باید کل سیستم های پیامکی و ایمیل مارکتینگ و ... رو خودم دست بگیرم
    سوما که هر کدوم از اینها نگهداری هم میخواد که داستان خاص خودش رو داره
    چهارما که مدت ها طول میکشه که من اعتماد سازی کنم

پنجم که از همه برای من مهمتره اینکه کلی زمان میبره تا به موقعیت فعلی ایوند در گوگل برسم
    خوب خیلی راحت میرم و در این سایت محصولم رومیذارم و لینک سازی میکنم دیگه
    برای توضیح بیشتر به دوستان من یک ویدیو هم در این مورد ساختم که در زیر میذارم امیدوارم که به دردتون بخوره @}---
    http://www.aparat.com/v/PA9SZ

تاپیک های مشابه

1. امضای دیجیتالی و گواهینامه دیجیتال
    نوشته شده توسط tayebeh در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 10 آبان 1383, 12:33 عصر
  2. دوربین دیجیتال وفاکس
    نوشته شده توسط علی اکبر در بخش Foxpro
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 20 مرداد 1383, 08:47 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید