نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سوال چطور میتونم یک سرچ باکس با جاوا بنویسم و به یک موتور جستجوی سایت خارجی متصل کنم؟

سوال چطور میتونم یک سرچ باکس با جاوا بنویسم و به یک موتور جستجوی سایت خارجی متصل کنم؟

چطور میتونم یک سرچ باکس با جاوا بنویسم و به یک موتور جستجوی سایت خارجی متصل کنم؟

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سوال چطور میتونم یک سرچ باکس با جاوا بنویسم و به یک موتور جستجوی سایت خارجی متصل کنم؟

متوجه نشدم دقیقا سوالتون کدوم قسمته. به هر حال این یک نیمه پروژه هست و نمیشه کلش رو گفت.
    اما حتما ساخت یک TextField در جاوا (چه Swing, چه JavaFX) بلدید. اگر نه لازمه اول این رو یادبگیرید و چند تا Listener ساده براش تعریف کنید. (که آموزش هاش فراوانه)
    قدم بعد ارسال اطلاعات و دریافت اطلاعات از طریق اینترنت و پروتکلHTTPS , HTTP است. اینکار هم به سادگی میتونید توسط کلاس های HttpURLConnection یا HttpsURLConnection انجام بدید.
    قدم سوم نیاز به واکاوی موتور جستجو مورد نظر داره. برخی از موتورهای جستجو (فکر کنم گوگل هم داره ولی چون **لتر شکن ندارم نمیتونم خیلی از لینکهاشون رو چک کنم) دارای API و معمولا Rest API هستند که کار ساده تر است. اگر هم چنین چیزی نداشته باشند شما باید مثل یک مرورگر هدرها رو تنظیم کنید و درخواست جستجو رو انجام بدید و از نتایج برگشتی اطلاعات لازم رو استخراج کنید. و از کتابخانه مثلا htmlunit برای شبیه سازی مرورگر استفاده کنید یا مستقیما داده برگشتی رو خودتون واکاوی کنید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 28 بهمن 1390, 10:55 صبح
  2. سوال : چطور محتویات یه فایل رو با جاوا ادیت کنیم و یه جا دیگه ازش کپی بگیریم
    نوشته شده توسط asgharimohsen در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 01 شهریور 1390, 21:48 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 26 دی 1389, 21:32 عصر
  4. سوال:چطور میتونم یک برنامه نقشه را پیاده سازی کنم؟
    نوشته شده توسط moharramiasl در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    آخرین پست: شنبه 22 فروردین 1388, 20:44 عصر
  5. چطور میتونم این کد موس با این منو گرافیکی رو با هم ادغام کنم و یک منو گرافیکی با موس
    نوشته شده توسط آرمان1367 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    آخرین پست: سه شنبه 15 خرداد 1386, 01:25 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •