نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تغییر در جا اطلاعات درون TextBox

تغییر در جا اطلاعات درون TextBox

سلام وقت بخیر

در عکس بالا میخواهم مثلا در سلول فوق ، عدد 23 رو تغییر بدم به 24 و این عدد درجا در دیتابیس ذخیره بشود (بدون کلیک روی دکمه خاصی)

باید چه کار کرد ؟

در ASP.net MVC

یعنی در واقع برنامه من پنل ادمین نداره

نقل قول: تغییر در جا اطلاعات درون TextBox

این مثال با evant ها قابل انجام هست . از آنجایی که مواردی این چنینی در پنل مدیریت شاید انجام بشه به هر حال کاست هایی هم به همراه داره کم و بیش . گرید ها هم از ایونت ها برخوردار هستن . که در datagridview ویندوزی کدی به این شکل که در این صفحه موجود هست میتونه اینکار رو برات انجام بده و مقدار مورد نظر رو بهتون بده و بعدش شما ادامش رو برید ... به هر حال شما از گریدی که استفاده میکنید بایستی یا این قابلیت رو در خودش داشته باشه که ازش استفاده کنید یا اینکه بهتون ایونت بده که مقدار مورد نظر رو به همراه id اون رکورد رو بهتون بده تا در دیتابیس بتونین تغییرات ایجاد کنید . در نهایت این پیج رو ببین

نقل قول نوشته شده توسط RIG000 مشاهده تاپیک
    این مثال با evant ها قابل انجام هست . از آنجایی که مواردی این چنینی در پنل مدیریت شاید انجام بشه به هر حال کاست هایی هم به همراه داره کم و بیش . گرید ها هم از ایونت ها برخوردار هستن . که در datagridview ویندوزی کدی به این شکل که در این صفحه موجود هست میتونه اینکار رو برات انجام بده و مقدار مورد نظر رو بهتون بده و بعدش شما ادامش رو برید ... به هر حال شما از گریدی که استفاده میکنید بایستی یا این قابلیت رو در خودش داشته باشه که ازش استفاده کنید یا اینکه بهتون ایونت بده که مقدار مورد نظر رو به همراه id اون رکورد رو بهتون بده تا در دیتابیس بتونین تغییرات ایجاد کنید . در نهایت این پیج رو ببین
    سلام و مشتکرم

توی asp.net MVC از چی استفاده کنم ؟ مگه datagridview داره ؟

نقل قول نوشته شده توسط phpphp7 مشاهده تاپیک
    سلام و مشتکرم

توی asp.net MVC از چی استفاده کنم ؟ مگه datagridview داره ؟
    خود mvc همچین گریدی برای انجام اینکار نداره.... شما بایستی ببینی چه گریدی رو میتونی ازش بهره ببری. مثل jq grid یا kendo grid یا ... که این قابلیت روی فیلد یک ستون رو بهتون بده .... من خودم عملا تا به حال اصلا همچین موردی رو ندیدم که به این شکل استفاده بشه که شما میخای .... باز به نظرم ببین ایا واقعا نیاز هست یا نه . اگر هست که از کاستوم گرید هایی باید استفاده کنی ... یا اینکه نه که میتونی به شکل هایی دیگه این رو هندل کنی.

تاپیک های مشابه

1. ذخیر کردن اطلاعات درون textbox درgridviewdate
    نوشته شده توسط mohabad در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 04 مرداد 1392, 16:18 عصر
  2. سوال: تغییر در چندین اطلاعات توسط LINQ
    نوشته شده توسط mohammad5530 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 15 تیر 1392, 14:04 عصر
  3. سوال: اشكال كد در درج اطلاعات درون ديتا گريدويو چيست؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 22:15 عصر
  4. اشکال در Binding اطلاعات درون Excel به DataGridView
    نوشته شده توسط ACorvinus در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    آخرین پست: شنبه 03 اسفند 1387, 00:23 صبح
  5. کمک در مورد username درون textbox
    نوشته شده توسط saber4166 در بخش C#‎‎
    آخرین پست: چهارشنبه 05 تیر 1387, 16:32 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •