صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 92

نام تاپیک: نصب و انتقال دیتابیس و attach کردن فایل آن در مقصد

شما میتونید فایلهای بانک رو در مسیری که میخواهید با برنامه نصب انتقال بدید ، سپس همیشه در اول برنامه پک کنید اگه بانک Attach شده بود که هیچ و اگر نبود از همون مسیری که برنامه نصب فایل رو گذاشته ، فایل را Attach کنید (توسط Store Procedure)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز
    کدی که کار attach و deattach دیتا بیس رو انجام می ده چیه؟ با تشکر

از Stroe Procedure استفاده میشه. یه Search در تالار SQL Server همین سایت خودمون بزنید کلی لینک پیدا میکنید

کاربر دائمی آواتار hdv212
    محل زندگی
    قم
    کدی که کار attach و deattach دیتا بیس رو انجام می ده چیه؟
    برای Attach کردن :
    CREATE DATABASE [C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\HAMED\MY DOCUMENTS\VISUAL STUDIO 2005\PROJECTS\TREEVIEW1\TREEVIEW1\BIN\DEBUG\DATABA  SE1.MDF] 
    ON
    ( FILENAME = N'C:\Documents and Settings\Hamed\My Documents\Visual Studio 2005\Projects\TreeView1\TreeView1\bin\Debug\Databa se1.mdf' ),
    ( FILENAME = N'C:\Documents and Settings\Hamed\My Documents\Visual Studio 2005\Projects\TreeView1\TreeView1\bin\Debug\Databa se1_log.ldf')
    FOR ATTACH

و برای Detach کردن :
    EXEC master.dbo.sp_detach_db @dbname = N'C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\HAMED\MY DOCUMENTS\VISUAL STUDIO 2005\PROJECTS\TREEVIEW1\TREEVIEW1\BIN\DEBUG\DATABA  SE1.MDF', @keepfulltextindexfile=N'true'

فقط آدرس های خودتو بهش بده.

در واقع می خوام برنامه نصبم این کارو انجام بده
    ایجاد اسکریپت بهترین راه حله، میتونید در app.config برنامه تون یه متغیر ایجاد کنید و وقتی برنامه تون رو برای اولین بار روی سیستم طرف اجرا میکنید مقدار اونو چک کنید (مثلا مقدار پیشفرضش false هست یعنی بانک هنوز ایجاد نشده)، بعد اگه false بود اسکریپت مورد نظر رو run کنید و مقدار اون رو true کنید، برای دفعه های بعد چون مقدارش true هست یگه بانکی ساخته نمیشه، این بهترین راه حله.

ممنون از راهنمایی های همه
    ایجاد اسکریپت بهترین راه حله، میتونید در app.config برنامه تون یه متغیر ایجاد کنید و وقتی برنامه تون رو برای اولین بار روی سیستم طرف اجرا میکنید مقدار اونو چک کنید (مثلا مقدار پیشفرضش false هست یعنی بانک هنوز ایجاد نشده)، بعد اگه false بود اسکریپت مورد نظر رو run کنید و مقدار اون رو true کنید، برای دفعه های بعد چون مقدارش true هست یگه بانکی ساخته نمیشه، این بهترین راه حله.
    می شه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟

سوال درمورد sql server

من سوالمو چند روز تو بخش sql server پرسیدم اما کسی جواب نداد بهم
    لطفا اینجا جواب بدید چون مربوط به پروژه هست
    لطفا یکی راهنماییم کنه. آیا این کارم درست هست:
    یک بانک با sql server درست میکنم با یک یوزر و پسورد. بعد اون فایلو detach میکنم و فایلشو برمیدارم (mdf). حالا یک فایل دارم که:
    1. در هردستگاهی با هر حالت sql server که داره فقط با اون یوزر و پسورد قابل دیدن و کار کردن هست
    2. این تنها راه درست ایجاد یک فایل mdf هست
    3. برای نصب کردن سیستم فقط کافیه که sqlserver express نصب باشه و یوزر پسورد ادمینش مهم نیست.
    4. هیچکس به ساختار فایلم نمیتونه دسترسی داشته باشه جز با یوزر پسوردم

آیا این 4مورد درست هست و اگه توضیح میخواد بهم بگید
    خیلی ممنون

محل زندگی
    قم
    خب من منظرتو از این کار نمیدونم ولی میتونی از راههای زیر هم دیتابیست رو Publish کنی :
    1. از دیتابیست اسکریپت بسازی یعنی روی دیتابیست right-click کن و Generate Script رو بزن.
    2. میتونی از دیتابیست یه Backup بگیری و در مقصد با دستور restore دیتابیست رو بسازی.
    ولی راه اولی قشنگ تر و فنی تره.

1. از دیتابیست اسکریپت بسازی یعنی روی دیتابیست right-click کن و Generate Script رو بزن.
    یعنی داخل اسکریپت میشه یوزر و پسورد مشخص کرد؟
    سوال من خیلی ساده است احتمالا بد پرسیدم!
    میخوام یک بانک sql درست کنم و در کنار exe برنامه باشه (به سرور attach نشه) همین

ببخشید شما میفرمائید که MSDE تو ویستا ساپورت نمیشه ؟ پس ببخشید ما نرم افزار خودمون رو (هلو) چه جوری داریم تو ویستا نصب میکنیم میدیم دست مردم ؟ آقا تو رو خدا از این شوخا ها نکنید . مایکروسافت هم خودش اگه گفته باشه که نمیشه ، با ید بگم (فعلاً که شده )

نقل قول نوشته شده توسط MOHSEN_D_62 مشاهده تاپیک
    ببخشید شما میفرمائید که MSDE تو ویستا ساپورت نمیشه ؟ پس ببخشید ما نرم افزار خودمون رو (هلو) چه جوری داریم تو ویستا نصب میکنیم میدیم دست مردم ؟ آقا تو رو خدا از این شوخا ها نکنید . مایکروسافت هم خودش اگه گفته باشه که نمیشه ، با ید بگم (فعلاً که شده )
    ویندوز ویستا پیش فرض برخی موارد از جمله دات نت فرم ورک رو داره.
    نرم افزار "هلو" هم نیازی به اینکه از قبل SQLServer‌نصب شده باشه نداره. چون در ستاپ خودش تمام کارهای لازم حتی Attach کردن رو هم انجام میده.
    راستی، کی شوخی کرده؟

نقل قول نوشته شده توسط nashenase2 مشاهده تاپیک
    منظورشون اینه که آیا همونطور که برای اجرا شدن برنامه های دات نت نیاز به دات نت فریم ورک هست آیا برای بخش sql آن هم نیاز یه نصب sql server روی ماشینی که قرار برنامه روش اجرا بشه نصب بشه

نه نیازی نیست که کل sql server را نصب کنید فقط کافیه msde مخفف (microsoft desktop engine ) که معمولا درون خود سی دی sql server هست را نصب کنید
    البته بایستی برای attach کردن دیتا بیس هاتون کد نویسی کنید

برا این عمل هم در books online دنبال sp_attach_db و sp_dettach_db باشین

store procedure اولی برای attach کردن و دومی برای detachکردن دیتا بیس ها هستند
    فکر کنم بقیش را خودتون متوجه بسین

البته نیازی نیست که بگردین من الان کد و توضیحاتش را که در خود book online هست را میذارم

برای attach کردن ان را بخون

sp_attach_db
    Attaches a database to a server.

Syntax
    sp_attach_db [ @dbname = ] 'dbname'
    , [ @filename1 = ] 'filename_n' [ ,...16 ]

Arguments
    [@dbname =] 'dbname'

Is the name of the database to be attached to the server. The name must be unique. dbname is sysname, with a default of NULL.

[@filename1 =] 'filename_n'

Is the physical name, including path, of a database file. filename_n is nvarchar(260), with a default of NULL. There can be up to 16 file names specified. The parameter names start at @filename1 and increment to @filename16. The file name list must include at least the primary file, which contains the system tables that point to other files in the database. The list must also include any files that were moved after the database was detached.

Return Code Values
    0 (success) or 1 (failure)

Result Sets
    None

Remarks
    sp_attach_db should only be executed on databases that were previously detached from the database server using an explicit sp_detach_db operation. If more than 16 files must be specified, use CREATE DATABASE with the FOR ATTACH clause.

If you attach a database to a server other than the server from which the database was detached, and the detached database was enabled for replication, you should run sp_removedbreplication to remove replication from the database.

Permissions
    Only members of the sysadmin and dbcreator fixed server roles can execute this procedure.

Examples
    This example attaches two files from pubs to the current server.

EXEC sp_attach_db @dbname = N'pubs',
    @filename1 = N'c:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL\Data\pubs.mdf',
    @filename2 = N'c:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL\Data\pubs_log.ldf'

به example آخری دقت کن

و برای detach کردن

sp_detach_db
    Detaches a database from a server and, optionally, runs UPDATE STATISTICS on all tables before detaching.

Syntax
    sp_detach_db [ @dbname = ] 'dbname'
    [ , [ @skipchecks = ] 'skipchecks' ]

Arguments
    [@dbname =] 'dbname'

Is the name of the database to be detached. dbname is sysname, with a default value of NULL.

[@skipchecks =] 'skipchecks'

skipchecks is nvarchar(10), with a default value of NULL. If true, UPDATE STATISTICS is skipped. If false, UPDATE STATISTICS is run. This option is useful for databases that are to be moved to read-only media.

Return Code Values
    0 (success) or 1 (failure)

Result Sets
    None

Remarks
    The detached files remain and can be reattached using sp_attach_db or sp_attach_single_file_db. The files can also be moved to another server and attached.

Permissions
    Only members of the sysadmin fixed server role can execute sp_detach_db.

Examples
    This example detaches the pubs database with skipchecks set to true.

EXEC sp_detach_db 'pubs', 'true'

باز هم یه example آخری دقت کن

البته برای استفاده از اینها توی برنامه اصلیت باید به یک از دیتا بیس های خود sql وصل بشی که معمولا master را انتخاب میکنن

اگکه نتونستی تا یه نمونه برنامه برایت بذارم
    میشه در مورد استفاده از این کد در برنامه بیشتر توضیح داده بشه ؟

نحوه Attach کردن دیتابیس با کدنویسی

نقل قول نوشته شده توسط az_farzaneh مشاهده تاپیک
    میشه در مورد استفاده از این کد در برنامه بیشتر توضیح داده بشه ؟
    یک فایل اجرایی کوچیک درست کنید که sp_attach_db رو با پارامترهای دلخواه شما call کنه.

اگه جستجو میکردید هزاران مورد میدیدید:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=65019
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=76342
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=65627
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=54185
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=17073
    sp_attach_db رو جستجو کنید تو همین سایت...
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

سلام:
    شما چطور برنامه sql server رو نصب می کنید در setup برنامتون؟

نقل قول نوشته شده توسط mahsa_999 مشاهده تاپیک
    ممنون از راهنمایی های همه

می شه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟

آیا نیاز به نصب sql sever در کامپیوتر مقصد می باشد؟

سلام
    من یک برنامه می خوام بنویسم که به بانک اطلاعاتی sql sever وصل بشه آیا لازمه که در کامپیوتری که این برنامه قرار است اجرا بشه sql sever نصب شده باشه؟
    در مورد دیگر بانک اطلاعاتی ها چطور مانند access ؟

در مورد Access فقط نصب بودن Microdoft Jet OLE کافیه (که معمولا نصب هست) ولی در مورد SQL Server اگه از به سروری Connect میکنید ، نصب بودن SQL Server فقط بر روی سرور کافیه ، ولی اگه هر کامپیوتر بصورت مجزا برا خودش کار میکنه نصب بودن حداقل Client Tools لازمه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    با سلام
    اگر بانک را با Sql2000 طراحی کردی باید در کامپیوتر مقصد MSDE2000 را نصب کنی که در خود CD برنامه وجود دارد اما اگر با sql2005 طراحی کردی باید Sql Server Express Edition را نصب کنی که تقریبا 32 مگابایت است.
    در ضمن باید روی سیستم مقصد .Net FramWork را هم نصب کنی
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار Pioneers
    محل زندگی
    شیراز
    در تکمیل آخرین پست، باید با کمک یه Batch File، دیتابیس رو Attach کنید.

می تونی از Store Procedure هم برای Attach کردن استفاده کنی. جستجو کنی تو همین سایت فراون توضیح دادند

کاربر دائمی آواتار Pioneers
    محل زندگی
    شیراز
    Stored Procedure برای اجرا مگه نباید Attach باشه؟

احتمالا منظور این بوده که ابتدا به ,master وصل بشیم بعد یک sp به master اضافه کنیم و از طریق ان طریق db رو attach کنیم .
    راحتر اینه که به master وصل شیم و بعد script مربوط به attache رو اجرا کنیمو

کدوم table در master هست که اسم تمام databaseهای attach شده درونشه؟

نقل قول نوشته شده توسط hassan razavi مشاهده تاپیک
    می تونی از Store Procedure هم برای Attach کردن استفاده کنی. جستجو کنی تو همین سایت فراون توضیح دادند

در دیتابیس master جدولی بنام sysdatabases هست که نام تمام BataBase های Attach شده رو داره. میتونید با یک Query یا Streprocedure بفهمید که Attach شده یا خیر

سلام:
    آقا اون store procedure واسه attach رو واسم میفرستید؟ممنون
    در دیتابیس master جدولی بنام sysdatabases هست که نام تمام BataBase های Attach شده رو داره. میتونید با یک Query یا Streprocedure بفهمید که Attach شده یا خیر

کاربر دائمی آواتار MH2538
    محل زندگی
    No Man Land
    سلام
    sp_attach_db
    از استورپروسجرهای مربوط به master است.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    با سلام
    دوستان گرامی شما می تونید ابتدا دیتابیس را در SqlServer ایجاد کنید و با برنامه به SqlServer متصل بشین و داده ردوبدل کنید.
    بعد از اینکه پروژه تون تمام شد و می خواستید که برنامه را Publish کنید بانک را از SqlServer خودتون Detach کنید و فایل بانک را در خود پروژه add کنید و کانکشن استرینگ را تغییر دهید.
    زمانی که Publish می کنید بانک در خود شاخه Bin قرار داده میشه.
    در کامپیوتر مقصد دیگه نیازی به نصب برنامه SqlServer نیست و فقط کافی است که برنامه SqlServer Express Edition را نصب کنید. نیاز به Attach کردن نیست.
    برنامه اجرا میشه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط rezaiy.ali مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوستان گرامی شما می تونید ابتدا دیتابیس را در SqlServer ایجاد کنید و با برنامه به SqlServer متصل بشین و داده ردوبدل کنید.
    بعد از اینکه پروژه تون تمام شد و می خواستید که برنامه را Publish کنید بانک را از SqlServer خودتون Detach کنید و فایل بانک را در خود پروژه add کنید و کانکشن استرینگ را تغییر دهید.
    در کامپیوتر مقصد دیگه نیازی به نصب برنامه SqlServer نیست و فقط کافی است که برنامه SqlServer Express Edition را نصب کنید. نیاز به Attach کردن نیست.
    برنامه اجرا میشه.
    موفق باشید

دوست عزیز من با VB کار می کنم آیا می شود روش بالا را برای من به VB توضیح دهی
    که چگونه یک بانک SQL را در یک سیستم دیگر بتوانم راه اندازی کنم (آن هم با برنامه نویسی نه به صورت دستی)
    باتشکر از راهنمایتان ....

Question

با سلام
    برنامه اجرا میشه.
    موفق باشید
    دوست عزیز من با VB کار می کنم آیا می شود روش بالا را برای من به VB توضیح دهی
    که چگونه یک بانک SQL را در یک سیستم دیگر بتوانم راه اندازی کنم (آن هم با برنامه نویسی نه به صورت دستی)
    باتشکر از راهنمایتان ....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    با سلام
    این هم یه مثال
    اگه برنامه را از شاخه \Sqlserver\Sqlserver\bin\Debug اجرا کنی برنامه بدون attach کردن برنامه اجرا میشه
    موفق باشید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

آقا فایلی که گذاشتین ظاهرا مشکل داره. میشه دوباره بگذارید؟ممنون
    با سلام
    این هم یه مثال
    اگه برنامه را از شاخه \Sqlserver\Sqlserver\bin\Debug اجرا کنی برنامه بدون attach کردن برنامه اجرا میشه
    موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    با سلام
    من برنامه را چک کردم مشکلی نداشت
    لطفا مشکلی که شما به ان برخوردید را بنویسید
    متشکر

در connection String چه چیزی رو دقیقا باید تغییر بدیم
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

این کارو در صورتی میشه انجام داد که از sql server2005 خود .net استفاده کرده باشیم. واسه sql 2000 این کار عملی نیست . درسته؟

با سلام
    من برنامه را چک کردم مشکلی نداشت
    لطفا مشکلی که شما به ان برخوردید را بنویسید
    متشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    با سلام
    با 2000 هم اینکار میشه انجام داد

من نتونستم. میشه یکم دقیق تر بگید؟ من وقتی تو برنامه می خوام database رو add کنم.یک database خالی واسم می سازه . حالا چطور میتونم اون دو تا فایل mdf و ldf اصلیم که تو sql 2000 اتچ شده رو بهش نسبت بدم.؟
    با سلام
    با 2000 هم اینکار میشه انجام داد

روش Attach کردن Database در SQL Server توسط کد #C

با توجه به اینکه سوالات زیادی در پستهای پراکنده ای در چند روز اخیر پیرامون نحوه Attach کردن بانکهای SQL Server ، تصمیم به ایجاد یک پست جدید البته همراه با جواب گرفتم. و اما روش :

1- در بانک master یک Stroe Priocedure بنام sp_databases وجود دارد که نتیجه برگشتی آن نام تمام بانکهای Attach شده در SQL Server هست. با اجرای آن می تونید چک کنید که بانکتون در حال حاضر Attach شده یا خیر

2- در بانک master یک Store Procedure بنام sp_attach_db وجود دارد که وظیفه Attach کردن بانکهارو انجام میده. پارامتر اول آن @dbname هست که نام DB رو میگیره و پارامتر دوم @filename1 هست که مسیر فایل MDF مورد نظر جهت Attach رو میگیره و پارامتر سوم که باید بدید filename2@ هست که مسیر فایل ldf رو میگیره.

برای دقت بهتر میتونید خودتون این دو Store Procedure رو ویرایش کنید و ببینید که به چه ترتیبه.

3- برای Deattach کردن آن نیز از sp_detach_db موجود در بانک master استفاده کنید.

می تونید در فرم Login یا Splash برنامتون sp_databases را اجرا کنید و اگه نام بانک تون موجود نبود محله 2 رو انجام دهید.

مرسی از راهنماییت. آقا اون batch که واسه نصب sql server2000 گفتی رو من نتونستم پیدا کنم. شما نداریدش؟

با توجه به اینکه سوالات زیادی در پستهای پراکنده ای در چند روز اخیر پیرامون نحوه Attach کردن بانکهای SQL Server ، تصمیم به ایجاد یک پست جدید البته همراه با جواب گرفتم. و اما روش :

1- در بانک master یک Stroe Priocedure بنام sp_databases وجود دارد که نتیجه برگشتی آن نام تمام بانکهای Attach شده در SQL Server هست. با اجرای آن می تونید چک کنید که بانکتون در حال حاضر Attach شده یا خیر

2- در بانک master یک Store Procedure بنام sp_attach_db وجود دارد که وظیفه Attach کردن بانکهارو انجام میده. پارامتر اول آن @dbname هست که نام DB رو میگیره و پارامتر دوم @filename1 هست که مسیر فایل MDF مورد نظر جهت Attach رو میگیره و پارامتر سوم که باید بدید filename2@ هست که مسیر فایل ldf رو میگیره.

برای دقت بهتر میتونید خودتون این دو Store Procedure رو ویرایش کنید و ببینید که به چه ترتیبه.

3- برای Deattach کردن آن نیز از sp_detach_db موجود در بانک master استفاده کنید.

می تونید در فرم Login یا Splash برنامتون sp_databases را اجرا کنید و اگه نام بانک تون موجود نبود محله 2 رو انجام دهید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد
    با سلام
    اول بانک را با Sql2000 بساز و برنامه را با sql2000 متصل کن بعد از این که برنامه نویسی برنامه تمام شد فایل از از sql دی تش کن و فایل بانک را در شاخه برنامه کپی کن و پروژه را با برنامه VS باز کن - در پنچره Solution Explorer فایل بانک به صورت یه شکلک سفید رنگ وجود داره روی اون شکلک رایت کلیک کن و گزینه Include in project را بزن-بعد کانکش را به بانک جدید تغییر بده
    موفق باشید

خیلی خوب بود . تقریبا به جواب خیلی از سوالام رسیدم . ولی هنوز چند تا ابهام وجود داره:1- آیا sp هایی که گفتید حتما باید در برنامه اجرا بشن یا از توی محیط sqlserver2000 هم میشه؟2- چطور باید sp هایی رو که گفتید از تو برنامه اجرا کنم ؟ (در vb توضیح بدید. )3-چطور باید اونها رو در محیط sqlserver2000 اجرا کنم ؟4-اگر بخواهیم یه برنامه نصب مثلا با instalshield بسازیم ، چطور باید db برنامه رو به msde 2000اضافه (attach) کرد ؟تشکر میکنـیــــــــــــــــم!

در مورد انتقال دیتابیس

در قسمتهای مختلف راجع به attache کردن با کدنویسی #c صحبت شده بود اما الگوریتم کلی این کار رو می خواستم
    1-فایلهای mdf و ldf باید حتما در هارد طرق قرار بگیرد تا عملیات attache انجام شود درسته ؟
    2-بهترین راه چیه برای این کار و کلا انتقال دیتابیس به سرور برای کاربرانی که می خواهنداز برنامه استفاده کنند

محل زندگی
    قم
    در قسمتهای مختلف راجع به attache کردن با کدنویسی #c صحبت شده بود اما الگوریتم کلی این کار رو می خواستم
    اینم نمونه کدش :
    CREATE DATABASE [C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\HAMED\MY DOCUMENTS\VISUAL STUDIO 2005\PROJECTS\TREEVIEW1\TREEVIEW1\BIN\DEBUG\DATABA  SE1.MDF] 
    ON
    ( FILENAME = N'C:\Documents and Settings\Hamed\My Documents\Visual Studio 2005\Projects\TreeView1\TreeView1\bin\Debug\Databa se1.mdf' ),
    ( FILENAME = N'C:\Documents and Settings\Hamed\My Documents\Visual Studio 2005\Projects\TreeView1\TreeView1\bin\Debug\Databa se1_log.ldf')
    FOR ATTACH

1-فایلهای mdf و ldf باید حتما در هارد طرق قرار بگیرد تا عملیات attache انجام شود درسته ؟
    بله حتما باید باشن.
    2-بهترین راه چیه برای این کار و کلا انتقال دیتابیس به سرور برای کاربرانی که می خواهنداز برنامه استفاده کنند
    میتونید اسکریپت دیتابیس رو Generate کنید، یا اگه توش داده هست، میتونید از اون Backup بگیرید و در جای دیگه Restore کنید.

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. روش Attach کردن Database در SQL Server توسط کد #C
    نوشته شده توسط hassan razavi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 08 فروردین 1387, 10:42 صبح
  2. Attach کردن Databaseاز داخل برنامه به Sql server
    نوشته شده توسط vb_nima در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 25 خرداد 1386, 01:40 صبح
  3. attach نشدن بانک به sql server 2000
    نوشته شده توسط mdb1346 در بخش SQL Server