سلام به دوستان خوبم در سایت وزین برنامه‌نویس. با معرفی کیمیا در خدمت شما هستم.

کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی از نگاه برنامه نویس
در سال 85 که شروع به کدنویسی کیمیا کردم با زبان VB6 و استفاده از Access آغاز کردیم تا اینکه به خاطر سختی توسعه برنامه، نیازمند بازنویسی شدیم. بازنویسی حدود 4 سال پیش شروع شد با زبان سی شارپ و استفاده از EF و WPF و پایگاه داده SQLServer. اپلیکیشنی که همراه این نرم افزار توسعه دادیم ابتدا به صورت Native و برای iOS و Android هرکدام جداگانه نوشته شد. کار اپلیکیشن اینه که اطلاعات را از نرم افزار ویندوزی بگیرد و صرفا نمایش دهد یعنی کاربر بتواند فاکتورها را در اپلیکیشن ورق بزند، مانده‌حساب‌ها را بررسی کند و به لیست اشخاص دسترسی داشته باشد. در اپلیکیشن هیچ ویرایش یا حذف و اضافه‌ای در کار نیست.
به خاطر مسائل و مشکلاتی که در توسعه اپلیکیشن به صورت Native برخوردیم، به Hybird روی آوردیم و اتفاقا برای کاری که ما می‌خواهیم یعنی صرفا نمایش بدون ایجاد تغییر، بسیار خوب هست و اگر شما همچین نیازی دارید، به شدت توصیه می‌کنیم که سمت Native نروید چون دو برابر وقت و هزینه از شما می‌گیره.

کیمیا نرم افزار حسابداری طلا از منظر تجاری
چه امکاناتی در این نرم افزار برای کاربرانی که در صنف طلا و جواهر فعالیت می‌کنند مهیا کردیم؟
کیمیا اولین نرم افزار حسابداری طلا بود که اپلیکیشن تلفن همراه ارائه کرد. هدف از اپلیکیشن چه بود؟

یک راز پنهان که طلافروشان موفق می‌دانند.
یکی از همکاران طلافروش که «کیفی» است، اوایل که تازه iPad اومده بود یه دونه خرید و عکس مدل کارها را در آیپد به مشتریانش نشون می‌داد. همین حرکت ساده روی فروشش تأثیری خیلی خوب در حد دو برابر شدن گذاشت. چه ارتباطی بین این راز و نرم افزار حسابداری طلا فروشی هست؟!
خود شما، اگه کسی بیاد پیشت از جیبش کاغذ مچاله و عرق‌کرده بیرون بیاره تا ته‌حساب بخونه، حس بهتری داری یا اینکه از گوشی شیک و از داخل اپلیکیشن بخونه؟! کدوم باکلاس‌تره؟ دیگران هم درباره شما همین حس را دارن اما بیان نمی‌کنند!

نرم افزار حسابداری طلا فروشی در تلفن همراه شما
همراه با نرم افزار حسابداری طلا در کامپیوتر، اپلیکیشنی هم برای موبایل ارائه کردیم تا فاکتورها و ته حساب‌ها را به تلفن‌همراه انتقال بدی از هرجای جهان که بودی!
اگه از هیچ برنامه‌ای استفاده نمی‌کنی و هربار ته‌حساب‌ها را یادداشت می‌کنی، فقط آخرین مانده‌حساب رو داری، برای همین چندین دسته فاکتور، همیشه همراهت این ور و اون ور می‌بری.استرس حمل طلا در کیف برای شما کافی است، سنگینی دسته فاکتورها را اضافه نکن!
اپلیکیشن رو نصب کن: با شخصی اختلاف‌حساب داشتی، همان لحظه با ورق‌زدن فاکتورها در «موبایل»… بله! درست خوندی در تلفن‌همراهت، فاکتورها را ورق بزن و اختلاف را در کمترین زمان حل کن. وقتت را صرف فروش بیشتر کن، بقیه کارها رو به نرم افزار حسابداری طلا فروشی بسپار!
اگر بنکدار هستید و کیف به شهرهای دیگه می‌فرستید، حساب هر شهرستان را جداگانه در تلفن‌همراه ویزیتورش منتقل کنید. فقط فاکتورهای شهر اهواز به موبایل کیفی اهواز منتقل میشه و حساب‌های شهر شیراز به موبایل کیفی شیراز؛ کاملاً از هم جدا.
از نرم افزار حسابداری طلا فروشی استفاده کنید و تأثیرش را درفروش بیشتر ببینید!

قیمت اپلیکیشن موبایل؟
رایگان. حتی اگر کیمیا را نخریدی اپلیکیشن را نصب کن و موارد زیر را رایگان داشته باش:
* قیمت آنلاین اونس و مظنه و سکه‌ها
* تلفن ری‌گیری‌های ایران با جستجوی راحت
اپ کیمیا برای iOS و Android در اختیار شماست. این اپلیکیشن به تنهایی، به اندازه یک نرم افزار حسابداری طلا فروشی ارزش داره اما رایگان هست.

شگفتی‌آفرین با نرم افزار حسابداری طلا فروشی
اگر بنکدار هستید و کیف به شهرهای دیگه می‌فرستید، حساب هر شهرستان را جداگانه در تلفن‌همراه ویزیتورش منتقل کنید. فقط فاکتورهای شهر اهواز به موبایل کیفی اهواز منتقل میشه و حساب‌های شهر شیراز به موبایل کیفی شیراز؛ کاملاً از هم جدا.
از نرم افزار حسابداری طلا فروشی استفاده کنید و تأثیرش را در فروش بیشتر ببینید!

یا از برنامه کیمیا لذت ببرید؛ یا پول خود را پس بگیرید
کیمیا سی روز ضمانت برگشت وجه دارد: در صورت نارضایتی شما و به هردلیلی، تمام مبلغ پرداختی در همان روز به حساب شما واریز میشه. معیار تشخیص هم فقط و فقط نظر شخصی شماست و هیچ پرسش و سوالی در کار نیست.

به کمک نرم افزار حسابداری طلا فروشی، شما می‌تونید سه برابر سریع‌تر کار کنید
میشه چندین صفحه را هم‌زمان باز نگه داشت. در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، بدون اینکه حساب‌ها با هم قاطی بشن، آسوده‌خاطر فاکتور بزن بی‌آنکه حساب‌کتاب از دستت در بره؛ مشتریان شما از سرعت‌عملتان شگفت‌زده خواهند شد.

نظر آقای احسان پوریکتا درباره این ویژگی نرم افزار حسابداری زرگری کیمیا
«اگر این امکان نبود، سرعتم تا یک‌سوم کم می‌شد. برای اینکه مشتری می‌آد اینجا ۳۰ مورد براش فاکتور می‌کنم. دو نفر دیگه می‌آن این یه‌دونه کار می‌خواهد اون یکی آبشده آورده، همکارم می‌پرسه ته حساب فلانی چقدره؟ فاکتور مشتری نیم‌ساعت تا چهل دقیقه طول می‌کشه و این وسط که داره جنس انتخاب می‌کنه و سر فی بعضی جنس‌ها چونه می‌زنه، نمی‌تونم بقیه رو معطل کنم. اونی که آبشده آورده نمی‌آد وایسه که من این ۳۰ مورد جنس رو برای مشتری فاکتور کنم تا بعد کارش رو راه بندازم، میگه آبشده‌ام رو دریافت کن من برم. آبشده رو گرفتم یه‌دونه کار مشتری بعدی رو فاکتور می‌کنم. گاهی لازم میشه تلفنی با آبشده‌فروش پولی کنم. همه اینها رو هم‌زمان انجام میدم نه اینکه هِی این رو ببند اون رو باز کن و یادت بره چی بود. توی لحظه شلوغی خیلی به کمکم اومده»

دریافت چک بدون تأثیرگذاشتن بر ته حساب!
«در تاریخ، پولی شود» جمله‌ای آشنا برای چکی که نباید روی ته‌حساب تأثیر بگذاره. اگر دریافت چک را فاکتور کنید از طلب اجرت شما کم میشه؛ مدت بدهی آن شخص هم دیگه درست نیست. روشی برخی همکاران بنکدار اینه که دریافت چک را فاکتور نمی‌کنن تا تاریخ چک برسه. اما این کار خیلی خطرناکه چون احتمال فراموشی و اشتباه زیاده.
* «این چک را از چه کسی گرفتیم؟ چرا پشت‌نویسی نشده؟!»
* «چرا تاریخ این چک گذشته و کاری نکردیم؟»
چه راه‌حلی در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، برای این مسأله هست؟ <b>چک امانی</b>: این چک روی ته حساب هیچ تأثیری نداره و تا زمان وصول‌شدن با ته حساب قاطی نمیشه.

دکمه Save کو؟
هرچه فاکتور بزنید خود برنامه ذخیره می‌کنه. اگه چیزی اشتباه وارد شد، تغییرش بدین یا حتی حذفش کنید. واقعا چه نیازی به دکمه ذخیره هست؟ غیر از استرس که Save را زدم یا نه، فایده دیگری براش کشف نشده؛ برای همین در برنامه‌های جدید و جهانی مثل Google Docs دیگه چنین دکمه‌ای نمی‌بینید؛ ما از اولین نسخه کیمیا نرم افزار حسابداری طلا فروشی، دکمه Save نداشتیم.

پشتیبانی به چه صورته؟
۲۴ ماه پشتیبانی رایگان داریم و به صورت اینترنتی و تلفنی راهنمایی می‌کنیم؛ کاری که برخی همکاران ما بابت آن پول می‌گیرند تا به دستگاه شما وصل بشوند و رفع اشکال کنند. گاهی خودمون پیش‌قدم می‌شویم و تماس می‌گیریم تا سوالی بی‌پاسخ نماند. در دو سال گارانتی، هر امکان جدیدی به برنامه اضافه بشه به صورت اتومات، توسط خود برنامه دانلود میشه. بعد از دو سال، برنامه همچنان کار می‌کنه و هیچ محدودیتی نخواهید داشت. ازین کارها نمی‌کنیم که برنامه قفل بشه تا مجبور بشید پول بدید! اگر از پشتیبانی و امکانات جدید راضی بودید، می‌تونید دوره گارانتی را با مبلغی ناچیز تمدید کنید.

از توجه شما سپاسگزارم