نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اچرای فایل jar در ویندوز

اچرای فایل jar در ویندوز

سلام دوستان
    من میخوام برنامه ای که نوشتم رو به جار تبدیل کنم و توی ویندوز بتونم بازش کنم . از طریق eclipse که باهاش کار می کنم export جار میگیرم . اما وقتی روی فایل کلیک می کنم یه پیام خیلی سریع ظاهر میشه و بسته میشه که عکس که گرفتم دیدم نوشته نمیتونه فایل main اصلی رو پیدا یا باز کنه . در صورتی که فایل درسته و همه چیز درست نوشته شده . کسی نظری داره ؟ آیا موقع اگسپورت کردن باید کار خاصی انجام بدهم در ایکلیپس؟

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اچرای فایل jar در ویندوز

بهتره برای اجرای آزمایشی از طریق cmd برنامتون رو با عبارت زیر اجرا کنید:
    java -jar yourapp.jar

بعد اینکه برنامتون رو به صورت Runnable jar file خروجی میگیرید یا Jar file؟ چون ممکنه jar file برای ایجاد یک کتابخانه باشه و نیاز به main class نداشته باشه.

نقل قول نوشته شده توسط vahid-p مشاهده تاپیک
    بهتره برای اجرای آزمایشی از طریق cmd برنامتون رو با عبارت زیر اجرا کنید:
    java -jar yourapp.jar

بعد اینکه برنامتون رو به صورت Runnable jar file خروجی میگیرید یا Jar file؟ چون ممکنه jar file برای ایجاد یک کتابخانه باشه و نیاز به main class نداشته باشه.
    راستش با jar faile . البته گفتم شاید مشکلی با ide باشه اومدم با net beans . اما هنوز مشکل رو دارم . برنامه ای که می نویسم تو خود ide چه ایکلیپس و چه نت بینز به درستی اجرا میشه . خوده فایلهای جاوا هم بعد از کامپایل کردن از طریق cmd به درستی اجرا میشن با دستور java . اما وقتی برنامه رو کلین اند بیلد می کنم یا توی ایکلپیس خروجی جار میگیرم فایل jar همین ارور رو میده .
    شاید مشکل از classpath باشه . نمی دونم . چون درست ازش سر در نیاوردم . میشه بفرمایید من توی classpath چه مسیری رو باید وارد کنم ؟
    من پروژه هام رو در آدرس زیر ذخیره می کنم .

h:\java\training

خود jdk هم در آدرس زیر نصب کردم .
    d:\java

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

همونطور که گفتم jar file ممکنه این مشکل رو داشته باشه. با Runnable Jar File خروجی بگیرید

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad1980 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من میخوام برنامه ای که نوشتم رو به جار تبدیل کنم و توی ویندوز بتونم بازش کنم . از طریق eclipse که باهاش کار می کنم export جار میگیرم . اما وقتی روی فایل کلیک می کنم یه پیام خیلی سریع ظاهر میشه و بسته میشه که عکس که گرفتم دیدم نوشته نمیتونه فایل main اصلی رو پیدا یا باز کنه . در صورتی که فایل درسته و همه چیز درست نوشته شده . کسی نظری داره ؟ آیا موقع اگسپورت کردن باید کار خاصی انجام بدهم در ایکلیپس؟
    قبل از اکسپورت کردن در ایکلیپس یا بیلد کردن تو نت بینز اول روی پروژه برنامه توی ide راست کلیک کن بعد گزینه پروپرتیز رو بزن بعد از قسمت run جلوی main class دکمه brows رو بزن و کلاس اصلی برنامه یا همون کلاس main رو که قراره اولین کلاس اجراییت باشه رو انتخاب کن بعد پروژت رو اکسپورت یا بیلد کن باید با این کار درست کار کنه

تاپیک های مشابه

1. سوال: ساخت فايل Jar در نرم افزار NetBeanes ؟؟؟
    نوشته شده توسط nimajon در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 07 آبان 1388, 18:33 عصر
  2. تغییر نام فایل ها در ویندوز موبایل!
    نوشته شده توسط mohsen-unique در بخش Windows Phone و Windows Mobile
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 29 مرداد 1388, 15:26 عصر
  3. كرك كردن فايل SAM در ويندوز با وي بي
    نوشته شده توسط roomezonline در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 26 مرداد 1387, 14:41 عصر
  4. جستجوی چند فایل همزمان در ویندوز