نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: بهترین روش لاگین در model first

بهترین روش لاگین در model first

سلام
    من از mvc model first استفاده می کنم. می خواستم ببینم بهترین برای لاگین و پشتیبانی از امکانات امنیتی لاگین مثل انقضای کوکی و تعداد دفعات مجاز ورود پسورد و ... بهترین روش چی هست؟
    در وافع کدوم روش بهترین امکانات رو در اختیار قرار میده؟

نقل قول: بهترین روش لاگین در model first

منظورتون رو از بهترین روش لاگین نفهمیدم ; قبلا با Membership عملیات های Authorization انجام میشد ، الان با استفاده از Identity 2 میتونید این کارو انجام بدید .

از اول هم تا حد ممکن سعی کنید که سیستم جدید ثبت نام خودتون رو ننویسید ، چون روی امنیت Identity کار شده و به احتمال بسیار زیاد از Provider که خودمون بخوایم از اول بنویسیم و چرخ رو از اول اختراع کنیم ، عملکرد بهتری داره .

میتونید از JWT و AUTH0 هم برای ثبت نام و لاگین استفاده کنید که این مورد بیشتر در API ها استفاده میشه و راه انداختن و کار باهاش هم دردسر های خودش رو داره .

راه ترین و مطمئن ترین روش استفاده از Identity 2 هستش و اون امکاناتی که نوشتید رو درون ساخت خودش داره .

روش identity2 مختص code first نیست؟
    من هر چی سرچ کردم از identityبرای code first بود.

Question نقل قول: بهترین روش لاگین در model first

نقل قول نوشته شده توسط leilast مشاهده تاپیک
    روش identity2 مختص code first نیست؟
    من هر چی سرچ کردم از identityبرای code first بود.
    بله بهترین روش برای استفادش در Code First هست و خود دیتابیس و جداولش به همین روش ایجاد شدن ولی قابل استفاده در DataBase First هم هست ,
    من در توسعه یک پروزه فروشگاهی الان دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکل یا محدودیتی در توسعش نداشتم.

در واقع تنها کاری که شما باید بکنید اینه که رشته اتصال کنکشن ایجاد شده در Web.Config را دیتابیس اصلی پروژه خود تغییر بدید
    و نکته اصلی اینجاست که هر تغییری که در مدل Identity بصورت CodeFirst انجام میدید اون رو در خود دیتابیس Sql هم انجام بدید تا دیتابیس اصلیتون حذف و ایجاد دوباره نشه !

و یکسری کارهای دیگه هست که با رعایت کردشون توسعه به این روش رو ممکن و بی مشکل میکنه .

ممنون
    لینک یا منبعی در این مورد(استفاده از identity در database first) سراغ ندارین تا از اول گام به گام جلو برم؟

شما می توانید از Identity به صورت مدل فرست هم استفاده کنید. فقط کافی جداول Identity رو در دیتابیس خودتون اضافه کنید و ارث بری DbContext رو هم به IdentityDbContext عوض کنید. همینطور شما می توانید یک پروژه ی مدل فرست رو به Code First تبدیل کنید. به هر حال Code First روش بهتری برای توسعه ی نرم افزاره.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 15 دی 1390, 18:45 عصر
  2. بهترین روش جستجو در یک string
    نوشته شده توسط behrad110 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 08 آذر 1389, 11:27 صبح
  3. بهترین روش جستجو در دیتاست را معرفی کنید
    نوشته شده توسط man_iran در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 20 شهریور 1386, 21:05 عصر
  4. بهترین روش pagging در استفاده از repeater
    نوشته شده توسط hamed_bostan در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 31 اردیبهشت 1386, 14:38 عصر
  5. بهترین روش اتصال در یک برنامه کلاینت , سرور
    نوشته شده توسط moohssenn در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 10 مهر 1385, 14:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید