نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: محیط کارا و مناسب برای طراحی ظاهر view ها

کاربر دائمی آواتار Xcalivorse
    محل زندگی
    Kernel32.dll

Question محیط کارا و مناسب برای طراحی ظاهر view ها

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من تازه دارم کار با mvc رو شروع میکنیم. در طراحی view ها محیط مناسبی ارائه نشده تا اینجا که من دیدم و صفحات مورد نظر را مجبورم در dreamweaver طراحی کنم و کد های تولید شده را به view مورد نظر منتقل کنم. آیا راه حل بهتری برای طراحی ویو ها هست ؟
    در ضمن برای گرفتن خروجی از ویو مورد نظر نمیشه کاری کرد که از ویو (البته مسلما بدون تفسیر کدها توسط razor) یه preview گرفت ؟
    با شتکر و سپاس از همه شما عزیزان

کاربر دائمی آواتار Xcalivorse
    محل زندگی
    Kernel32.dll

نقل قول: محیط کارا و مناسب برای طراحی ظاهر view ها

یعنی یکی نیست جواب بده ؟

خود محیط VS محیط بدی نیست ، اما درسته بهترین حالت برای طراحی وب رو نداره ، میتونید از VSCode استفاده کنید که با پلاگین های زیادی هم که داره بسیار کار رو راحت میکنه.

در ضمن برای گرفتن خروجی از ویو مورد نظر نمیشه کاری کرد که از ویو (البته مسلما بدون تفسیر کدها توسط razor) یه preview گرفت ؟
    روی ویو مورد نظرتون کلیک راست کنید و View in Browser رو بزنید. ( CTRL + Shift + W )

بهترین راه برای طراحی ویو استفاده از کد است. این روشی است که همه ی طراحان وب ازش استفاده میکنند. ابزارهای طراحی مانند Dreamweaver کد مازاد زیادی تولید میکنند که کار رو شلوغ میکنه و حرفه ای نیست.

شما می توانید صفحه را در مرورگر باز کنید و بعد از تغییر رفرش کنید. البته VS ابزاری به نام Browser Link که وقتی تغییری در طراحی سایت میدید اونو بلافاصله در مرورگر اعمال میکنه (حتی برای CSS هم کار میکنه) همینطور این ابزار روش معکوس هم کار میکنه. یعنی اگر در مرورگر یک متنی دیدید که لازم به تغییر داشت با کلیک می توانید مستقیما به کدش در VS بروید و تغییر بدید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 07 اردیبهشت 1392, 15:48 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 29 آبان 1390, 10:37 صبح
  3. سوال: کتاب مناسب برای طراحی کامپایلر
    نوشته شده توسط Alt+F4 در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 09 دی 1389, 13:54 عصر
  4. کمک برای طراحی ظاهر زیبای سایت
    نوشته شده توسط vhossein در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 11
    آخرین پست: دوشنبه 15 شهریور 1389, 21:33 عصر
  5. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 22 بهمن 1385, 09:31 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •