نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: ساخت view

ساخت view

سلام یه جدول دارم که مقادیری درونش هست ازجمله مقادیر پولی که به صورت bigint هستند
    و موقع ذخیره مقادیر پولی در این ستون به صورت 1000000 ذخیره میشه و وقتی این اعداد رو میخوام به کاربر نشون بدم از دستور زیر استفاده میکنم

txt.Text = int.Parse(txt.Text).ToString("N")

و به صورت 1.000.000 نشون کاربر میده
    امام وقتی میخوام این اعداد رو درون گرید نشون بدم چون از جدول میخونه به صورت 1000000 در گرید نمایش داده میشه
    برای حل این مشکل به نظرم باید از view کمک گرفت و view از جدول بسازم و درون گرید نشون بدم
    فقط نمیدونم درون view چه دستوری بنویسم که 1000000 به صورت 1.000.000 نشون بده
    مثلا در یک جدول برای نمایش نام و نام خانوادگی کنار هم از View استفاده میکنم و دوتا سون رو کنار هم میچسبونم و در یه ستون جدا نشون میدم
    حالا برای مقادیر پولی باید چیکار کنم
    ممنونم

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول: ساخت view

نقل قول نوشته شده توسط javad.jaddi مشاهده تاپیک
    سلام یه جدول دارم که مقادیری درونش هست ازجمله مقادیر پولی که به صورت bigint هستند
    و موقع ذخیره مقادیر پولی در این ستون به صورت 1000000 ذخیره میشه و وقتی این اعداد رو میخوام به کاربر نشون بدم از دستور زیر استفاده میکنم

txt.Text = int.Parse(txt.Text).ToString("N")

و به صورت 1.000.000 نشون کاربر میده
    امام وقتی میخوام این اعداد رو درون گرید نشون بدم چون از جدول میخونه به صورت 1000000 در گرید نمایش داده میشه
    برای حل این مشکل به نظرم باید از view کمک گرفت و view از جدول بسازم و درون گرید نشون بدم
    فقط نمیدونم درون view چه دستوری بنویسم که 1000000 به صورت 1.000.000 نشون بده
    مثلا در یک جدول برای نمایش نام و نام خانوادگی کنار هم از View استفاده میکنم و دوتا سون رو کنار هم میچسبونم و در یه ستون جدا نشون میدم
    حالا برای مقادیر پولی باید چیکار کنم
    ممنونم
    نیازی به ساخت ویو نیست.تو بخش سی شارپ کد رو گذاشتم. همچنین میتونید برید و ستون مورد نظر رو از طریق خود پروپرتی ها هم فرمتشو به پول تغییر بدید. در بخش سل استایل

تاپیک های مشابه

1. سوال: ساخت View در SQL2000 در زمان اجرا، در دلفي 7
    نوشته شده توسط diamond_guilan در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 02 مرداد 1392, 09:16 صبح
  2. سوال: نمایش تمام اطلاعات جدول اصلی بعد از ساخت View از چند جدول یا استفاده از Linq
    نوشته شده توسط ashkan1234 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 10
    آخرین پست: دوشنبه 27 خرداد 1392, 21:02 عصر
  3. ساخت View صحیح با mysql
    نوشته شده توسط Moh3nmir در بخش MySQL
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 21 تیر 1391, 11:23 صبح
  4. مبتدی: روش ساخت view
    نوشته شده توسط nimamohammadi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 11 فروردین 1389, 20:13 عصر
  5. ابزار ساخت view در برنامه
    نوشته شده توسط ali_kolahdoozan در بخش C#‎‎