نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اجرا شدن نرم افزار فقط بر روی یک کامپیوتر

Exclamation اجرا شدن نرم افزار فقط بر روی یک کامپیوتر

سلام دوستان
    من یک پروژه طراحی کردم که میخوام به یه سری مکان ها بفروشم اما نمیخوام که اونا بتونن این نرم افزار رو به کسی بدن و میخوام یه mac adress یا هر چیزی که مال اون سیستمشون هست به سورس نرم افزارم بدم که فقط روی اون کامپیوتری که من میخوام اجرا بشه و اگر کسی کپی کرد اجرا نشه توی سیستم دیگه ای خیلی چیز حرفه ای نمیخوام فقط یه چیزی باشه قبل اجرا شدن نرم افزار اون رو چک کنه و اگه مطابقت می کرد با همون اطلاعات سیستمی که من به نرم افزار دادم اجرا بشه وگرنه اررور بده. خیلی ممنون میشم خیلی فوریه لطفا کمکم کنید .

نقل قول: اجرا شدن نرم افزار فقط بر روی یک کامپیوتر

کسی نیست کمک کنه؟ یه سورس از یه کیجن یا یه چیزی بدین که بزارم روی نرم افزارم هر راه حلی هر چی که باشه که کسی نتونه کپی اش کنه فقط همین خواهش می کنم.

می تونی سریال هارد رو بگیری و بر اساس اون یه کد درست کنی و به مشتری بدی و خیلی راحت کارتو بکنی

در این مورد خیلی بحث شما و منم خیلی دنبالش بودم فقط تنها چیز خوبی که سراغ دارم یه فایل dll هست بنام GetDiskSerial.dll این رو پیدا کن و ازش استفاده به مشکل بر نمیخوری..... یکی از بهترینه
    موفق باشید.

سلام میتونی یه تیبل با فیلدی مثال با نام TnHardبسازی ،با اجرای برنامه ابتدا این فیلد چک بشه اگر فیلد خالی بود پس برنامه برای اولین بار است که اجرامیشه ،سپس شماره هارد در فیلد قرار بگیرد .اما اگر فیلد مورد نظر رکورد داشت آنگاه شماره هارد با شماره مندرج در فیلد مقایسه بشه ،اگر نتیجه مقایسه مساوی بود برنامه بالا بیاد در غیر این پیام این برنامه کپی است لطفاً نسبت به تهیه نسخه اصلی اقدام کنید.

کاربر دائمی آواتار saeedzx
    محل زندگی
    گــیل دیــتــا

با این سورس می تونید اطلاعات هارد رو دریافت کنید

راحت ترین حالت این که تو بانک مسیری بارگزاری کنی که اطلاعات هارد رو ذخیره و سپس برای اجرا اطلاعات هارد ذخیره شده و هارد اجرایی سیستم رو با هم مقایسه و سپس اجرا بشه در غیر این صورت شرط بزاری که اجرا نشه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 09 دی 1392, 19:30 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 04 مهر 1392, 13:50 عصر
  3. مبتدی: محدودیت نصب برنامه فقط بر روی یک کامپیوتر
    نوشته شده توسط mmyrox در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 23:55 عصر
  4. مشکل اجرای دو نرم افزار با دیتابیس اکسس بر روی یک کامپیوتر
    نوشته شده توسط Mahdi_S_T در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi