نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مشکل در پابلیش MVC

Smile مشکل در پابلیش MVC

سلام
    یک پروژه MVC با .net framework 4.52 دارم که میخوام روی ویندوز 10 با iis 10 پابلیش کنم
    به این خطا میخورم
    --------------------------------------------------------------شرح خطا--------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    HTTP Error 403.14 - Forbidden
    The Web server is configured to not list the contents of this directory.
    Most likely causes:
    A default document is not configured for the requested URL, and directory browsing is not enabled on the server.
    Things you can try:
    If you do not want to enable directory browsing, ensure that a default document is configured and that the file exists.
    Enable directory browsing using IIS Manager.
    Open IIS Manager.
    In the Features view, double-click Directory Browsing.
    On the Directory Browsing page, in the Actions pane, click Enable.
    Verify that the configuration/system.webServer/directoryBrowse@enabled attribute is set to true in the site or application configuration file.
    Detailed Error Information:
    Module
    DirectoryListingModule
    Notification
    ExecuteRequestHandler
    Handler
    StaticFile
    Error Code
    0x00000000

Logon Method
    Anonymous
    Logon User
    Anonymous

More Information:
    This error occurs when a document is not specified in the URL, no default document is specified for the Web site or application, and directory listing is not enabled for the Web site or application. This setting may be disabled on purpose to secure the contents of the server.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگه کمک کنید ممنون میشم عزیزان
    در ضمن فک کنم باید .net framwork 4.5.2 رو در application pools در iis 10 ست کنم .ممنون اگه اون رو هم توضیح بدید

نقل قول: مشکل در پابلیش MVC

دوستان درباره یوزری که باید پابلیش بکنم و دسترسی اون هم یه توضیح بدید ممنون میشم

مشکل اول شما دلیل های مختلفی میتونه باشه مثل پیدا نکردن Default Page , Routing و ... که باید تست کنیدش : https://stackoverflow.com/a/33828436

در ضمن فک کنم باید .net framwork 4.5.2 رو در application pools در iis 10 ست کنم
    برای NET 4.5.2. باید Application pool رو روی NET 4.0. قرار بدید : https://stackoverflow.com/a/28562166

دوستان درباره یوزری که باید پابلیش بکنم و دسترسی اون هم یه توضیح بدید ممنون میشم
    منظورتون از یوزر پابلیشی چیه ؟ شما فقط باید محتوای سایت Publish شده رو داخل wwwroot در IIS قرار بدید ، فقط باید دسترسی های لازم رو داخل دیتابیس ، برای ایجاد دیتابیس توسط یوزر در SQL رو فراهم کنید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

مشکل در پابلیش MVC 4 در VS 2013 و قرار دادن آن در IIS 8

سلام دوستان
    همانطور که در عنوان هست من در VS 2013 در MVC 4 و در حالی که با .net 4.0 کار می کردم پروژه ام رو ساختم و publish کردم. و فایل های پابلیش شده رو تو wwwroot قرار دادم.حالا مشکلات من:
    1- تو MVC بعد از Publish پوشه ی Controller ام حتی در پوشه bin هم نیست.
    2- گیج شدم سر این موضوع که پروژه ام به بانک وصل هست حالا بعد از Publish کردن برای local تکلیف بانک چی می شه؟ خودش از طریق connection string به sql روی سیستمم وصل می شه؟(موقع پابلیش file system رو انتخاب کردم)
    3- وقتی آدرس سایت رو از localhost صدا می زنم خطای 500.19 می ده و می گه دسترسی نداره. من برای این موضوع بعد از فعال کردن iis این دو تا لینک زیر رو براش تست کردم اما باز هم نتیجه نداد
    https://stackoverflow.com/questions/...ssions-in-iis8
    https://stackoverflow.com/questions/...62166#28562166

لطفا راهنمایی کنید
    سپاس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

دوستان خواهش می کنم اونهایی که تا حالا سایت پابلیش کردن و در IIS قرار دادن و اجراش رو دیدن کمک کنن

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

جواب سوال اول اینکه بعد از publish دیگه نیازی به فولدر Controller نیست و تمام اسمبلیها و فایلها و یا پروزه های رفرنس داده شده بعد از کامپایل توی فولدر bin قرار میگیرن
    جواب دوم اینکه معمولا MVC با Code first هست و کانکشن استرینگ رو اگر در فایل کانفیگ صحیح داده باشید و migration رو هم پیاده سازی کرده باشید بانک رو از روی دیتا کانتکست و کلاسهای poco واستون میسازه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

پاسخ سوال اول رو گرفتم. برای سوال دوم پروژه من code First نیست و اول دیتابیس رو می سازم و به پروژه ام به صورت entity اضافه اش می کنم. آیا در این حالت خودش از روی connection string موجود در برنامه با DB ارتباط برقرار می کنه؟
    و ام جواب سوال سوم که برام بسیار پر اهمیت هست. من از Turn windows Features on or off گزینه های مربوط به .net اینها رو هم فعال کردم اما هنوز نتونستم پروژه ای رو که با file system تو ویژوال استودیو پابلیش می کنم در iis ویندوز اجرا کنم
    سپاس از همه دوستان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

پاسخ سوال اول رو گرفتم. برای سوال دوم پروژه من code First نیست و اول دیتابیس رو می سازم و به پروژه ام به صورت entity اضافه اش می کنم. آیا در این حالت خودش از روی connection string موجود در برنامه با DB ارتباط برقرار می کنه؟
    و ام جواب سوال سوم که برام بسیار پر اهمیت هست. من از Turn windows Features on or off گزینه های مربوط به .net اینها رو هم فعال کردم اما هنوز نتونستم پروژه ای رو که با file system تو ویژوال استودیو پابلیش می کنم در iis ویندوز اجرا کنم
    سپاس از همه دوستان

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل در نصب MVC بر روی VS2008
    نوشته شده توسط Mohandes2009 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 10:00 صبح
  2. مشکل در پابلیش سایت در هاست و استفاده از entity framework4؟
    نوشته شده توسط nasinas در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 11
    آخرین پست: شنبه 02 اردیبهشت 1391, 10:00 صبح
  3. سوال: مشکل در پابلیش
    نوشته شده توسط Mahnazmh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 24 اسفند 1390, 08:56 صبح
  4. مشكل در پابليش نرم افزار در شبكه
    نوشته شده توسط ali_kashani در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 17:35 عصر
  5. مشكل در پابليش وب سايت