نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: خواندن دستگاه بارکدخوان در برنامه php

خواندن دستگاه بارکدخوان در برنامه php

با سلام به دوستان . مشغول نوشتن یک برنامه تحت وب به زبان php هستم که در یکی از صفحان آن یک فرم html است که اطلاعات یک محصول خاص باید در این فرم وارد شود . فقط مشکل این است که قسمتی از این اطلاعات باید از طریق یک دستگاه بارکدخوان که به سیستم وصل است خوانده شود . در واقع یک دستگاه بارکدخوان به سیستم وصل است و وقتی بارکد محصول خوانده شد ، این مقدار به صورت اتوماتیک در یکی از فیلدهای فرم وارد شود . مشکل من این است که نمیدانم چه طوری باید این کار را انجام دهم . یعنی چطوری مقداری که دستگاه بارکدخوان ( که از طریق پورت usb یا com به سیستم وصل است) نشان می دهد در برنامه بخوانم . ممنون

نقل قول: خواندن دستگاه بارکدخوان در برنامه php

نقل قول نوشته شده توسط adelx61 مشاهده تاپیک
    با سلام به دوستان . مشغول نوشتن یک برنامه تحت وب به زبان php هستم که در یکی از صفحان آن یک فرم html است که اطلاعات یک محصول خاص باید در این فرم وارد شود . فقط مشکل این است که قسمتی از این اطلاعات باید از طریق یک دستگاه بارکدخوان که به سیستم وصل است خوانده شود . در واقع یک دستگاه بارکدخوان به سیستم وصل است و وقتی بارکد محصول خوانده شد ، این مقدار به صورت اتوماتیک در یکی از فیلدهای فرم وارد شود . مشکل من این است که نمیدانم چه طوری باید این کار را انجام دهم . یعنی چطوری مقداری که دستگاه بارکدخوان ( که از طریق پورت usb یا com به سیستم وصل است) نشان می دهد در برنامه بخوانم . ممنون
    من طبق تجربه ای که در کار با یکی ازینا داشتم شما نمیخواد کاری کنی ... فقط رو فیلد فوکوس می کنی بارکد خوان خودش عدد رو اونجا وارد می کنه.

تشکر از شما . یعنی هیچ دستور یا کدی نیاز نیست ؟ مثلا اگه ما یه فرم html داشته باشیم و روی یک فیلد آن فوکوس کنیم ، مقدار بارکد به صورت اتوماتیک در این فیلد قرار میگیره ؟

بله . به همین صورته

کاربر دائمی آواتار masoud_pnu
    محل زندگی
    کرمانشاه

پاسخ در جای اشتباه... پاک شد...

تاپیک های مشابه

1. استفاده از وب سرویسهای #C در برنامه php توسط jQuery
    نوشته شده توسط sma_mohseni در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 19 آذر 1391, 19:34 عصر