نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نیاز برنامه نویس اندروید به بحث طراحی سایت

کاربر دائمی آواتار sara_aryanfar
    محل زندگی
    جایی در ایران

نیاز برنامه نویس اندروید به بحث طراحی سایت

با سلام خدمت عزیزان من مدت چند ماهی هست که اومدم سمت اندروید حالا سوالی که برام هست اینه که کلا رو اندروید فوکوس کنم یا بحث طراحی سایت رو هم دنبال کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است

نقل قول: نیاز برنامه نویس اندروید به بحث طراحی سایت

نقل قول نوشته شده توسط sara_aryanfar مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت عزیزان من مدت چند ماهی هست که اومدم سمت اندروید حالا سوالی که برام هست اینه که کلا رو اندروید فوکوس کنم یا بحث طراحی سایت رو هم دنبال کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    بستگی به علاقه خود شما داره
    یه مدتی روی اندروید کار کنید ببینید به کدوم بیشتر علاقمند هستید بعد روی همون فوکوس کنید

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

نقل قول: نیاز برنامه نویس اندروید به بحث طراحی سایت

من کار حرفه ای رو با اندروید شروع کردم و بعدها بسته به نیازی که داشتم برنامه نویسی وب (فرانت اند و بک اند) رو یاد گرفتم.

وقتی یک زیان برنامه نویسی رو خوب بلد باشید، یاد گرفتن بقیه خیلی سریع تر انجام میشه

مثلاً من برنامه نویسی بک اند با PHP رو یک یا دو روز طول کشید یاد گرفتم (اما نوشتن کدهای با کیفیت زمان بیشتری میبره چون باید تجربه کسب کنید)

فرانت اند رو هم با AngularJS و Twitter Bootstrap شروع کردم که چون هر دوی اینها Framework هستن و قواعد خاص خودشون رو دارن چیزی حدود یک هفته طول کشید ولی باز هم نوشتن کدهای با کیفیت (نه فقط کدی که کار کنه) زمان بیشتری نیازه داره.

تجربه‌ی من این هست که بهتر هست ابتدا روی یک موضوع خاص تمرکز کنید تا به سطح قابل قبولی برسید، بعد اگر نیازش ایجاد شد بخش های دیگه رو هم شروع کنید به یادگیری و در اونها هم به سطح قابل قبولی برسید.

از این شاخه به اون شاخه پریدن معمولاً نتیجه ی خوبی نداره و شاید باعث بشه شما با موارد متعددی آشنایی داشته باشید اما در هیچکدوم به اصطلاح متخصص نشید.

اصولاً برنامه نویسی و توسعه‌ی نرم افزار یه فیلد پویا هست، باید خیلی چیزها رو یاد بگیرید و البته با گذر زمان و همگام با نیازهایی که براتون ایجاد میشه میتونید همه ی اینها رو هم یاد بگیرید. خیلی از این دانش ها در قالب پروژه هایی که انجام میدید اتفاق می افته، اما همیشه باید دنبال یاد گرفتن چیزهای جدید باشید.

بهترین زمان برای یادگرفتن چیزهای جدید هم زمانی هست که حداقل در یک بخش به سطح قابل قبولی رسیده باشید و اگر نه متخصص اما در سطح متوسط باشید.

تاپیک های مشابه

1. استخدام برنامه نویس اندروید به صورت دورکاری - پروژه ای
    نوشته شده توسط keyhan.taktaz در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 10 مرداد 1394, 17:26 عصر
  2. نیاز به یک برنامه نویس آندروید برای یک سایت
    نوشته شده توسط raid3n در بخش Android Studio
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 20 مهر 1392, 01:13 صبح
  3. نیاز به برنامه نویس اندروید جهت انجام پروژه سه میلیون تمومانی
    نوشته شده توسط mohammad777777 در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0