نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: نحوه ایجاد آیکون در Xamarin

نحوه ایجاد آیکون در Xamarin

سلام
    توی زامارین ، برای پروژه ام ، چجوری میتونم آیکون ست کنم؟ آخه هیچ آیکونی بصورت پیش فرض برای پروژه ی زامارین (که در ویژال استودیو) نوشته شده ، ست نشده (وقتی شبیه ساز آندرویدم بالا میاد ، برنامه های پیش فرض رو داره ولی برنامه ی من که اسمش App2 هست رو بخاطر نداشتن آیکون و یا شایدم دلایل دیگه ، اصلا لیست نمیکنه) و واسه همین نمیتونم هیچ آیکونی رو برای اجرای پروژه ام بزنم . یعنی آیکونی نیست که روش کلیک کنم تا پروژه ام اجرا شه و تست بگیرم

نقل قول: نحوه ی ایجاد آیکون در Xamarin

سلام، خیلی ساده هست!
    اول اینکه آیکونی که می خواهید رو باید به پوشه Drawable که درون پوشه Resources هست اضافه کنید.
    آیکون باید با فرمت PNG باشه و سایزش هم معمولا 72x72 میذارن.
    بعد از اضافه کردن آیکون به پروژه ـتون، در پنجره Solution Explorer روی Propertiesـه پروژه اندرویدی دوبار کلیک کنید. در پنجره ای که براتون باز میشه
    به تب Android Manifest برید و گزینه Application Icon رو روی گزینه ای که هم نام آیکونتون هست قرار بدید.
    مثلا توی عکس زیر، اسم آیکون من heart2 هست:

همونطور که میبنید اسم فایل آیکون من با @Drawable ترکیب شده.

موفق باشید.

سلام
    ممنون
    این کار رو هم کردم ولی نمیدونم چرا بعد از اجرای پروژه در آنوروید مجازی ، در لیست اپلیکیشن ها ، اپلیکیشن من با این آیکونم اصلا نیست
    فرمت آیکونم png و سایزش ۳۲ در ۳۲ هه

کسی نمیدونه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کردستان

سلام با کمک کد اضافه کنید خوب احتمال خطا هم خیلی خیلی پایینه به اکتیویتی صفحه اصلی برید مثل کد زیر عمل کنید
     [Activity(Label = "yourprojectname", MainLauncher = true, Icon = "@drawable/icon")]

توضیح: فک کنم لازم نیست بدم اما اولی که اسم نرم افزاره دومی هم صفحه رو به حالت صفحه اصلی موقع اجرا در میاره سومی هم ایکون راستی حتما ایکون رو اول ادد کن بعد بهش لینک بده یعنی نری کپی کنی تو پوشه بعد اینجا لینک بدی نمیشناسه تو پوشه درایویبل راست کلیک ادد رو بزن تصویر رو ادد کن بعد ادرس بده باید حتما اضافه بشه

نقل قول نوشته شده توسط esmael_g مشاهده تاپیک
    سلام با کمک کد اضافه کنید خوب احتمال خطا هم خیلی خیلی پایینه به اکتیویتی صفحه اصلی برید مثل کد زیر عمل کنید
     [Activity(Label = "yourprojectname", MainLauncher = true, Icon = "@drawable/icon")]

توضیح: فک کنم لازم نیست بدم اما اولی که اسم نرم افزاره دومی هم صفحه رو به حالت صفحه اصلی موقع اجرا در میاره سومی هم ایکون راستی حتما ایکون رو اول ادد کن بعد بهش لینک بده یعنی نری کپی کنی تو پوشه بعد اینجا لینک بدی نمیشناسه تو پوشه درایویبل راست کلیک ادد رو بزن تصویر رو ادد کن بعد ادرس بده باید حتما اضافه بشه

ممنون دوست عزیز . این کارها رو انجام دادم
    بخاطر نصب درایور بود
    درایور گوشی j5 prime رو نصب و بعد نرم افزار samsung kite 3 رو نصب کردم بعد دیدم خوب شد!!
    ربط اش هم تا حالا متوجه نشدم؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کردستان

نقل قول: نحوه ایجاد آیکون در Xamarin

خدا رو شکر ربط شاید من درست متوجه نشدم اما وقتی یه گوشی رو به عنوان اجرا کننده به زامارین متصل میکنید درایور های زامارین نصب میشه اگه با کابل وصل کنید درایور های گوشی باید نصب بشه تا افزونه های زامارین رو بتونه در گوشی نصب کنه

تاپیک های مشابه

1. ایجاد ایکون در کنار ساعت ویندوز
    نوشته شده توسط numberone در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 9
    آخرین پست: جمعه 26 بهمن 1386, 19:48 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 16 اردیبهشت 1386, 07:52 صبح
  3. نحوه ایجاد Database در SQL Server
    نوشته شده توسط Javad_1346 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 08 آذر 1385, 15:01 عصر
  4. نحوه ایجاد انیمیشن در GIMP