نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ساخت ابزارک با افزونه آمار

ساخت ابزارک با افزونه آمار

سلام دوستان
    یه سوال مهم داشتم
    میخوام با استفاده از اطلاعات درون افزونه wp statistics یه ابزارک بسازم که 5 تا مطالب پر بازدید که توی هفته منتشر شده را با تصویر شاخص و تیترش نشون بده.
    اینجور که تحقیق کردم با استفاده از تابع wp_statistics_pages(time,uri,id) میشه تعداد بازدید هر پست رو درآورد.ولی بلد نیستم این کد را کجا بنویسم و چجوری بنویسم توی حلقه.
    اگه ممکنه یه راهنمایی مرحله به مرحله به من بکنید.
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

نقل قول: ساخت ابزارک با افزونه آمار

کسی بلد نیست؟

کاربر دائمی آواتار anvar
    محل زندگی
    Burbank, California

نقل قول: ساخت ابزارک با افزونه آمار

پیشنهاد می کنم از این گزینه صرفنظر کنی - این افزونه و کارهای بعدی که بر روی آن قراره انجام بدی فشار بسیار زیادی بر روی سرور MySQL میذارن و بصورت وحشتناک از منابع سرور استفاده می کنن بعد از مدتی کلا سیستم به سندرم سرعت پائین مبتلا میشه و مجبور میشی که حذفش کنی.

علاوه بر این - در این روش بازدیدها و آمار آنها جزوی از اطلاعات بومی یک پست نیستن و با فعال و غیر فعال کردن افزونه این اطلاعات شروع به ذخیره شدن می کنن و هر گونه بازدید که قبلا از این صفحات صورت گرفته رتبه و رقمی نخواهد داشت - منظورم این است که برای سایت هایی که قبلا شروع به کار کرده اند و برای پست های قدیمی چندان مفید نخواهد بود

در هر صورت اگر مایل به پیاده سازی اون بصورت بومی تر باشید - بهتره به جدول پست های وردپرس یه ستون جدید اضافه کنی و در زمان گرفتن لیست خودت 5 پستی رو سلکت کنی که مقدار این عدد یعنی یازدید از اونها بیشتر از سایر گزینه ها باشه

تاپیک های مشابه

1. ساخت منو با DHTML MENU BUILDER
    نوشته شده توسط mehrnoosh در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 13:39 عصر
  2. ساخت بانک با کد نویسی
    نوشته شده توسط مطهر در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 12
    آخرین پست: دوشنبه 18 خرداد 1383, 14:36 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •