نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: حقوق برنامه نویس با دو سال سابقه

حقوق برنامه نویس با دو سال سابقه

سلام. وقت بخیر
    حقوق فردی که دو یا سه سال سابقه برنامه نویسی داره چقدره؟
    آخرین ویرایش به وسیله resident : یک شنبه 20 اسفند 1396 در 09:44 صبح

نقل قول: حقوق برنامه نویس با دو سال سابقه

اگر خوب باشه و در تهران باشه بین 2/5 تا 3 بهش میدن. البته دو سال های ادم ها متفاوته و ..... . . .. مصاحبه و . .. همه چی شرطه این وسط ...

اگر متوسط باشه و در تهران باشه چی؟

ببین نمیشه گفت متوسط یا خوب دقیقا چی میشه از دیدگاه ما ... اما تو تهران از کاراموز که حقوق پایه هست که 900 شروع میشه تا بالا . برای رنج های 2 سال تجربه معمولی مثلا بعضی شرکت ها 2 توم نمیبندن بعضی ها 2/8 بعضی ها زیر 2 همین هول و حوش میچزخه اما نه اگر شرکتی سابقه کار داری این دوسال رو زیر سه رو نیا ...

نقل قول نوشته شده توسط RIG000 مشاهده تاپیک
    ببین نمیشه گفت متوسط یا خوب دقیقا چی میشه از دیدگاه ما ... اما تو تهران از کاراموز که حقوق پایه هست که 900 شروع میشه تا بالا . برای رنج های 2 سال تجربه معمولی مثلا بعضی شرکت ها 2 توم نمیبندن بعضی ها 2/8 بعضی ها زیر 2 همین هول و حوش میچزخه اما نه اگر شرکتی سابقه کار داری این دوسال رو زیر سه رو نیا ...
    900 واسه کارآموز؟!
    یعنی کسی که سابقه کار نداره و بلد نیست، 900 می گیره؟!!

نقل قول نوشته شده توسط resident مشاهده تاپیک
    900 واسه کارآموز؟!
    یعنی کسی که سابقه کار نداره و بلد نیست، 900 می گیره؟!!
    بعضی جاها نمیدن بعضی جاها میدن ... یا یکی دو ماه بعدش شروع میکنن به دادن... در کل شکل های مختلف دیده میشه اینجا

نقل قول نوشته شده توسط RIG000 مشاهده تاپیک
    بعضی جاها نمیدن بعضی جاها میدن ... یا یکی دو ماه بعدش شروع میکنن به دادن... در کل شکل های مختلف دیده میشه اینجا
    تا دلتون بخواد من کارآموزی رفتم و در اصفهان هیچ کجا برای کارآموز پولی درنظر گرفته نمیشه و اگه شانس بیاره و کار طرف به دل کارفرما بشینه حقوق 300 تا 500 تومن دیدم و شنیدم که میدن اما 900 تومن نهههههههه!!!!!!

کاربر تازه وارد آواتار hosha92
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط raha raad مشاهده تاپیک
    تا دلتون بخواد من کارآموزی رفتم و در اصفهان هیچ کجا برای کارآموز پولی درنظر گرفته نمیشه و اگه شانس بیاره و کار طرف به دل کارفرما بشینه حقوق 300 تا 500 تومن دیدم و شنیدم که میدن اما 900 تومن نهههههههه!!!!!!
    سلام
    بله منم در اصفهان خبر ندارم حقوق بدرد بخور بدن به کارآموز منتها پیشنهاد من اینه :
    اگه در حد خوب بلدین کار رو ، بهتره خودتون کار بگرید و در منزل انجام بدین،درآمودش که اصلا قابل مقایسه نیست،ضمن اینکه تمام و کمال هم درامدش واسه خودتون خواهد بود و چنانچه از گرافیست هم استفاده کنید،خب یه مقدار توافقی به گرافیستتون میدین .
    اینو بر اساس تجربه شخصی خودم گفتم و شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن
    اما در کل در مورد مبالغ حقوق ماهیانه ، از 1.5 بهم پیشنهاد شد که دفتری در شهرکرد بود و 2 تومن و 2.5 تو اصفهان بود و یک مورد پارسال در تهران حدود 3 تومن بهم پیشنهاد شد که البته این آخری شرایط عالی ای داشت ولی خب یچکدومو نرفتم .
    بازم میگم تو منزل بهتره واسم..

نقل قول نوشته شده توسط raha raad مشاهده تاپیک
    بچه ها ببین داستان اینکه شهر تهران با باقی شهرها فرق داره. خب هزینه ها بالاست و هر چند شهرستان کمترنیست. اما در نهایت به تجربه کاری خودتونم بستگی داره . گاهی از زندگی باید کمی سختی بکشین. به هرحال زندگی با پول ادامه داره و من نمیخام اینجا در مورد سوپر مارکت حرف بزنم که خیلی از سوپرمارکت ها بیشتر از ماها دارن .. به هر حال هر کسی با هر کاری که میدونه درسته.... اما طبیعتا اگر خوب در نظر بگیریم کسی رو تو کارش در سیستم کارمندی و این موضوع شرایط کاری رو من تو کشور های دیگه دارم میبینم. تا 3 سال میشه entry level و بین 3-8 میشه mid-level و +8 میشه senior که هر کدوم حقوق های خودشونو دارن . و در مقایسه با حقوق های ایران باید بگم entry - level در کشور های دیگه بیش از senior-level ما میگیره . ما ریال در میارم و دلار خرج میکنم. اقتصاد زاید تو کشورمون اوکی نیست در حال حاضر و این باعث شده شرکت ها نتونن هزینه کنن و قوقانینی هم نیست که فشار بیاره و همچنین ما ها بعد از دوران یونی یا در بینش باید درست تعلیم دیده باشیم و ... و به خیلی چیز ها بستگی داره و اینکه شهرها به جز تهران اصلا تو صنعت نرم افزار روند خوبی نداشتن و کار کلا تو تهرانه و اسه همینه همه اینجا جمع شدن . در نهایت اینجا هم با این هزینه ها و ... چیزی دست و بال رو نمیگیره. تو شرایطی که اینجوری و محیط دور اطراف از جنبه کاری خوب نیست باید بیشتر جویای کار درست باشید. در خصوص شما باید جدی باشی وقتی همیشه دید کاراموزی به خودت داشته باشی نمیتونی جلوتر بری ... نمیدونم جطوری بگم اما باید بیشتر از اینها در زندگی بجنگی تا وضعیت اوکی تری پیدا کنی.

سلام.
    دستتون درد نکنه. در حقم برادری کردید و راهنماییم کردید. خیلی خیلی ممنونم ازتون.
    "
    وقتی همیشه دید کاراموزی به خودت داشته باشی نمیتونی جلوتر بری
    " فرمایشتون کاملا متینه و دقیقا به این حرفتون رسیدم. خوشبختانه دیگه دید کارآموزی به خودم ندارم ولی هنوز راه زیادی تا رسیدن به هدفم در پیش دارم...

تاپیک های مشابه

1. برنامه نویس وب (asp.net) با 3 سال سابقه کار
    نوشته شده توسط zodiack در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 02 آذر 1394, 11:43 صبح
  2. برنامه نویس C#‎ مسلط به ASP.NET و آشنایی با MVC با دو سال سابقه ی کار
    نوشته شده توسط alireza1384 در بخش آگهی های استخدام
    آخرین پست: شنبه 30 فروردین 1393, 17:23 عصر
  3. استخدام برنامه نویس با حقوق بالا + کار از راه دور
    نوشته شده توسط joomla.estekhdam در بخش آگهی های استخدام