نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: تبدیل برنامه ی تشخیص تصویر از زبان C++‎ به زبان java

تبدیل برنامه ی تشخیص تصویر از زبان C++‎ به زبان java

سلام دوستان،
    من یه برنامه ی تشخیص تصویر رو باید از زبان سی پلاس پلاس به زبان جاوا تبدیل کنم.
    جدا از مشکلات دیکد کردن کدی که یه نفر دیگه نوشته مخصوصا وقتی کامنت هاش به زبان کره ای باشه.
    و جدا از مشکلات تبدیل یه برنامه از یه زبان به زبان دیگه.
    من گیجم ! اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم :|
    دانش برنامه نویسی من با جفت زبان سی پلاس پلاس و جاوا در حد پروژه های دانشگاهیه. و الآن یه سورس کد دارم که پر از فایل ها و فولدر های مختلف که به هم اتچ شدن.
    لطفا یه کم از تجربیات برنامه نویسیتون رو به من بدین. از کجا باید شروع کنم!
    پیشاپیش ممنون از وقتی که می گذارین

کاربر تازه وارد آواتار hamedBB
    محل زندگی
    تهران فعلا

نقل قول: تبدیل برنامه ی تشخیص تصویر از زبان C++‎‎ به زبان java

سلام. تا جایی که من میدونم راه میانبری برای این کار وجود نداره.
    اگر این موضوع برعکس بود و شما از java قرار بود به c مهاجرت کنید میانبر میتونست صدا کردن متد های جاوا در برنامه c به طور مستقیم با استفاده از libjvm باشه ولی خوب حتی این راه هم پیشنهاد نمی کنم چون کار درستی نیست و دیباگش خیلی کار سختی میشه.
    جدای از این مسئله، درباره مشکل فعلیتون، کامنت صرفا چیز خوبی نیست (منبع : ++effctive C). اگر کدی که در اختیار دارید توسط برنامه نویس های خوبی نوشته شده باشه خود کد باید بتونه خودش رو توضیح بده (پس نگران کامنت های کره ای نباشید در هر صورت نیازی بهشون ندارید) . برای فهم راه و روش برنامه نویس اصلی شما دو کار باید انجام بدید. 1- یه دیباگر خوب استفاده کنید و در شروع برنامه (main) یک break point ثبت کنید و خط به خط پایین بیاید. ترتیب صدا شدن متد ها و کاری که میکنند رو بررسی کنید کار سختی نیست. 2- در ادامه راهتون اگر در متدی به ابهام برخوردید و اصلا نتونستید منظور برنامه نویس رو متوجه بشید (به طور معمول نام یک متد گویای کاری که میکنه هست) سعی کنید با تغییر دادن بعضی قسمت ها کد رو خراب کنید. مثلا بعضی پارامترها رو تغییر بدید. در این صورت اگر کد ماژولاریتی خوبی داشته باشه به طور معمول تعداد محدودی از بخش های برنامه اشتباه عمل میکنن که در این صورت با دیباگ مجدد میتونید متوجه بشید که اون بخش چه وظیفه ای داشته. زمانیکه تونستید متوجه بشید تمام کارهایی که برنامه نویس اصلی کرده دیگه تبدیلش به یه زبان دیگه به خصوص جاوا که شباهت های زیادی به c داره نباید چندان کار سختی باشه.

از اون جایی که خیلی جزئیات کمی رو در سوالتون لحاظ کردید نمی تونم پاسخ جزئی تری بهتون بدم. اگر نیاز به جزئیات بیشتری داشتید لطفا سورس کد مورد نظرتون رو پست کنید و ابهاماتتون رو مطرح کنید.
    موفق باشد.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 11
    آخرین پست: دوشنبه 05 آبان 1393, 12:49 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 12 تیر 1392, 03:25 صبح
  3. برنامه ی تشخیص تصویر
    نوشته شده توسط programerinfonet در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 17:41 عصر
  4. استخراج تصویر از صفحه اینترنتی به زبان javascript
    نوشته شده توسط allaf2 در بخش برنامه نویسی در 6 VB