نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پروژه برای تمرین

Red face پروژه برای تمرین

سلام
    دوستان یه چنتا پروژه اگه به ذهنتون میرسه بگین برای تمرین کردن خودم میخام. شاید بقیه دوستانم که این پست رو میخونن به دردشون بخوره . یه پروژه هایی بگین که نکته توش زیاد باشه و منو درگیر خودش کنه !
    پروژه چت رو انجام دادم . و پروژه دفترچه تلفن هم انجام دادم . یه چنتا پروژه بگید باش ور برم یه چیزایی یاد بگیرم

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پروژه برای تمرین

مثلا نرم افزاری که بتونی یک ویدیو ورودی (اگر فرمت های مختلف به جز mp4 هم قبول کنه که چه بهتر)، زمان ابتدا و انتها رو بهش بدی و کات کنه، اندازه ویدیو خروجی قابل تنظیم باشه و همچنین بتونی یک watermark براش درست کنی.

یکی دیگه مثلا یه سرچ اینجین ساده درست کن. بتونی تعداد زیادی فایل ورودی بهش بدی و با ساخت invert index روی اون و دادن جملات به عنوان query، مرتبط ترین فایل ها رو پیدا کنی.

یک زبان ساده برنامه نویسی درست کن (این دیگه ممکنه خیلی چالش برانگیز بشه)

خواستی یه سری ویژگی به این کدی که قبلا نوشتم اضافه کن: https://github.com/VahidPY/PhotoMarker
    بعضی مواردی که پیاده سازی نشده رو هم گفتم تو لینک بالا (همچنین توضیح و پیشنمایش برنامه https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2332875)

نقل قول نوشته شده توسط vahid-p مشاهده تاپیک

یک زبان ساده برنامه نویسی درست کن (این دیگه ممکنه خیلی چالش برانگیز بشه)
    من هنوز به اون حد نرسیدم
    مثلا نرم افزاری که بتونی یک ویدیو ورودی (اگر فرمت های مختلف به جز mp4 هم قبول کنه که چه بهتر)، زمان ابتدا و انتها رو بهش بدی و کات کنه، اندازه ویدیو خروجی قابل تنظیم باشه و همچنین بتونی یک watermark براش درست کنی.
    چون هنوز وارد مبحث گرافیک نشدم اینم باید بذارم برای بعد
    یکی دیگه مثلا یه سرچ اینجین ساده درست کن. بتونی تعداد زیادی فایل ورودی بهش بدی و با ساخت invert index روی اون و دادن جملات به عنوان query، مرتبط ترین فایل ها رو پیدا کنی.
    ولی این در حال حاضر فک کنم برام خوب باشه اون فیلمه رو هم دیگه باید درست کنم کم کم باید برم سراغ گرافیک .
    اگه پروژه های غیر گرافیکی ینی غیر کار با عکس و فیلم هم مثال بزنی خیلی خوب میشه چون میخام با کلاس های مختلف جاوا کاربرداشون آشنا بشم و نحوه درست کردن یه برنامه رو به صورت هرچه بی نقص تر اول یاد بگیرم بعد برم سراغ گرافیک ! حالا نمیدونم این روش خوب هست یا نه اگه نظری داری که برام بهتره بگی ممنون میشم .
    مثلا جدیدا یه پروژه ساخت درخت جستجوی دودویی نوشتم که توش تازه متوجه شدم یه کلاس خودش میتونه مثله یه آرای لیست عمل کنه و کلی آبجکت تو خودش ذخیره کنه !

یه برنامه بنویس که سودوکو رو حل کنه
    به دو روش برنامت میتونه سودوکو رو حل کنه
    اول با استفاده تابع بازگشتی و بررسی همه حالت ها
    یا این که برنامت مثل یک انسان که سودوکو رو حل میکنه حل کنه
    که برای این کار میتونی از سایت زیر کمک بگیری
    http://baghbagho.com/sudoku

تاپیک های مشابه

1. آماده کردن پروژه برای آپلود در ASPNET2
    نوشته شده توسط morteza57 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 06 شهریور 1385, 15:37 عصر
  2. دستوری برای minimized کردن کل پروژه برای یک botton
    نوشته شده توسط Sheerkoshan در بخش Access
    پاسخ: 14
    آخرین پست: یک شنبه 09 بهمن 1384, 13:50 عصر
  3. درخواست یک پروژه برای راهنمایی
    نوشته شده توسط qolkaram در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 15 آذر 1384, 13:18 عصر
  4. کدام فایلهای پروژه برای قرار دادن روی سرور ضروری است ؟
    نوشته شده توسط Shabani.Mojtaba در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 08 اردیبهشت 1384, 16:20 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •