نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: سوال از پردازش تصویر در #c

سوال از پردازش تصویر در #c

سلام خدمت اساتید عزیز
    چند تا سوال در مورد پردازش تصویر در سی شارپ داشتم. اولیش اینه:
    من میخوام روی یک تصویر garyscale یک سری عملیات پیکسلی انجام بدم. توی سی شارپ setpixel و getpixel رو برای تصاویر رنگی دیدم. ولی من میخوام برای هر پیکسل عدد سطح خاکستری اون رو بخونم یا بنویسم. اگه میشه راهنمایی کنین.
    خیلی ممنونم.

خیلی از راهنماییتون ممنونم.
    حالا همونطوری اینو هم راهنمایی کنین:
    چطور میشه برای برنامه #C یه فایل اجرایی EXE درست کرد که روی کامپیوترهایی که VS روشون نصب نیست درست کار کنه؟ یا اینکه باید براش installer ساخت؟

کاربر تازه وارد آواتار yasak5
    محل زندگی
    امارات متحده عربی
    سلام،
    نقل قول نوشته شده توسط aminp30
    چطور میشه برای برنامه #C یه فایل اجرایی EXE درست کرد که روی کامپیوترهایی که VS روشون نصب نیست درست کار کنه؟ یا اینکه باید براش installer ساخت؟
    برای اجرا شدن نرم افزار های ساخته شده توسط #C احتیاج به Net Framework. هست که نصب شده باشه. درغیر اینصورت Net Framework. باید نصب بشه تا EXE مربوطه درست کار کنه.

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com
    خیلی از راهنماییتون ممنونم.
    حالا همونطوری اینو هم راهنمایی کنین:
    VS با net framework. فرق داره.

سلام خدمت اساتید عزیز
    چند تا سوال در مورد پردازش تصویر در سی شارپ داشتم. اولیش اینه:
    من میخوام روی یک تصویر garyscale یک سری عملیات پیکسلی انجام بدم. توی سی شارپ setpixel و getpixel رو برای تصاویر رنگی دیدم. ولی من میخوام برای هر پیکسل عدد سطح خاکستری اون رو بخونم یا بنویسم. اگه میشه راهنمایی کنین.
    خیلی ممنونم.

تصاویر garyscale اگر به صورت RGB تو برنامه باز کردی عدد R یا G یا B باید هر سه یکی باشند مثلا 177.177.177 پس اگر تصویر garyscale باشه هر سه RGB سطح خاکستری تصویر رو احتمالا بده ( شما امتحان کن ببین میشه یا نه )

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •