نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کامپوننت پنلی با شکل ضمیمه شده رو از کجا میتونم پیدا کنم؟(پنل شبیه جعبه متن نرم افزارهای چت)

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

Question کامپوننت پنلی با شکل ضمیمه شده رو از کجا میتونم پیدا کنم؟(پنل شبیه جعبه متن نرم افزارهای چت)

سلام دوستان میشه کنترلی شبیه این پیدا کرد؟ البته محتویاتش منظورم نیست فقط شکل خود کنترله .
    تصویر نمونه
    Untitled.png

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

نقل قول: کامپوننت پنلی با شکل ضمیمه شده رو از کجا میتونم پیدا کنم؟(پنل شبیه جعبه متن نرم افزار های چ

سلام
    اینو خودتم می تونی بسازی. یک پیکچر باکس برای تیکها، یک لیبل برای ساعت و یه لیبل برای متن اصلی روی یک یوزر کنترل قرار میدی. فقط تنها کار مهم، گرد کردن گوشه ها و اضافه کردن اون زائده به سمت راست/چپ هست که با توابع گرافیکی انجام میشه.

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول: کامپوننت پنلی با شکل ضمیمه شده رو از کجا میتونم پیدا کنم؟(پنل شبیه جعبه متن نرم افزار های چ

تا بحال کنترل نساختم. بلد هم نیستم. اگه بتونید یادم بدید عالی میشه.کلا در این مورد صفر صفرم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

مثل حالتی که فرم جدید یا کلاس جدید ایجاد می کنید، این بار وقتی روی اسم پروژه راست کلیک کردید و Add New Item رو زدید از فرم باز شده گزینه UserControl رو انتخاب کنید یه یوزر کنترل اضافه میشه. حالا مواردی که در پست قبل گفتم رو روی یوزر کنترل قرار بدید و طراحی مورد نظر رو انجام بدید. تموم شد پروژه رو بیلد کنید و از تولباکس کنترل ایجاد شده رو روی فرم قرار بدید.
    حالا می مونه بحث گرد کردن گوشه ها که می تونید از این لینک استفاده کنید. برای اون زائده باید یه مقدار حساب کتاب کنید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 11
    آخرین پست: پنج شنبه 19 آذر 1394, 00:39 صبح
  2. سوال: کامپوننت های JVCL سازگار با RAD Studio XE رو از کجا باید دانلود کنم؟
    نوشته شده توسط BORHAN TEC در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 14 تیر 1390, 23:16 عصر
  3. نمونه سورس برنامه ی موبایل رو از کجا میتونم پیدا کنم؟هدف یادگیری هست
    نوشته شده توسط ogrenci در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    آخرین پست: یک شنبه 24 مرداد 1389, 16:57 عصر
  4. سوال: يه سوال ساده page_init رو از كجا ميتونم فراخواني كنم؟
    نوشته شده توسط didaaa در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 23 مرداد 1389, 13:34 عصر
  5. MDAC رو از کجا باید پیدا کنم
    نوشته شده توسط archi در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    آخرین پست: جمعه 03 بهمن 1382, 12:05 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید