نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: بازگردانی چند مقدار متفاوت در وب سرویس

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

Question بازگردانی چند مقدار متفاوت در وب سرویس

وقت بخیر دوستان
    برای اولین بار در حال طراحی یک وب سرویس هستم که بر اساس یک کدی که وارد میشه یک عکس و چند تا متن رو باید برگردونم.

آیا امکان این هست که بشه با وب سرویس یک عکس رو به درخواست کننده برگردوند؟؟ اگه هست روشش چیه ؟
    در ضمن نیاز دارم کنار این عکس هم یک سری متن مثلا نام شماره تماس و غیره رو برگردونم.

ممنون میشم راهنماییم کنید. در مورد وب سررویس اطلاعات خاصی ندارم.

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بازگردانی چند مقدار متفاوت در وب سرویس

سلام
    خروجی متد مورد نظر رو یک کلاس قرار دهید که درون آن کلاس یک پراپرتی برای عکس و متن و ... داشته باشید و در منطق آن متد مقادیر خواص را پر کنید (البته منظور WCF است و محدودیت حجم هم دارید)

کاربر دائمی آواتار mz6488
    محل زندگی
    قشم

سلام.اگه میخواین آدرس عکس رو به همراه یه سری پارامتر دیگه برگردونید بهترین راه استفاده از فرمت json هستش.شما اگه آدرس عکس رو بگیرید و سمت برنامه تون به صورت همزمانی دانلودش کنید(شبیه picasso و kingfisher) نتیجه خیلی بهتری میگیرید

محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول نوشته شده توسط ASKaffash مشاهده تاپیک
    سلام
    خروجی متد مورد نظر رو یک کلاس قرار دهید که درون آن کلاس یک پراپرتی برای عکس و متن و ... داشته باشید و در منطق آن متد مقادیر خواص را پر کنید (البته منظور WCF است و محدودیت حجم هم دارید)
    نقل قول نوشته شده توسط mz6488 مشاهده تاپیک
    سلام.اگه میخواین آدرس عکس رو به همراه یه سری پارامتر دیگه برگردونید بهترین راه استفاده از فرمت json هستش.شما اگه آدرس عکس رو بگیرید و سمت برنامه تون به صورت همزمانی دانلودش کنید(شبیه picasso و kingfisher) نتیجه خیلی بهتری میگیرید
    ممنون از نظرتون. آره میخوام با wcf کار کنم. البته یه نمونه ساختم برا تست و تونستم عکس رو تبدیل به base64 کنم و نتیجه رو برگردونم البته اینم در نظر دارم به صورت یک ساختار جیسون یا xml برگردونم.(لینک عکس رو نمیتونم برگردونم چون عکسها تو یه سیستم ذخیره شده و وب سرویس رو یه سیستم دیگه پیاده میشه و کلا رو وب نیست بشه لینک داد.)
    الان یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که iis رو رو ویندوز 10 نصب میکنم و pool متوقف میشه.
    دستی استارت میکنم بدون اینکه وب سرویس رو باز کنم بازم متوقف میشه. یا مثلا خطای 503 میده.
    در این موارد هم در صورت امکان راهنماییم کنید.
    درصورتی که این تایپیک در بخش مناسب مطرح نشده از مدیر بخش ممنون میشم انتقالش بده به بخش مرتبط.ممنون

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    تا جائی که من میدونم باید نسخه های ویندوز سرور استفاده کنید تا بتوانید از WCF استفاده کنید ولی اگر برنامه دوسمت شما دات نتی است و نمی خواهید از سرور استفاده کنید پیشنهاد من به شما استفاده از Dot Net Remoting است در این حالت کاملا" می توانید Object بین دو کامپیوتر ردوبدل کنید

محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول نوشته شده توسط ASKaffash مشاهده تاپیک
    سلام
    تا جائی که من میدونم باید نسخه های ویندوز سرور استفاده کنید تا بتوانید از WCF استفاده کنید ولی اگر برنامه دوسمت شما دات نتی است و نمی خواهید از سرور استفاده کنید پیشنهاد من به شما استفاده از Dot Net Remoting است در این حالت کاملا" می توانید Object بین دو کامپیوتر ردوبدل کنید
    برنامه ای که توی وب هست به زبان پی اچ پی هست و نیازه که یه درخواستی رو بکنه و و من بر اساس دیتابیس داخل شبکمون بهش اطلاعاتی برگردونم.
    رو ویندوز سرور iis نصب بود وقتی وب سرویس رو بردم روش خطای 403.18 داد. در ضمن وقتی iis رو از سیستم دیگه که تو شبکه هست فرا میخونم این خطا رو میده
    Untitled.png

تاپیک های مشابه

1. مشکل وجود تگ HTML در مقدار بازگشتی از وب سرویس
    نوشته شده توسط alef.divar در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 18 آبان 1394, 13:40 عصر
  2. مشکل وجود تگ HTML در مقدار بازگشتی از وب سرویس
    نوشته شده توسط alef.divar در بخش Android Studio
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 17 آبان 1394, 20:14 عصر
  3. سوال: مشکل در نوع مقدار بازگشتی از وب سرویس
    نوشته شده توسط ghazal4843 در بخش ASP.NET Web Forms