نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: سرچ در منوی پنل مدیریت و تشخیص منوی فعال

سرچ در منوی پنل مدیریت و تشخیص منوی فعال

سلام دوستان.
    دوتا سوال دارم
    1) فرض کنید یه ساید بار داریم که داخلش کلی گزینه وجود داره حالا یه مقداری سخت میشه که کاربر بخواد گزینه مورد نظر رو پیدا کنه..
    حالا توی AdminLTE که یه قالب مدیریت رایگان هست بالای منو گزینه سرچ داره..توی MVC چجوری میشه این سایدبار رو جوری تولید کرد که بشه با سرچ بالا داخل آیتم های اون جستجو کرد؟ اگر سمپل معرفی کنید ممنون میشم
    2) چجوری میشه فهمید الان کدوم گزینه (کنترلرر و یا اکشن) هستیم و کلاس active رو به اون منو اختصاص بدم تا منو باز بمونه..یه سری لینک توی stackoverflow پیدا کردم که یکسری افراد اومده بودن Helper اختصاصی خودشون رو نوشته بودم.میخاستم از تجربه شما دوستان عزیز هم استفاده کنم.
    نمونه تصویر هم پیوست کردم..
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: سرچ در منوی پنل مدیریت و تشخیص منوی فعال

1- فکر میکنم بهتر باشه سمت Client این Filter اعمال بشه چون در ابتدا همه ی item ها دریافت میشه و بر اساس اون ها li های Sidebar ساخته میشه.
    میشه برای رویداد OnKeyUp اون SearchBox کد بنویسید و بر اساس اون ، آیتم های ul رو Filter کنه با JavaScript یا JQuery :
    https://www.w3schools.com/howto/tryi...js_filter_list

2-Handle کردن این موضوع بر خلاف فریمورک هایی مثل angular که نیم خط کد میشه ، تو mvc پیچیدس !

قبلا بنده از این استفاده میکردم : https://stackoverflow.com/a/20411015/6661314
    این هم خوبه اما limit هایی داره مثل اینکه نمیشه html attributes رو بهش اعمال کرد که باید خودتون custom اش کنید : https://stackoverflow.com/a/29968637/6661314

انجام این کار با جاوا اسکریپت یا جیکوئری به تنهایی خیلی مشکل میشه. برای انجام اینکار ابتدا باید از یک ابزار مانند Knockout.js یا Vue.js استفاده کنید.
    هر کدام از آیتمهای منو درون یک آرایه قرار میگیره و میتونه یک Object باشه. و می توانید وضعیت منو (فعال یا غیر فعال) رو درون Object ذخیره کنید و بین آیتمهای آرایه جستجو کنید.

صرفا برای فیلتر کردن چند li بنظر استفاده از knockout و vue کاری اضافه هست.
    برای کار با لیست ها از List.js میشه استفاده کرد .

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اجرای پنل مدیریت smartstore
    نوشته شده توسط hadizolfi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 06 آذر 1393, 20:12 عصر
  2. سوال: مشکل در ساخت پنل مدیریت
    نوشته شده توسط rezabehboodi0098 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 30 دی 1392, 00:18 صبح
  3. سوال: راهنمایی در مورد پنل مدیریت
    نوشته شده توسط moon_sky در بخش PHP
    پاسخ: 6