نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چاپ اطلاعات فرم ثبت نام

چاپ اطلاعات فرم ثبت نام

با سلام خدمت دوستای عزیز، من میخوام بعد از ورود اطلاعات توسط کاربر، بتونه نتیجه اون ورود اطلاعاتش رو چاپ بگیره، بطور مثال شبیه سایت سازمان سنجش که بعد از ثبت نام میتونین نتیجه ثبت نام رو پرینت کنین، میخواستم از استیمول برای اینکار استفاده کنم ولی انگار توی استیمول نمیشه جدول(منظورم جدول نمایشیه، نه جدول توی دیتابیس و دیتاست) ایجاد کرد و فقط اطلاعات یک سطر از جداول دیتابیس رو نمایش داد، اگر دوستان راهنمایی و یا لینکی حاوی این مورد رو معرفی کنن ممنون میشم، چیزی که مد نظرم هست به صورت زیره:

Reserved page info.png

نقل قول: چاپ اطلاعات فرم ثبت نام

با Stimul خیلی راحت میشه همچین چیزی ساخت.
    میتونید Business object پاس بدید به استیمول و همچین چیزی رو براتون بسازه.
    http://www.omidnasri.com/Tags/Stimulsoft

با سلام مجدد بنده گزارش رو طراحی کردم، فقط مشکلی که دارم اینه که فونتی که استفاده میکنم توی مرورگر فایرفاکس عوض میشه و اون فونت رو نمیشناسه، توی بخش دیزاین و پریویوی محیط خود استیمول این مشکل وجود نداره، اینترنت اکسپلورر هم گزارش رو بدون هیچ تغییری در فونت ها نمایش میده، این مشکل فقط توی فایرفاکس وجود داره (chrome رو امتحان نکردم)
    از دوستان اگه کسی با این مشکل مواجه شده ممنون میشم راه حل رو با ما هم درمیون بذاره

فونتی که استفاده میکنم: IRANSans معمولی و IRANSansWeb_light
    جالب اینجاس که ایران سنز معمولی به درستی نمایش داده میشه و فقط نسخه Web این مشکل رو توی فایرفاکس داره
    از @font-face هم توی css استفاده میکنم ولی مشکل برطرف نمیشه

زیاد درگیر فونت ها در گزارش ساز نشید و با فونت های web-safe گزارش رو بسازید.
    چون استیمول فونت رو از روی فونت های نصب شده روی سیستم میخونه و نه از Font-face.
    بخاطر همین در نهایت وقتی سایت رو publish میکنید روی هاست ، روی هاست فقط فونت های پیشفرض وجود داره و اگر فونتی که در گزارش استفاده کردید روی سیستم نباشه ، از فونت های پیشفرض استفاده میکنه ; معمولا هم هاست ها بهشون تیکت بزنید براتون فونت اختصاصی نصب " نمیکنند ".

تاپیک های مشابه

1. سوال: وارد نشدن اطلاعات فرم ثبت نام در پایگاه داده !!
    نوشته شده توسط mosi2007 در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 24 آبان 1395, 22:18 عصر
  2. ارسال اطلاعات یک فرم ثبت نام به ایمیل
    نوشته شده توسط mahDs_gh در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 10 خرداد 1392, 09:35 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 16 آذر 1389, 00:32 صبح
  4. مشکل در فرم ثبت نام با asp.net
    نوشته شده توسط mehdi_394 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 24