نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: درخواست لاگین مکرر

درخواست لاگین مکرر

سلام من یک وب سایت mvc دارم که همه چیزش رو local درست کار میکنه اما وقتی آپلودش میکنم روی هاست که از نوع ویندوزی و از نوع ابری هست با مشکل مواجه میشم، مثلا وقتی به عنوان ادمین لاگین میکنم و وارد بخش مدیریت وب سایت میشم تا میخوام عمل افزودن یا مثلا ویرایش رو انجام بدم دوباره منو میفرسته به پیج لاگین، دوباره لاگین میکنم تا بتونم انجام بدم. یا اینکه من برای تمام texteditor هام از ckeditor استفاده کرم ولی روی هاست یک textbox معمولی نمایش داده میشه؟ دلیلش چیه؟
    من برای دسترسی دادن به ادمین بالای هر کنترلر مربوط به پوشه Areas/Admin از کد [Authorize(roles="admin")] استفاده کردم.

نقل قول: درخواست لاگین مکرر

داخل web.config یک machine key ست کنید: http://allkeysgenerator.com

روی shared host ها ، application pool در صورت inactive بودن سایت recycle میشه.

وقتی این اتفاق رخ میده ، خود asp.net میاد machineKey جدیدی رو ایجاد میکنه " اگر داخل web.config خودتون machineKey پیشفرضی رو تعریف نکرده باشید."

از machineKey برای ایجاد authentication ticket استفاده میشه ; پس وقتی application pool میاد recycle میشه ، چون شما داخل web.config از قبل machine key ندارید ، یک key جدید بطور خودکار generate میشه و این باعث میشه که authentication ticket فعلی غیر معتبر بشه.

غیر معتبر شدن authentication ticket باعث logout شدن کاربران میشه.

وقتی بطور پیشفرض خودتون داخل web.config بیاید machine key ست کنید ، بعد از recycle شدن application pool ، دوباره از همون key قبلی برای ایجاد authentication ticket جدید استفاده میکنه ، پس در نتیجه ticket فعلی با ticket قبلی برابر میشن و باعث میشه ticket معتبر باقی بمونه.

من برای تمام texteditor هام از ckeditor استفاده کرم ولی روی هاست یک textbox معمولی نمایش داده میشه؟ دلیلش چیه؟
    روش استفادتون رو قرار بدید.

نقل قول: درخواست لاگین مکرر

واقعا ممنون از پاسخ کامل و واضحی که دادید،خیر ببینید.

تاپیک های مشابه

1. درخواست سورس لاگین Beyluxe
    نوشته شده توسط _programmer_ در بخش برنامه نویسی مرتبط با شبکه و وب در VB6
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 15:57 عصر
  2. حرفه ای: کامت در مقایسه با ارسال درخواست ها مکرر!!
    نوشته شده توسط binyaft در بخش PHP
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 10 فروردین 1390, 14:11 عصر
  3. سوال: درخواست کمک برای رفع خطای لاگین کردن به دیتابیس
    نوشته شده توسط hamed2661 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: شنبه 22 اسفند 1388, 02:27 صبح
  4. درخواست لاگین
    نوشته شده توسط newmusic در بخش برنامه نویسی با MFC و ++Visual C
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 19 خرداد 1388, 10:30 صبح
  5. درخواست لاگین دوباره به بانک