نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کپی یک متن از دلفی در قسمت جستجوی تلگرام

کپی یک متن از دلفی در قسمت جستجوی تلگرام

سلام و عرض ادب.
    خدا شاهده 4 ساعته تو سایت دارم سرچ میزنم 100 تا پست رو خوندم اخرشم به جوابم نرسیدم. خواهش می کنم دوستان یک کدی به من بدهند این کارو انجام بده
    کل مطالب بدست اوردن هندل و کنترل و ارسال به برنامه دیگر رو خوندم ولی نتونستم اجرا کنم

من یک نام گروه رو میخوام از داخل برنامه خودم که کاربر اجرا می کنه کپی کنم تو قسمت سرچ بالای تلگرام. اسم گروه رو خود تلگرام مطابق با متن من پیدا می کنه روی گروه کلیلک بشه و یک متنی رو بفرستم داخل گروه. یعنی این کارو کاربر دستی انجام نده. خود برنامه این کارو بکنه. خواهشن کمک کنید خیلی بهش نیاز دارم. با تشکر

نقل قول: کپی یک متن از دلفی در قسمت جستجوی تلگرام

نقل قول نوشته شده توسط moslehif مشاهده تاپیک
    سلام و عرض ادب.
    خدا شاهده 4 ساعته تو سایت دارم سرچ میزنم 100 تا پست رو خوندم اخرشم به جوابم نرسیدم. خواهش می کنم دوستان یک کدی به من بدهند این کارو انجام بده
    کل مطالب بدست اوردن هندل و کنترل و ارسال به برنامه دیگر رو خوندم ولی نتونستم اجرا کنم

من یک نام گروه رو میخوام از داخل برنامه خودم که کاربر اجرا می کنه کپی کنم تو قسمت سرچ بالای تلگرام. اسم گروه رو خود تلگرام مطابق با متن من پیدا می کنه روی گروه کلیلک بشه و یک متنی رو بفرستم داخل گروه. یعنی این کارو کاربر دستی انجام نده. خود برنامه این کارو بکنه. خواهشن کمک کنید خیلی بهش نیاز دارم. با تشکر
    کافیه هندل تلگرام رو بگیرید. دوتا اسکیپ بزنید. میایید تو ادیت سرچ. نام گروه رو بزنید. یه اینتر. متن رو وارد کنید. یه اینتر. دوباره دوتا اسکیپ و بعدی رو وارد کنید.
    به همین منوال میتونید به اشخاص و یا گروههای که نیاز دارید بصورت اتوماتیک متن ارسال کنید.

تاپیک های مشابه

1. کپی یک فایل از فولدری در Assets به SdCard
    نوشته شده توسط c-sharp_South در بخش Android Studio
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 22 مهر 1395, 12:31 عصر
  2. سوال: کپی یک جدول از اکسس در جدول در اس کیو ال
    نوشته شده توسط arya_system_bar در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 19:22 عصر
  3. کپی یک نسخه از برنامه در مسیری خاص توسط خودش
    نوشته شده توسط amincaspian در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 7
    آخرین پست: سه شنبه 06 مرداد 1388, 20:10 عصر
  4. سوال: کپي يک جدول از يک ديتابيس به جدولي در ديتابيس ديگر در Sql بوسيله دلفي
    نوشته شده توسط Sabeghi در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 04 مرداد 1387, 23:10 عصر
  5. گرفتن مقدار یک متن از یک فایل تکست در وب
    نوشته شده توسط Bahram0110 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 31 فروردین 1386, 02:42 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید