نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: براورد قیمت و هزینه پرداخت آنلاین

براورد قیمت و هزینه پرداخت آنلاین

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    من چند سال پیش سایتی رو برای یک شرکت نوشتم با asp
    حالا می خوان براشون یه صفحه پرداخت آنلاین مثل لینک http://kao.ir/pay اضافه کنم. یعنی یک صفحه که طرف مشخصات خود رو وارد کنه و روی پرداخت کلیک کنه و به صفحه درگاه متصل بشه و پرداخت انجام بشه. گفتن درگاه هم خریدن. با توجه به اینکه من چند سالی هست از برنامه نویسی فاصله گرفتم و تا به حال پرداخت آنلاین رو پیاده سازی نکردم می خواستم بدونم چقدر زمان می بره و هزیته رو بشون چند اعلام کنم؟ ممنون میشم جواب بدید دوستان.

نقل قول: براورد قیمت و هزینه پرداخت آنلاین

نقل قول نوشته شده توسط saeid6366 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    من چند سال پیش سایتی رو برای یک شرکت نوشتم با asp
    حالا می خوان براشون یه صفحه پرداخت آنلاین مثل لینک http://kao.ir/pay اضافه کنم. یعنی یک صفحه که طرف مشخصات خود رو وارد کنه و روی پرداخت کلیک کنه و به صفحه درگاه متصل بشه و پرداخت انجام بشه. گفتن درگاه هم خریدن. با توجه به اینکه من چند سالی هست از برنامه نویسی فاصله گرفتم و تا به حال پرداخت آنلاین رو پیاده سازی نکردم می خواستم بدونم چقدر زمان می بره و هزیته رو بشون چند اعلام کنم؟ ممنون میشم جواب بدید دوستان.

چرا هیچ کس اینجا جواب نمیده

نقل قول: براورد قیمت و هزینه پرداخت آنلاین

سلام
    خود تمام شرکت هایی که درگاه پرداخت ارائه میدن ، خودشون نمونه کد زبان های برنامه نویسی رو در اختیار کد نویس میذارن و شما کافیه ازش استفاده کنی .

هزینه رو هم از 250 تا 450 میتونید اعلام کنید .

من بیشتر مشتری هام رو متقاعد میکنم که کاربر ابتدا ثبت نام کنه بعد افزایش موجودی بده بعد از موجودیش (اعتبارش) استفاده کنه برای خرید .

چون این خرید آنلاین به همینجا ختم نمیشه و فردا ازتون یه بخش تو مدیریت میخوان که درخواست ها رو بررسی کنید ، گزارش بگیرن ، خود درخواست ها باید چند مرحله داشته باشه ( یعنی درخواست های ثبت شده ، درخواست های بررسی شده ، درخواست های ارسال شده ) و برای هر کدومش گزارش گیری میخوان .

اگه این بخش ها رو هم میخوان ، که مبلغ رو میتونید تا 1 میلیون تومان هم ببرید بالا ... حتما ازشون بپرسید که بعدا به مشکل برنخورید !

چون معمولا یه چیزی از آدم میخوان ، بعد که روی مبلغ به توافق رسیدید 10 قسمت دیگه هم به اون درخواست اول اضافه میکنن ! بعد میگن ما که روی مبلغ به توافق رسیده بودیم !!!

تاپیک های مشابه

1. کمک در ایجاد پرداخت آنلاین با هزینه
    نوشته شده توسط myysl97 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 31 خرداد 1395, 13:59 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 29 خرداد 1395, 18:27 عصر
  3. کمک در ایجاد پرداخت آنلاین با هزینه
    نوشته شده توسط myysl97 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 28 خرداد 1395, 16:25 عصر
  4. پاسخ: 16