نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: برنامه نویس و طراح رابط کاربری C#‎- Winform

کاربر دائمی آواتار vesal
    محل زندگی
    تهران

برنامه نویس و طراح رابط کاربری C#‎- Winform

استخدام برنامه نویس مسلط به C#‎‎‎‎ و Winform جهت طراحی رابط کاربری.

محل کار تهران

ارسال رزومه به vesal.behrouzi@gmail.com

آخرین ویرایش به وسیله vesal : پنج شنبه 16 شهریور 1396 در 15:25 عصر

نقل قول: برنامه نویس و طراح رابط کاربری C#‎- Winform

توضیح لطفاً
    برای هر کسی که رزومه نمی فرستم

کاربر دائمی آواتار vesal
    محل زندگی
    تهران

شما با همین پاسخ عدم صلاحیتتون احراز شد، دیگه زحمت ارسال رزومه نکشید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tabriz tehran

کسی که میخاد رزومه بفرسته، حقش هست که بدونه داره به چه نهادی یا شرکتی یا سازمانی رزومه میده
    ایشون گفتن که لطفا معرفی کنید و در جواب شما یه حرف کاملا غیر منطقی مطرح کردین(افرادی مثل شما چون تو داخل شرکتشون مدیر هستن فکر میکنند همه جا مدیر هستن ) و نشون دادین که
    خود شما صلاحیت ندارین که بهتون رزومه ارسال بشه. (البته من اینجوری فکر میکنم که در سطحی نیستین که کسی رو رد صلاحیت بکنید یا نکنید) شما این متن رو در قالب یه
    انتقاد خیلی تند ببینید.
    در جامعه ای که ، کسانی که نمیدانند بر کسانی که میدانند حکومت میکنند وضعیت از این که هست بد تر هم خواهد شد. به امید ایرانی بهتر و ایرانیان بهتر - دوستوت دارم حتی شمارو وسال عزیز

کاربر دائمی آواتار vesal
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط prans68 مشاهده تاپیک
    کسی که میخاد رزومه بفرسته، حقش هست که بدونه داره به چه نهادی یا شرکتی یا سازمانی رزومه میده
    ایشون گفتن که لطفا معرفی کنید و در جواب شما یه حرف کاملا غیر منطقی مطرح کردین(افرادی مثل شما چون تو داخل شرکتشون مدیر هستن فکر میکنند همه جا مدیر هستن ) و نشون دادین که
    خود شما صلاحیت ندارین که بهتون رزومه ارسال بشه. (البته من اینجوری فکر میکنم که در سطحی نیستین که کسی رو رد صلاحیت بکنید یا نکنید) شما این متن رو در قالب یه
    انتقاد خیلی تند ببینید.
    در جامعه ای که ، کسانی که نمیدانند بر کسانی که میدانند حکومت میکنند وضعیت از این که هست بد تر هم خواهد شد. به امید ایرانی بهتر و ایرانیان بهتر - دوستوت دارم حتی شمارو وسال عزیز
    ممنونم از انتقاد خیلی تندتون، اما مایلم چند نکته رو خدمتتون عرض کنم
    1- روابط کاری عموما مشمول قواعد و چارچوب‌‌هایی هستند که رعایت اونها سطح حرفه‌ای بودن شما رو مشخص می کنه و فرصت‌های شغلی جدی متعلق به افراد حرفه‌ای است نه آماتور.
    2- اگر شما در رابطه با یک مسئله کاری که در مورد ما "فرصت شغلی" است سوال یا ابهامی دارید می توانید از طریق روش‌های مرسوم و با ادبیات مرسوم پیگیر ماجرا باشید، گفتن جمله "برای هر کسی که رزومه نمی فرستم" به هیچ عنوان برخورد حرفه‌ای به حساب نمیاد. دوستان عزیزی برای من ایمیل فرستادن و در مورد شرایط کاری و ابهاماتی که داشتن سوال فرمودن بنده هم اطلاعات کافی در اختیارشون گذاشتم.
    3- اگر شما معذوریتی برای ارسال سوابق کاریتون به جایی دارید نهایتا می‌توانید بدون هیچ برخورد و واکنشی از کنار ماجرا رد بشید، اما برخوردی مانند برخورد دوست عزیزمون در یک محیط عمومی نتیجش هم یک رد صلاحیت عمومی بود که خدمتشون تقدیم کردم.
    4- وقتی شما تصمیم می گیرید پای یک آگهی استخدام بحث راه بندازید نشانه موقعیت نشناسی و تمایل به ایجاد حاشیه است، چیزی که در محیط کاری مردود است و فردی با چنین ویژگی‌هایی مطمئنا صلاحیت کافی برای استخدام نخواهد داشت.
    5- در نهایت ممنونم از ابراز محبتتون اما وصال صحیح است نه وسال.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tabriz tehran

نقل قول: برنامه نویس و طراح رابط کاربری C#‎‎- Winform

سلام دوباره
    مطالبی که فرمودین در سطی نیست که بنده درکش کنم شاید نیاز به زمان و تجربه زیاد دارد.
    در مورد وسال یا وصال هم باید خدمتتون عرض کنم از آنجایی که این کلمه ریشه ترکی آذری داره درستش ویسال (حس دوری شیرین عشق) هست موفق و پیروز باشین.
    http://www.nedirnedemek.com/visal-nedir-visal-ne-demek

کاربر دائمی آواتار vesal
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: برنامه نویس و طراح رابط کاربری C#‎‎- Winform

من اگر می دونستم یه آگهی استخدام اینقدر حاشیه دار می شه باور کنید همچین اشتباهی نمی کردم باری اگر اسم بنده وصال است، عرض می کنم خدمتتون که یک کلمه عربی است به معنی به هم رسیدن یا همان وصلت و کاملا در تقابل با حس دوری شیرین عشق. به هر حال همانطور که می دانید زبان های بسیاری در دنیا وجود دارد که مردمان با آنها تکلم و یا نگارش می کنند و گاها کلماتی به ساختار آوایی مشابه هم در بین این زبان ها وجود دارد که عموما هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند.
    آخرین ویرایش به وسیله vesal : سه شنبه 04 مهر 1396 در 14:59 عصر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 25 آذر 1393, 17:54 عصر
  2. استخدام برنامه نویس PHP، طراح رابط کاربری و متخصص دیتابیس
    نوشته شده توسط opilo_com در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 30 شهریور 1393, 10:31 صبح
  3. سوال: پایه حقوق برنامه نویس و طراح وب
    نوشته شده توسط zednet در بخش PHP
    پاسخ: 36
    آخرین پست: جمعه 20 دی 1392, 16:48 عصر