نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: محافظت از سورس برنامه VB.Net با .NET Reactor

محافظت از سورس برنامه VB.Net با .NET Reactor

سلام دوستان

من با برنامه .NET Reactor برنامه نوشته شده با vb.net رو مبهم سازی کردم که کسی دسترسی به سورس و ... برنامه نداشته باشه

دوستان این برنامه خوبه کارش یا برنامه بهتری هم هست که تست شده باشه ؟

کاربر دائمی آواتار samiasoft
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول: محافظت از سورس برنامه VB.Net با .NET Reactor

درود

این برنامه که اشاره کردید به راحتی انپک میشه و یه سرچی کنید انپکراش موجوده....همچنین همین فایل پک شده رو بزارید داخل سایت ویروس توتال میبنید که چقد انتی ویروس بهش گیر دادن...
    پس در انتخاب پکر بایستی به این مسائل هم توجه کرد که فردا انتی ویروس مشتری فایل رو مشکوک تشخیص نده.

توجه کنید که هیچ پکری وجود نداره که بشه گفت 100 در 100 سورس شما رو محافظت کنه اما من 2 تا رو معرفی میکنم که نسبت به این پکرهای ضعیف تا حد زیادی کدهای شما رو محافظت میکنند و درصورتی که فرد در زمینه کرک مبتدی باشه نتونه به راحتی اینو انپک کنه.

پیشنهادم استفاده از

Agile .Net 6.3 & Crypto Obfuscator 2015 هستش که در کانالم معرفی کردم میتونید دانلودش کنید

نقل قول نوشته شده توسط samiasoft مشاهده تاپیک
    درود

این برنامه که اشاره کردید به راحتی انپک میشه و یه سرچی کنید انپکراش موجوده....همچنین همین فایل پک شده رو بزارید داخل سایت ویروس توتال میبنید که چقد انتی ویروس بهش گیر دادن...
    پس در انتخاب پکر بایستی به این مسائل هم توجه کرد که فردا انتی ویروس مشتری فایل رو مشکوک تشخیص نده.

توجه کنید که هیچ پکری وجود نداره که بشه گفت 100 در 100 سورس شما رو محافظت کنه اما من 2 تا رو معرفی میکنم که نسبت به این پکرهای ضعیف تا حد زیادی کدهای شما رو محافظت میکنند و درصورتی که فرد در زمینه کرک مبتدی باشه نتونه به راحتی اینو انپک کنه.

پیشنهادم استفاده از

Agile .Net 6.3 & Crypto Obfuscator 2015 هستش که در کانالم معرفی کردم میتونید دانلودش کنید
    اینکه یه برنامه ای رو یک سال روش کار کنیم آخرش اینقدر راحت بشه به سورسش دسترسی پیدا کرد واقعا آزار دهنده هست . . .

بازم VB6 از این مشکلات توش نداشتیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط vb.civil مشاهده تاپیک
    اینکه یه برنامه ای رو یک سال روش کار کنیم آخرش اینقدر راحت بشه به سورسش دسترسی پیدا کرد واقعا آزار دهنده هست . . .

بازم VB6 از این مشکلات توش نداشتیم
    VB6 که اوضاعش از همه بدتر هست ، براحتی کدهاش برمیگرده.

قبل از هرچیز باید بگم که هیچ Obfuscator وجود نداره که کدهاش برنگرده.

در ضمن از Crypto Obfuscator استفاده نکنید ، در کمتر از 1 ثانیه کدهاش برمیگرده (بدون نیاز به هیچ دانشی ، فقط با یک دراگ اند دراپ ساده)

Eziriz .NET Reactor نسبت به بقیه بهتر هست (آنتی ویروس زمانی گیر میده که بخواهید فایلهای داخل ریسورس برنامه رو کد کنید)

نقل قول نوشته شده توسط 336699 مشاهده تاپیک

قبل از هرچیز باید بگم که هیچ Obfuscator وجود نداره که کدهاش برنگرده.

در ضمن از Crypto Obfuscator استفاده نکنید ، در کمتر از 1 ثانیه کدهاش برمیگرده (بدون نیاز به هیچ دانشی ، فقط با یک دراگ اند دراپ ساده)

Eziriz .NET Reactor نسبت به بقیه بهتر هست (آنتی ویروس زمانی گیر میده که بخواهید فایلهای داخل ریسورس برنامه رو کد کنید)
    من با Eziriz .NET Reactor برنامم رو پک کردم تو سایت TotalVirus تستش کردم از 63 آنتی ویروس 4 تا ویروس شناختنش اونا هم آنتی ویروس های معروف نبودن . . . نود 32 و کسپر و مکافی و ... ویروس نشناختن فایل برنامه رو

پس الان برنامه های بزرگ تجاری که نوشته میشه اونا چه کار میکنند ؟

من برنامه های رو میخوام نهایی کنم بزارم برای فروش
    قیمت هر نسخش 500،000 تومان هستش

اگر به همین راحتی آنپک بشه که زحمت یک سال من هدر میره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

من با Eziriz .NET Reactor برنامم رو پک کردم تو سایت TotalVirus تستش کردم از 63 آنتی ویروس 4 تا ویروس شناختنش اونا هم آنتی ویروس های معروف نبودن . . . نود 32 و کسپر و مکافی و ... ویروس نشناختن فایل برنامه رو

پس الان برنامه های بزرگ تجاری که نوشته میشه اونا چه کار میکنند ؟
    بیشتر برنامه های شرکتهای بزرگ همه کرک شدن ، نمونه اش هم آفیس و فتوشاپ و اتوکد و ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

من برنامه های رو میخوام نهایی کنم بزارم برای فروش
    قیمت هر نسخش 500،000 تومان هستش

اگر به همین راحتی آنپک بشه که زحمت یک سال من هدر میره
    شما قبل از اینکه برنامه رو پک کنید ، یک سری junk code به برنامه اضافه کنید و کدهای اصلی رو هم تا جای امکان نامفهوم کنید به طوریکه اگر سورس برنامه رو هم به کسی دادین سردرنیاره چی به چیه

مورد بعدی هم اینکه چک کنید در برنامه تغییری ایجاد شده یا نه ، اگر تغییری ایجاد شده بود برنامه نتایج اشتباه ارائه بده.

شما قبل از اینکه برنامه رو پک کنید ، یک سری junk code به برنامه اضافه کنید و کدهای اصلی رو هم تا جای امکان نامفهوم کنید به طوریکه اگر سورس برنامه رو هم به کسی دادین سردرنیاره چی به چیه

مورد بعدی هم اینکه چک کنید در برنامه تغییری ایجاد شده یا نه ، اگر تغییری ایجاد شده بود برنامه نتایج اشتباه ارائه بده.
    یعنی وقتی برنامه تموم شد یه کپی ازش بگیرم بعد نام متغییر ها و توابع رو به عبارت های نامفهوم تغییر بدم بعد فایل اجرایی اونو دیکد کنم و ارائه بدم ؟

چه جوری این چک رو باید انجام بدم ؟

هر سه پروتکتور NET Reactor ، Agile .Net 6.3 ، Crypto Obfuscator 2015 در حال حاضر امنیتی خاصی ندارند . (بسته به کاربری که میخواد نفوذ کنه )

به هیچ وجه اینطور نیست ، Vb6 در حالت معمول به صورت Native کامپایل میشه و قابل دیکامپایل نیست ، در صورتی که فایل P-Code کامپایل بشه قابل دیکامپایل شدن هست ولی کدها آنچنان قابل خوندن نیستن . در نتیجه امنیت vb6 خیلی بهتر هست و نکته دیگه اینکه میشه از پروتکتور های Native هم استفاده کرد .

نقل قول نوشته شده توسط ahmad.t1100 مشاهده تاپیک
    محصولات ویندوزی همیشه ضعف دارن - فقط لینوکس
    شما به جای پاک کردن صورت مسئله ، بهتره اگر چیزی در مورد سوال میدونید پاسخ بدید ، لطف کنید تاپیک رو به حاشیه نبرید !

من فایل اجرایی برنامم رو با این برنامه .NET Reflector 9.0 تست کردم کدهاشو میداد بعد با .Net Reactor پکش کردم دیگه کدهاش نشون داده نمیشد برنامه پک شده هم تو سایت TotalVirus تست کردم فقط 3 تا آنتی ویروس از 63 آنتی ویروس بهش گیر دادن البته تمام آنتی ویروس های معروف فایل رو سالم تشخیص دادند . . .

اما خوب الان اینجا دوستان میگند که NET Reactor هم امنیت خوبی نداره . . . الان دیگه واقعا موندم چه کار کنم . . . همینجوری دارم سرچ میکنم تا یه برنامه برای پک کردن پیدا کنم ولی خوب تا حالا چیزی پیدا نکردم

واقعا دوست دارم بدونم بقیه برنامه نویس ها چه جوری برنامه هاشو منتشر میکنند؟

کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

من هم همین سوال رو دارم.
    لطفا دوستان با تجربه تر راهنمایی کنند

کاربر دائمی آواتار samiasoft
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول نوشته شده توسط Reza-HNA مشاهده تاپیک
    هر سه پروتکتور NET Reactor ، Agile .Net 6.3 ، Crypto Obfuscator 2015 در حال حاضر امنیتی خاصی ندارند . (بسته به کاربری که میخواد نفوذ کنه )

به هیچ وجه اینطور نیست ، Vb6 در حالت معمول به صورت Native کامپایل میشه و قابل دیکامپایل نیست ، در صورتی که فایل P-Code کامپایل بشه قابل دیکامپایل شدن هست ولی کدها آنچنان قابل خوندن نیستن . در نتیجه امنیت vb6 خیلی بهتر هست و نکته دیگه اینکه میشه از پروتکتور های Native هم استفاده کرد .

شما به جای پاک کردن صورت مسئله ، بهتره اگر چیزی در مورد سوال میدونید پاسخ بدید ، لطف کنید تاپیک رو به حاشیه نبرید !
    چرا ذکر کردید این
    Agile .Net 6.3 ، Crypto Obfuscator 2015 امنیت خاصی ندارند؟
    من برنامه های زیر رو هم بررسی کردم اما مشکلی که داشتند این بود که انپکر اینا به مراتب زیاد بود و همچنین انتی ویروس ها بعد از پک شدن بهشون گیر میدادند ولی به اون 2 تا من ندیدم گیر بدن...و همچنین انپکری برای اونا ندیدم

Bitsum PECompact
    BoxedApp Packer 3.3
    Enigma Protector 4.30
    Enigma Virtual Box 7.80
    Eziriz .NET Reactor 5.0
    MoleBox
    PELock NetShrink 2.6
    Skater .Net Obfuscator 7.0
    Smart Assembly 6.10
    Winlicense 2.4

دوستانی که در این زمینه فعال هستند ممنون میشویم برنامه پک شده با نرم افزارهای
    Agile .Net 6.3 ، Crypto Obfuscator 2015 رو یه بررسی کنند

فقط نکته اخر که باز هم بهش اشاره میکنم این هستش که این برنامه ها هیچ وقت امنیت 100 در 100 به ما نمیدن...فقط ما هدفمون اینه که لااقل اون کرکر به اسونی نتونه به کدهای ما دست پیدا کنه همین!

چرا ذکر کردید این
    Agile .Net 6.3 ، Crypto Obfuscator 2015 امنیت خاصی ندارند؟

چون آنپکر براشون موجود هست .

من برنامه های زیر رو هم بررسی کردم اما مشکلی که داشتند این بود که انپکر اینا به مراتب زیاد بود و همچنین انتی ویروس ها بعد از پک شدن بهشون گیر میدادند ولی به اون 2 تا من ندیدم گیر بدن...و همچنین انپکری برای اونا ندیدم
    اینکه امنیتش چقدره با اینکه آنتی ویروس باهاشون مشکل داره 2 مسئله جداست .

Bitsum PECompact
    BoxedApp Packer 3.3
    Enigma Protector 4.30
    Enigma Virtual Box 7.80
    Eziriz .NET Reactor 5.0
    MoleBox
    PELock NetShrink 2.6
    Smart Assembly 6.10
    Winlicense 2.4
    این ها صرفا Virtual Box هستن و صرفا کاربرد امنیتی ندارن ، بیشتر برای تجمیع پروژه استفاده میشند :
    BoxedApp Packer 3.3
    Enigma Virtual Box 7.80
    MoleBox

این ها هم که پکر/پروتکتور برای فایل های نتیو هستند و کاربرد امنیتی چندانی در دات نت ندارن :
    Bitsum PECompact
    Enigma Protector 4.30
    Winlicense 2.4

فقط میمونه این ها که اختصاصا برای دات نت هستند :
    Eziriz .NET Reactor 5.0
    PELock NetShrink 2.6
    Smart Assembly 6.10

که همگی هم آنپکر دارند !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط Reza-HNA مشاهده تاپیک

VB6 خیلی وقته دیکامپایل میشه

https://www.vb-decompiler.org/products.htm

راستش من برنامم آمادست ولی هنوز منتشر نکردم برنامه رو

نگران این Decompiler ها هستم

منتظرم شاید کسی از دوستان یه پکر خوب معرفی کنه

تاپیک های مشابه

1. اتچ یا restore کردن دیتابیس از طریق برنامه vb.net
    نوشته شده توسط rahimi4912 در بخش Backup & Restore
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 06 خرداد 1393, 23:15 عصر
  2. محافظت از سورس برنامه ایی که روی لوکال نصب شده