نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: خرابی کدها

کاربر دائمی آواتار RezaS_1354
    محل زندگی
    تهران خ مطهری

خرابی کدها

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    من یک پروژه خیلی مهم داشتم و نمیدونم چی شد لبتابم پارتیشنهاش بهم ریخت و کلا درایوهام پاک شد به هر بدبختی که شده بود فقط عکسهای شخصی و فرمهای پروژه وی بی رو با برنامه های ریکاوری برگردونم اما متاسفانه بتو برنامم فقط 5 درصد از فرمهام باز میشه و بقیش یا باز نمیشه یا وقتی باز میشه بصورت فایل ماژول نشون میده با یکسری کدهای قرمز شده . از دوستان تمنا میکنم اگه کسی تجربه ای در این خصوص داره یا کار خاصی میدونه واسه درست شدن حداقل بخشی از فرمهای برنامم کمکم کنه و محبتش رو دریغ نکنه چون بدجور درگیر شدم ممنون از لطفتون .
    الانم هرکاری کردم نشد یکی از فرمها رو اپلود کنم که ببینید چه بلایی سرش اومده فقط توروخدا نگید باید از اول کل پروژه رو بنویسم 6 ماه وقت برده . بازم تشکر

کاربر دائمی آواتار RezaS_1354
    محل زندگی
    تهران خ مطهری

نقل قول: خرابی کدها

سلام ممنون از همگی اللخصوص پیشکسوتها و مدیران تالارمون حداقل که حالا کسی سراغ وی بی 6 نمیره و ما هم دستمون از همه جا کوتاه وقت کوچ بسمت دادنت یا سایر زبانها را نداریم حداقل بعنوان اقلیت و اخرین نسل وی بی 6 نویسها یکنفر پیدا نمیشه یه راهنمایی کوچیک به من کنه حداقل بگه راهی نداره بدونم بی توجهی نمیشه شب عیدی تکلیف خودم رو بدونم که از طریق برنامم دیگه کسب درامد غیر ممکنه برم یه حرکت دیگه ای بزنم بازم ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: خرابی کدها

خب شما همین جوری یک درخواستی دادید،اینجوری که نمیشه، خب مثلاً چی بگیم : برو فلان کارووو بکن؟؟؟!!!!
    حداقل یک عکسی یا چیزی اضافه کنید،یا اون پروژه بزارید ببینیم میتونیم حل یا درستش کنیم یا نه

درضمن اینجا خیلی ها فعالیت دارند، فقط بعضی وقتها سوژه کم میاد که کسی سر نمیزنه ولی اگه باشه عین سیل حمله میکنند. تو بخش

تاپیک های مشابه

1. کد کردن کدها
    نوشته شده توسط houtanal در بخش PHP
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 26 بهمن 1387, 10:22 صبح
  2. تبدیل کدها از زبانهای دیگر به سی شارپ
    نوشته شده توسط Vahid_Nasiri در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 09 مرداد 1384, 23:04 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید