سلام دوستان
خسته نباشید
یه سوال خیلی خیلی فوری فوتی پیش اومده ، ممنون میشم کسایی که راه حلی دارن ارائه بدن...
من یه سایت میشه گفت بزرگ نوشتم واسه مشتری و حدودا 1.5 سال بصورت پاره وقت زمان برده شایدم بیشتر ولی قرار بر این بوده که سورس رو جداگانه اگه خواستن بخرن ولی خب با توجه به اینکه من مشغله درس دارم فعلا تا یمدت نمیتونم کارو ادامه بدم و قرار شد سورس رو بدم دست مشتری ( بدون هزینه متاسفانه!چون آشناست مشتری) بعد الان یه سری از کد های مهم رو تو یه فایل جداگانه فراخوانی کردم و یه سری کد هم اضافه کردم که هر روز (اولین بازدید بعد از ساعت 00:00 هر روز) در اولین اجرای برنامه (لود سایت ) چک میکنه سیستم که آیا برنامه مجوز اجرا داره یا نه!چطوری؟؟یعنی متصل میشه به سایت خودم و یه سری اطلاعات با جی سون رد و بدل میشه که بدونم اصلا اسکریپت روی چه دامنه هایی داره نصب میشه چون من راضی نیستم روی بیش از 1 دامنه وصل بشه ) و از طرفی این قابلیت رو گذاشتم که اگه تا موعد مقرر که قرار شده هزینه سورس رو پرداخت کنن،اگه پرداخت نشد،سایت لود نشه ...
منتها همه اینا جای خود،مشکل من الان اینه که با هر سیستم و سایتی کدها رو encode میکنم،یه راهی هست که بشه decode کرد!!!یعنی عملا همه تلاشم به فنا میره...
کسی در رابطه با این مشکل و در کل در رابطه با کل ترفندی که زدم نظری داره؟؟لطفا بهم بگین
ترجیح میدم الان مشکلات کارمو بدونم قبل از اینکه یکی در عمل دورم بزنه و اون موقع زحماتم به باد بره ..

ممنونم