سلام. من روی برق خونه خیلی زیاد نوسانات داشتم و در همین نوسانات باعث شد که یکی 2 تا از لوازم های برقی که توی خونه دارم بسوزن یا خراب بشن که از جملش کامپیوترم و یخچال که دارم.

با پرس و جو ها و جستو جو هایی که توی سایت های اینرنتی داشتم به وجود دستگاه استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ پی بردم و فهمیدم که میشه برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی میتوان از این دستگاه استفاده کرد که قبل از ورود برق به لوازم برقی بتواند این نوسان را تنظیم کند.

استابلایزر و یا تثبیت کننده ولتاژ دستگاهی است که برای تنظیم ولتاژ ناگهانی به صورت 220V و انتقال ولتاژ پایدار به وسایل الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

در طی جستوجو و پرسش هایی که انجام دادم در نتیجه رسیدم که استابلایزر می تواند دارای مکانیسم الکترومکانیکی و یا مکانیسم الکترونیکی باشند و بسته به نوع طراحی خود می توانند برای تنظیم یک یا چند ولتاژ AC یا DC مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از مدل هایی که من برای دستگاهم خریدم استابلایزر دلتای تایوان DELTA بود که یک سال گارانتی و 12 سال خدمات پس از فروش دارد که من در طی این 7 ماهی که این دستگاه رو خرید کردم بدون حتی یک خرابی کوچیک یا مشکل خاصی دارم ازش استفاده میکنم. که شما میتوانید با سرچ کلمه ی استابلایزر دلتا یا استابلایزر DELTA در گوگل به سایت و اطلاعات فروشنده این دستگاه خوب و کاربردی و با کیفیت بیشتر اشنا شوید.